Top

Batalia fonturilor

Daca fonturile ar lua viatza..

[collegehumor 1823766 415 230]

Merci Titanus !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Nick 16 August 2008, 16:22

    Chiar ma intrebam unde este Comic sans…. Anyway, prea tare…. ” plane.candles, mailbox,open mailbox !!! ” …:)) Funny…!!! inca o data Multam pt tot… :D Si mai vb… Nick.

  • KornNT 16 August 2008, 17:06

    Mail box :)) e tare filmuletu ! open the mail box

    Ultima insemnare a lui KornNT este.. Se anunta o zi super

  • Sorina 16 August 2008, 17:36

    :)) Olix vrei sa fii sotul meu? :)) =)) :-j

  • cremsnit 16 August 2008, 17:57

    scuze de postare,dar nu stiam cum si unde sa-ti scriu.. Partydul kiss fm mai are loc ? se mai face.. :-<

  • ADeea 16 August 2008, 19:32

    Opa, ce cerere oficiala si directa din partea Sorinei :)) :)) :))
    Ai multe admiratoare, ma enumar si eu printre ele :-j :-j
    aa da eu sunt cam mica…19 aproape :)) :d :P

  • ADeea 16 August 2008, 19:37

    Da e logic ca era o gluma, ca de altfel si eu am glumit. Daca te-am suparat imi cer scuze.
    Oricum apreciez ca nu numai ca esti inteligent, esti foarte simpatic si raspunzi la glumite intr-un ton foarte ok. :D Adica nu raspunzi cu aciditate :P
    Da stii ca si eu sunt scorpion ca tine ;) tu esti pe 1 nov nu? he-he, ce stiu :D eu sunt pe 25 oct…;))

    [later edit] aaa am uitat sa zic..merci..(ca mi-ai zis multi inainte) ..ce nesimtita sunt :)) :P

  • ADeea 16 August 2008, 19:52

    aaaa..scuze ca ti-am gresit data nasterii…dar tot pe acolo era ..si pe 28 zici…atunci e nascuta o fosta colega de liceu..ce coincidenta :P

    poti sa intri si tu putin, desigur, cand ai timp pe linkul asta care ti-l tot las aici? :P :D:D

  • Sorina 16 August 2008, 20:40

    @Olix da eu vb serios hmm bine bine :)) :)) =))
    mai vb noi sa negociem dak da sau nu :)) =))
    si @ADeea n-ai nici o sansa la Olix atata tp cat sunt eu here!;;) nop asa k i-ati gandul :P:P
    :)) =)) =))

  • korinnaS 16 August 2008, 22:06

    eu propun tragere la sorti pentru a desemna viitoarea sotie a lui Olix :)) :)) :))

  • Luzar 16 August 2008, 22:08

    omfg…cat e de tare filmuletu’….am ras cu lacrimi =))=)):))

  • Sorina 16 August 2008, 22:12

    @korinnaS nuj’ daca ideea ta va fi chiar buna pt k ADeea cade din prima iti zic eu :)) :)) si raman EU! :P :D
    :)) =))

  • ^^_DJ_PITU_^^ 16 August 2008, 23:09

    atat de original! tzineo tot asa olix!

  • sorin 16 August 2008, 23:57

    De la ce s-a plecat si unde s-a ajuns. Se pare ca e o batalie a sotiilor nu a fonturilor:)). Olix ce de admiratoare ai ….. si admiratori:D

    Ultima insemnare a lui sorin este.. HI-Q angajeaza sunetist / inginer de sunet

  • ADeea 17 August 2008, 10:32

    :)) :))
    OLiX cum adica ai ajuns rau de tot? :P :d

  • uZZy TM 17 August 2008, 18:04

    =)) funny!

    Ultima insemnare a lui uZZy TM este.. Ruslana feat. T-Pain

  • Kittutza 17 August 2008, 18:34

    Ma uitam si asteptam sa apara Comic Sans. Ma bucur ca el a fost salvatorul :P E preferatul meu.

  • korinnaS 17 August 2008, 22:47

    @Olix nu e 6 din 49, ci 1 din multime :))

  • adriana 23 August 2008, 16:46

    Mai Bine Fara Fitze Nu-mi Plac Fitzele si Superficialitatea!Sunt lucruriile pe care le detest eu cel mai mult !

Post a comment