Top

Lenny Kravitz la Bucuresti

A fost frumos, asta e tot ce pot spune !

Fetele erau innebunite, cica arata bestial ;)

Spre final s-a dus in public si pe un acoperis al unei tribune ;)

Si cam asa a ramas dupa concert :(

Si cele 2 cupluri fericite cu care am fost la concert, fam Fintescu si Ioana & Adi ;)

Un mic motaj cu ce a cantat Lenny, filmat din locatia de unde eram noi ;) hai ca se aude bine !

[youtube ihYdL3bWNBY 415 347]

Misto baiatul, nu ?

Review-uri ale concertului gasiti la Dan Fintescu, unu` luuuung dar scris de nota 10 la Miki Fintescu, unu` dragutz si pasional la Phoebs ;) Dar ma astept sa scrie si Adi sau Ioana sau Diana ceva despre concert ;)

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • sorin 27 July 2008, 01:32

    Superb….Privind pozele imi dau seama cat de marfa a putut sa fie ….. Pacat ca eu am aflat destul de tarziu de concert. Cum se face cum nu se face eu aflu ultimul

    Ultima insemnare a lui sorin este.. Steaua – AS Roma 3 – 1

  • ermy 27 July 2008, 01:33

    incredibil ce poate sa ramana dupa un concert……lume fara bun simtz…daca nu gasesti un cos de gunoi incerci si u macar sa arunci intr-un coltz mai retras da nici chiar asa…

  • Roxana 27 July 2008, 11:15

    un show de exceptie…un artist adevarat care a demonstrat ca poate “cara” un show fara efecte speciale de lumini ..un artist simplu , dar totusi de exceptie …poate prea mare pentru nivelul tarii noastre din punct de vedere muzical … BRAVO LENNY …Jos palaria …un artist implinit

  • RampaGe 27 July 2008, 12:18

    Un drogat care a incurcat Romania cu Ungaria !

    Ultima insemnare a lui RampaGe este.. Scurtele zilei

  • RampaGe 27 July 2008, 12:30

    Ma omu canta nimic de spus , dar sincer nu era putin high era mai mult :)) ajunsese la nivelul norilor !

    Ultima insemnare a lui RampaGe este.. Scurtele zilei

  • DJ_PsyHOtik 27 July 2008, 21:16

    bhaaaa

    am fost si eo

    da nu te’am gasit:(

    orikm nici nu te’am kautath:)))

    a fsot superrrr thare

    mai vreau:X

  • d3vilgirl 27 July 2008, 22:12

    si daca era high care e problema? n-a facut scandal :) ma oftic… vroiam si eu sa ajung… eh.. data viitoare… :D

    Ultima insemnare a lui d3vilgirl este.. Ce mai fac…

  • Radu 28 July 2008, 00:33

    misto!!!! superrr!!!!!!! se aude bine!!! canta misto!!! ;)

  • Phoebs 28 July 2008, 00:38

    :) multumesc pt aprecieri, a fost o seara intr-adevar deosebita! Noroc ca unii mai si filmeaza :D

    Ultima insemnare a lui Phoebs este.. I love Lenny!

  • spiritdus 28 July 2008, 11:40

    high, ne-high, pe multi ne ung pe suflet melodiile lui si mai mult decat atat a facut un show de exceptie. sa mai vina ca eu mai merg si sunt sigur ca nu numai eu :)

Post a comment