Top

Ne auzim la 7 !

Hei ! Incepand de maine dimineatza ma auziti la KissFM de la ora 7, la matinal, impreuna cu colegii Dan Fintescu si Pussycat !!

Dan Fintescu, Pussycat, OLiX - Matinal de vara KissFM

Desteapta-te, romane! Acum ori niciodata!

P.S. 1 ia ca deja am aparut si la ziar ;) Gandul !

P.S. 2 tocmai vin de la radio, am facut deja desfasuratorul pentru maine si se anuntza o gramada de concursuri, caterinca maxima si super muzici asa ca .. treziti-va si ascultatzi, e pe bune !!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Guitz 27 July 2008, 15:42

    Pana la cat stati in emisie ca sa stiu ca dimineata am si eu timp sa va ascult ca doar nu am ce face asa de dimineata decat sa astept pe baba sa vina sami faca injectia pentru raceala.

  • Patrik 27 July 2008, 15:54

    Bafta cu trezitul de dimineata !

    Ultima insemnare a lui Patrik este.. Sharon Phillips @ HEAVEN OUTDOOR

  • Andu 27 July 2008, 15:57

    Multa bafta la emisiune. O sa incerc sa ascult si eu :)

    Ultima insemnare a lui Andu este.. Update

  • Mihaita 27 July 2008, 15:58

    O să fie cam naşpa pentru tine cu trezitul de la 5-6. Dar succes. Pana acuma te ascultam cand aveai emisiune seara, dar nu ma trezesc din somnul de frumusete sa te ascult dimineata :)). Poate cand incepe scoala ca voi fi de dimineata si ma trezesc devreme :P

    Ultima insemnare a lui Mihaita este.. Hai să râdem

  • Ciupercutza 27 July 2008, 15:58

    Aaaaaa, super! O sa ne bem cafeaua impreuna ca eu ascult kissfm dimineata in bucatarie :)
    Mult succes maine si sa iasa toate asa cum trebuie. Tin pumnii!

    Ultima insemnare a lui Ciupercutza este.. Oameni noi

  • Alexandru Giurca 27 July 2008, 16:00

    Succes.

    Ultima insemnare a lui Alexandru Giurca este.. 19 iulie: Koblenz

  • Patrik 27 July 2008, 16:45

    App ati aparut in Gandul nu Gardianul :P

    Ultima insemnare a lui Patrik este.. Matinalul National Tv -incotro?!

  • Manu 27 July 2008, 16:51

    Dacă Cârcotaşii pot, vei putea şi tu, abia aştept mâine dimineaţă…

    Succesuri :)

    Ultima insemnare a lui Manu este.. Cafeaua de dimineaţă

  • Andreea 27 July 2008, 18:28

    Abea astept sa va ascult. NU stiu daca ma voi trezi chiar la 7 sa va ascult da pana la 10 am timp :P

    Succes :):):)

    PS: Imi place de mor poza :P:P:P:P

    Ultima insemnare a lui Andreea este.. In vacanta part I

  • A.I. 27 July 2008, 19:19

    si mie imi place…dar fara baieti :)). si eu cred ca o sa fiu ascultator de dimineata…ca ma preumblu cu treburi si ascult in masina. :)

  • bugy 27 July 2008, 19:46

    si de la 19 cine e?

  • Marius Cioane 27 July 2008, 19:54

    mi-am pus telefonul sa sune la 6:50 maine dimineata – o sa ascult :) Bafta!

  • DJ_PsyHOtik 27 July 2008, 21:15

    SUper thare OLiX….

    miane o sa ma trezesk ptr voi (mia moolt pussycat da mrg)

    Maine orikm m trezeam d dim k trebuia sa plek sa;mi iau imbrkminte…akm mkr pot sa’mi iau castile sa v aud

    BHAAAA

    la kt terminatzi?

    k nici akm nu va shtiu programul

  • DJ_PsyHOtiK 27 July 2008, 21:39

    @OLiX: si sa vezi ce pareri o saa’ti las:)))

    d’alea bune logik:))

  • DJ_PsyHOtiK 27 July 2008, 21:40

    orikm

    super thare faza

    dar o sa mai fie my love (partydul)?

  • mihdel 27 July 2008, 22:05

    damn..ora 7..:-S..in vacanta…cam greu avand in vedere ca ma culc la 4…ar fi o idee sa nu ma mai culc:))…poate am sa va aud..multa bafta:p…you can do this:d

  • Andreea 27 July 2008, 22:23

    Da ne auzim dimineata : :P ;))

    Ultima insemnare a lui Andreea este.. In vacanta part II

  • sorin 27 July 2008, 23:27

    Olix eu voi fi ascultatorul de serviciu si afla ca voi fi cel mai mare critic al vostru:D. O sa vezi tu:P. Apropo sa dau un buzz dimineata la 5.30?:D. Si inca un lucru de mentionat. E tare spotul publicitar. Folositi o parte dintr-un slogan al meu “Neata natiune…Desteapta-te Romane”

    Ultima insemnare a lui sorin este.. Camere foto si video

  • RainyDay 28 July 2008, 00:35

    Ati aparut si pe KissNews! http://www.kissnews.ro/2008/07/28/matinalul-kiss-fm-are-trei-prezentatori/

    Daca faceam un efort sa ma trezesc sa-i aud pe carcotasi, o sa fac acelasi efort si pt voi. Sunt convinsa ca o sa merite! Multa bafta! ;)

  • Radu 28 July 2008, 00:40

    successsss!!!!!!!!! d`abia astept sa va ascult dimineata!!!!! sper sa iasa bine emisiunea ;)

  • Radu 28 July 2008, 00:40

    lafel ca a Carcotasilor :)

  • Radu 28 July 2008, 00:46

    unde gasesc si eu topul cu melodiile de la Kiss al lui Serban Huidu din data de 26.07.2008 ???

  • andrei 28 July 2008, 08:34

    Dragalashi toti 3. Astept ziua in care apareti la ziar pt ca sinteti cioneva si nu pt ca radioul are un PR bun.Nu e frumos sa te lauzi cu articole de PR . Alea necomandate sint cele care conteaza . Cat despre prima emisiune …poate se desteapta si fata care a dat stiri la 8 sau producatorul ei si ii spune ca sint inundtatii in tara , explozie la codlea etc. Stirile sint stiri . Si atat . Nu putem sa ne facem ca nu le vedem si sa anuntam mondenitati gen nush ce festival de la Ploiesti (aia cu Anonimul e o stire ,dar atunci cand incepe ). Pt ca daca ne facem ca nu le vedem inseamna ca nu ne-am “desteptat”. Ca ascultator am nevoie de informatie fie ea si trista .Numa parlamentarii vroiau sa faca fifty-fifty :-))) Bafta ! Sa nu uit : Pussycat trebuie sa invete regulile de baza in radio . Nu sintem la o barfa intre fete . La radio se vorbeste . Nu sint blancuri si nici nu se tace decat atunci cand canta piesa !

  • Manu 28 July 2008, 10:12

    e clar l-am ratat azi… şi mâine e o zi..damn…

    Ultima insemnare a lui Manu este.. Zeul Nadal

Post a comment