Top

Concediu, sweet concediu :P

Daca acum 2 saptamani plecam in concediu la Timisoara, astazi ma pregatesc sa plec in concediu la mare @ Creamfields, apoi in Grecia in Halkidiki :) Nasol e ca astazi, zi inainte de weekend + concediu, stau peste program pentru ca am o problema dubla de rezolvat. Sper ca la 18:30 sa pot pleca si eu acasa :P

Astazi am facut rost de inregistrarea de mai jos si daca trag linie pot spune ca am facut o saptamana de matinal la KissFM care a iesit destul de bine si nu regret nimic ! A fost o experientza misto siiiii revin la matinal pentru inca 7 zile de emisie din 14 august (pana atunci raman doar Dan si Pussycat) :P Pana atunci .. concediu MAXIM !

[youtube qHLQLCyyKuI 415 347]

Multumesc Ana, foarte misto montat !!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Kittutza 1 August 2008, 18:17

    Distractie maCSima :D

    Si dupa alea 7 zile … revin baietii ?

    Ultima insemnare a lui Kittutza este.. Ce rea poate fi viata asta …

  • Tzontzyca 1 August 2008, 19:01

    concediu placuuut!!!

  • A.I. 1 August 2008, 20:49

    distractie placuta peste tot. a iesit misto montajul :)

  • mihdel 1 August 2008, 21:17

    hehe..ce tare e filmuletul:)..nu stiu de unde ai atata energie:))..pussycat chiar seamana cu o pisica:)):p

    distractie placuta in concediu..have fun..:D
    si fa si niste filmulete la creamfields..pls pls;;)…mai ales cu ferry corsten:X:p..take care

  • `Andu` 1 August 2008, 21:47

    sa ai un soooper concediu…..si sa revii in fortza:p

  • ADeea 1 August 2008, 22:19

    Concediuuuu placuuut!!!!!!!!!!! relax, take it easy ;) sa ai parte de o vacanta frumoasa si cand vei reveni sa o faci cu forte noi . te pup! :D

    Apropo, in afara de saturn nu mai vizitezi si tu alte statiuni de exemplu eforie nord?:D maine plec si eu la mare..da cum am zis la eforie :( tare mi-ar fi placut…(desi poate ajung, nu stiu sigur) putin la saturn chiar daca nu-mi iau bilet :D mi-ar fi placut sa te vad :X :D:D :P

  • adriana 1 August 2008, 23:20

    Concediu placut!

  • DJ_PsyHOtiK 1 August 2008, 23:29

    ‘tziar koncediu ii lasi pe astia 2 ..

    cn mai fake lgume d’alea boone de radem k nesimtzitii?

    CINE??

    invata’i nishte gloome si pleak in koncediu thaw

    have fun

    concediu plkt

  • sorin 2 August 2008, 00:07

    Concediu placut olix….ne vedem la mare:)

    Ultima insemnare a lui sorin este.. Dell Inspiron Mini

  • anku 2 August 2008, 00:17

    hey..eu abia m-am intors..si tu pleci :(
    mai vreau si eu :((
    :))
    concediu placut !!

  • KornNT 2 August 2008, 12:32

    have a lot of fun in vacanta :)) iar despre filmulet : “Foarte tare frate!!!” :))

  • rozza 2 August 2008, 13:41

    Ce tare e Pussycat cand zice “miau” sau “rrr :>” :)).

    Ce sa iti urez eu tie,ca deja toata lumea ti-a urat concediu placut si alea alea…sa te distrezi maxim si sa profiti de fiecare clipa petrecuta acolo :).Aaah,si sa te gandesti la noi,biata omenire care nu ajunge anu`asta la mare :)).

    Have fun,vreme buna si sa nu uiti sa faci muuulte poze :) [pe care sa le impartasesti cu noi evident :D].

    Ps: daca te rog mult,faci o poza in care sa prinzi marea,asa..pentru mine?;;)

    Ultima insemnare a lui rozza este.. ce ma enervează pă mine

  • Patrys 2 August 2008, 15:22

    sa ai parte de un MEGA-MARFA-SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRR
    CONCEDIU:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

    enJOY:)

  • Andra 3 August 2008, 17:37

    WTF? “No binie dacă meree..!? ” =)) :))

    Să ai parte de un concediu fain!

  • samurai 4 August 2008, 13:39

    ahaaaaaaaaaaaa, deci de-asta propourile anuntau numai dan si pussycat…

Post a comment