Top

In curand, o noua soferitza in Bucuresti :P

Da, buna mea prietena Simona aka Zappy s-a apucat, defapt se pregateste sa se apuce (?! cum suna asta =))) de scoala de soferi :P Zilele trecute a avut prima ei experientza cu o masina si cred ca i-a cam placut, chiar daca a fost putin speriata la inceput :P

Cititi, minunatzi-va si dati-i sfaturi pe blogul ei ! Eu zic ca o sa fie o soferitza buna, mai ales ca-i din zona banat`o`ardeleneasca a tzarii si oamenii acolo sunt ceva mai calmi :P Bafta Simo !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Zappy 30 July 2008, 12:45

    Ce dus esti =))…. mersi de incurajari oricum. Promit ca te plimb o data.

    Ultima insemnare a lui Zappy este.. Zappy punct roooooo

  • Zappy 30 July 2008, 12:49

    Ce dus esti =))…. mersi de incurajari oricum. Promit ca te plimb o data.

    Ultima insemnare a lui Zappy este.. Perpetuum imobile

  • DJ_PsyHOtik 30 July 2008, 13:08

    eee olixe..bn zice fatha ca eshti duss

    kiar eshti

    defapt imi place de tine asha doos (k amic nu k altceva:))

    orikm

    BV EI si EU UNu’ O INCURAJEZ

  • A.I. 30 July 2008, 13:25

    olix, numai sa nu fie prea calma (molcoma) la volan…ca altfel nu e buna de soferita in bucuresti :))

  • miriam 30 July 2008, 14:59

    Pai in nebunia aia din Bucuresti nu stiu daca poti ramane calm…oricum…CURAJ ZAPPY! Dupa 30 de ore ai impresia ca oricum nu stii nimic si asta cam asa e.

    Dupa examen esti direct IN THE WILD WORLD si trrbuie sa supravietuiesti.

    Cu timpul inveti si asta! (Pana trece “timpul” ala e mai greu)

  • Andreea 30 July 2008, 15:23

    Ce nebun esti Olixe. Bravo ZAPPY ca ai curaju sa inveti sa conduci in bucuresti. :P:P:P:P:P Eu te sustin

    Ultima insemnare a lui Andreea este.. Dj Vida

  • Dan Terteci 30 July 2008, 19:09

    Putina nebunie, putin curaj amestecate cu multa stapanire de sine si un bogat bagaj de injuraturi si… enjoy!

    Ultima insemnare a lui Dan Terteci este.. Un EMO i-a taiat gatul fostei iubite!

  • Iliana 30 July 2008, 20:42

    bafta ! si sa inveti sa circuli regulamentar (nu pe trotuar cum mai circula uni prin bucuresti :-j ) nervi de otel :P

  • sorin 30 July 2008, 23:21

    Zappy soferita……tind sa cred ca va fi o soferita talentata

    Ultima insemnare a lui sorin este.. O clatita pe ritm indian

  • ADeea 31 July 2008, 09:46

    Mult succes viitoarei soferite! si daca tot am deschis subiectul profit de ocazie sa te intreb tu ai masina??daca da, ce masina??:D
    Sa nu te superi ca te intreb asta :) >:D<

  • DBlog 31 July 2008, 14:47

    Deci avem un nou pericol public in Bucuresti :)) =))

    Ultima insemnare a lui DBlog este.. Google are concurenta

  • ADeea 31 July 2008, 15:46

    OLiX bravo…esti si destept!:X Am o intrebare :avand in vedere ca a fost prea tare faza aia de azi dimineata de la radio cand “tu visai la fetele de pe plaja” :)) felicitari pana acum in fiecare dimineata ti-a iesit superb :D la toti v-a iesit ..dar tu ramai my favourite ;) asaaaa:intrebarea era …la eforie nord vei fi?? :D:D

    te kiss :D

  • adriana 31 July 2008, 16:12

    Ii urez bafta si mult succes, asa cum o sa am si eu nevoie in toamna :)

  • ADeea 31 July 2008, 20:42

    te-am intrebat de eforie nord …daca tot vei fi la creamfields..asa ai zis nu? ma gandeam ca te mai duci si in alte statiuni sa te relaxezi….
    desi poate ajung si eu la pe saturn, chiar daca nu-mi iau bilet….m-as bucura mult sa te vad face to face si sa-ti cer un autograf…:x ee vise tata vise :)) :P :D:D

  • Sergiu 31 July 2008, 22:35

    Eu vreau teleportor in Bucuresti. :P In afara de asta mai vreau o vila… Ah, eram la ca nu vrem masina. Si da AI, dc nu te bagi in Bucuresti ramai aiurea. La fel ca si cu fetele. Trebuie sa te bagi :))

    In fine, ce e amuzant e ca tata conduce cu semnele mele de incepator si vor sa se bage aia si nu ii lasa si face caterinca de ei. Bine, nu ca eu i-as lasa daca se baga la nesimtire. Oricum am un rahat de dacie de acum 10 ani. Sa o buseasca, nu o sa plang dupa ea. Am si asigurare… :)) Oricum tre sa ii schimb masca din fata ca a indoit-o unul si am capota zgariata, so… please hit my car?

    Zappy, unde faci scoala de soferi? Autogeneral rules! :P

  • Zappy 1 August 2008, 10:25

    La Teo… pentru ca e la 5 blocuri de mine. Si alte motive nu am. The end :)

    Ultima insemnare a lui Zappy este.. Amintiri ingropate

Post a comment