Top

Fermoar

Probabil ca va ganditi ca este vorba de cine stie ce model de fermoar, ei nu ;) Este vorba de niste cercei in forma de fermoar :P vazutzi astazi la colega Luiza :)

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • uZZy TM 31 July 2008, 15:21

    ahahaha super tari,vreau si eu :P

    Ultima insemnare a lui uZZy TM este.. Um-Bra-Less – Rhianna poza zilei

  • Andra 31 July 2008, 15:21

    Foarte tare:X Baaaai, I miss you :( k nu apuc sa ma trezesc dimineatza ( si sa’mi fie rusine ptr asta :-s ) si nu apuc sa va aud:((. Ma obisnuisem cu voi seara. Eu sunt tipa cu “mesajul urat” ( Vreeeeeem muzicaaaa :”> ) Te pup, take care:*

  • Kittutza 31 July 2008, 15:23

    Vreau si euuuu :D

  • alina_ank 31 July 2008, 15:30

    da…la fel ca cel sau cea de dinainte:))….ff tari;)

  • KornNT 31 July 2008, 15:42

    is super cool daca as avea si eu gaura in ureche mias pune si eu :P :d

    Ultima insemnare a lui KornNT este.. Ma chinuie talentul

  • adriana 31 July 2008, 16:04

    :)) foarte tari, trebuie sa imi spui neaparat de unde i-a luat!!!

  • mihdel 31 July 2008, 16:06

    ce tari arata:X:x:X..sunt geniali:>

  • d3vilgirl 31 July 2008, 16:49

    :) foarte tare. Am vazut si eu prin Spania tot felul de modele d-astea funny la cercei. Ma oftic ca nu am apucat sa-mi iau o pereche :D

    Ultima insemnare a lui d3vilgirl este.. Protected: Nu reusesc

  • luiza 31 July 2008, 17:06

    ii am din vama. aia veche. faini, colorati si ieftini!! :>
    cei care nu au gauri pot sa’si’i puna in piept :P

  • Black 31 July 2008, 17:43

    foarte tarei!am si eu o prietena care are o pereche,tot din vama i a luat :D

    Ultima insemnare a lui Black este.. Daydreaming

  • adriana 31 July 2008, 18:46

    si eu am fost in vama, aia veche si nu am vazut…hmmm trebuia sa ma uit mai bine!

  • d3vilgirl 31 July 2008, 18:50

    @luiza: bine ca mi-ai zis ca si asa maine ajung pe acolo :D

    Ultima insemnare a lui d3vilgirl este.. Protected: Nu reusesc

  • DJ_PsyHOtiK 31 July 2008, 19:12

    daca se prind si in buza, imi voi pune si eu pentru ca zice lumea ca vorbesc prea mult:))

  • Patrys 31 July 2008, 21:14

    MEGAcooooooooooooooooool

    vreau si eu;)

  • Sergiu 31 July 2008, 22:35

    Ma gandeam sa-mi pun cercel… Acum ca m-am hotarat…

    Sa nu imi pun. :P jk

  • sorin 31 July 2008, 23:31

    Super tare. La orice ma asteptam dar sa faci cercei stil fermoar.

    Ultima insemnare a lui sorin este.. Pana unde duce curiozitatea?

  • Iulya 1 August 2008, 00:37

    Funny :)).

  • onette 1 August 2008, 00:54

    ce tari is!

    Ultima insemnare a lui onette este.. niciodata

  • RainyDay 1 August 2008, 01:02

    Ok, tocmai am realizat, TREBUIE sa ajung in Vama!!!! :D

  • A.I. 1 August 2008, 09:26

    daca mai atarna si fermoarul intreg de el, era sucar rau…iti dadeai seama cine are dexteritate la descheiat pantaloni dupa cum se juca cu fermoarul :D

  • pussycat 1 August 2008, 09:32

    Si pussycat vleaaaaaaa tzeltzei cu felmoal !!!!!!!……..:)

  • A.I. 1 August 2008, 12:01

    fetelor, faceti o lista…ma duc pana la mercerie sa va cumpar fermoare :))

  • Alexandru Giurca 1 August 2008, 12:13

    Funny :)) .

    Ultima insemnare a lui Alexandru Giurca este.. Am actualizat blogroll-ul

  • cristina 1 August 2008, 18:04

    se gasesc si la hippie shake;)

  • Crystyna_rg 3 August 2008, 14:47

    beton :x:x:x

  • d3vilgirl 4 August 2008, 16:07

    am reusit sa-mi iau si eu o pereche :D foarte tari :D

    Ultima insemnare a lui d3vilgirl este.. Ultimele zile de vacanta

  • Maya 30 September 2008, 21:13

    se gasesc si in carefour.la meli mello.sunt si nasturi si zaruri ca sa fie si alte modele

  • MaNuTzA 17 January 2010, 19:18

    shi eu am cercei din aia!:D

  • georgiana 3 November 2010, 21:24

    vreau s eu cercei de astia.de unde ii iau?
    @adriana:

Post a comment