Top

Concediu

Nu, nu va mai stresez si nici nu va fac in ciuda cu concediul meu :P

Vreau doar sa stiu parerea voastra, vreau sa-mi spuneti defapt unde e cel mai bine si mai ok sa-ti faci concediul, si din punct de vedere financiar, dar si al calitatzii !

In tzara sau in strainatate ?

p.s. aceasta insemnare a fost programata

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • iulian 5 August 2008, 21:02

    in strainatate, chiar daca uneori este putin mai scump barem ai servicii de calitate si esti respectat .

  • Andreea 5 August 2008, 21:52

    In strainatate. Preturile sunt mult mai decente in perioada asta decat in romania. Stiu din propria experienta :P:P:P

    Ultima insemnare a lui Andreea este.. Back Home!

  • mihdel 5 August 2008, 22:57

    in strainatate clar..si poti iesi si mai bine cu banii…si servicii mult mai bune..fata de romania..

  • sorin 5 August 2008, 23:37

    Strainatate…….mult mult mai bine

    Ultima insemnare a lui sorin este.. City Challenge Bucuresti 2008

  • Tot eu 6 August 2008, 11:53

    Domnul Spam … fa si tu sa mearga unsubscribe ! Bafta ;)

  • monica 6 August 2008, 17:57

    Esti in halkidiki, urrra! Sa-mi zici si mie citi kilomteri sint intre vourvourou si ouranopolis. Te rrrrrrrrrrrrrrrog!

    Ultima insemnare a lui monica este.. Sa ne cunoastem cartierul – Episodul 2: COMITETUL DE BLOC

  • Alexandru Giurca 6 August 2008, 21:49

    In strainatate.

  • Sergiu 7 August 2008, 02:35

    In strainatate obviously. A avut fratimiu o sedere all inclusive prin tunisia la un hotel de 3 sau 4 stele cu cateva sute de euro pt o sapt de 2 persoane. :)) Ala buget redus. SI probabil e si mai bine decat la noi.

  • Ani 7 August 2008, 10:11

    Pai … daca e vorba de vara… mare.. plaja… si toate cele , clar in strainatate … preturile sunt mai mici daca sti sa cauti ofertele cum trebuie…
    cat despre munte… sau orice altceva in afara de caldura si plaja… gasesti tot ce vrei aici in tara… zone super tari, peisaje, pensiuni…

  • samurai 7 August 2008, 10:26

    afara, baby!!! oriunde, numai inauntru nu!

  • brindushi 7 August 2008, 21:56

    ma simt aiurea sa vin eu sa zic in tara…da’ mai sunt muuuulte de vazut in tara asta…adica as vrea mai intai sa mai vad una alta pe aici si apoi pot sa zbor in alpi…. :X

  • iulian 8 August 2008, 18:40

    ai ce vedea in tara dar este greu de ajuns acolo, si decat sa faci 4 zile pe drum sau sa ajungi acolo in plina criza de nervi mai bine este afara …..

  • FunInTheSun 8 August 2008, 23:15

    eu zic ca in Romania . nu exista loc in alta parte unde sa iti faci de cap , sa tipi , sa bei . Strainatatea e pentru cei mai linistiti , iubitori de turism si de ceva nou .

    Pana sa ajung acolo , traiesc la maximum vacantele in tara .

    Ultima insemnare a lui FunInTheSun este.. Pentru curiosii din Targoviste

  • alecsa 19 September 2008, 00:11

    anul asta mi-am facut concediul in strainatate…in grecia,mai exact in insula thassos…a fost superb…liniste.peisaje.civilizatie super ok..preturi acceptabile,tinand cont ca am fost in iulie-august…pai banii,pe care i-am dat acolo plus transport si cazare…cheltuiam aici…si serviciile,calitate,nu erau nici pe sfert cat au fost in grecia…la anul mi-am propus un tur al europei…sa vdm daca se va putea realiza…

Post a comment