Top

Cancer la sticlutza

Tu te-ai bronza cu asa ceva ?? :))

Eu cu asta ma brozez !!! :)) Initial vazusem o sticlutza cu factor de protectie “2”, dar am luat-o pe una mai din stanga si am dat de asta cu “0” :)) Ea defapt nu protejeaza si te arde mai repede ! E bine, daca ai si grija sa nu stai prea mult la soare :P Daca vrea cineva sa i-o imprumut cand ma intorc sau .. poate pentru dusmani :))

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Dan Fintescu 9 August 2008, 12:50

    Of, ce probleme ai si tu… Auzi? Da’ bere expres ai gasit? De-aia, sa bei 15 da’ sa nu fie nevoie sa te duci la buda niciodata. :D

    Ultima insemnare a lui Dan Fintescu este.. O viata impachetata

  • rainy 9 August 2008, 13:55

    Aolo, sa n-o vad, foloseste-o tu pe toata! You’ll end up toasted. :P
    Mi-a ajuns cat m-am prajit vara asta, nu mai vreau sa ma bronzez in viata mea!

  • reme 9 August 2008, 16:38

    breeeeeeeeeeeeee!
    ce drac de oloi e ala,ALOHA?
    ia-ti cu fp 30 de la gerovital!!!!

    Ultima insemnare a lui reme este.. Doua luni

  • miriam 9 August 2008, 19:07

    adica deviza ta e “bronzat sa fiu! Ca in rest ce conteaza?”. Proasta deviza in conditiile actuale.

  • Tzontzyca 9 August 2008, 22:21

    sper ca nu te bronzezi pt un an de data asta :))

  • marian 10 August 2008, 15:41

    cred ca aceasta otrava e pentru toti cei care vor sa aiba bronz pentru un an intreg, vorba Tzontzyca-ei :)

    OLiX take care si vino inapoi la radio ca se simte lipsa ta dimineata ;)

    Ultima insemnare a lui marian este.. accident cu enduro

  • alina_ank 10 August 2008, 18:47

    :))….ff tare:))

  • anca_n 11 August 2008, 00:39

    =))) si eu tot din asta folosesc, cu factor 0, cica e doar accelerator. (accelereaza arsurile :P)

  • adriana 11 August 2008, 01:21

    da,vreau eu sa mi-o imprumutzi

  • Adrian O. 11 August 2008, 10:44

    Eu nu mi-as pune aşa ceva pe mine decât dacă aş fi negru. Adică afro-american. Şi nici atunci nu aş pune prea mult :)

    Ultima insemnare a lui Adrian O. este.. Meci de vis

  • LaLOKA 13 August 2008, 09:28

    crema care provoaca arsuri…Bleah!prefer bronzul obtinut greu,dar natural:)si asta implica sa stau muuuult la soare..de fapt,sa fac bai de soare scurte si dese:)am probat treaba asta.si functioneaza de minune:X.obtii o culoare superba si naturala..dar trebuie sa ai un picutz de rabdare:P…mintea umana nu conteneste sa ma surprinda..auzi..factor de protectie 0…#-o:-<

  • anku 13 August 2008, 13:18

    macar te-ai bronzat misto ?;;)
    fara sa te arzi asa :P

  • korinnaS 13 August 2008, 23:47

    dar pentru ce exista chestia asta daca are factor 0 nu poti mai bine sa nu te dai cu nimic? :D

  • korinnaS 14 August 2008, 10:06

    mai bine stai in apa, ca te arzi de innebunesti. eu stiu :)) nu iti mai trebuie niciun super ulei… :))

Post a comment