Top

Timpul concediului a venit

Eh, nu e cine stie ce, dar e concediu, da ? Si daca e concediu inseamna ca trebuie sa ma relaxez ! :P

Momentan sunt inca la job si voi mai sta aici inca vreo 5-6 ore dupa care acasa, bagaje, tren.

Maine dimineatza imi incep oficial mini concediul de 4 zile la Timisoara. Ma bucur ca ajung in sfarsit acasa dupa vreo 3-4 luni in care n-am mai calcat pe meleaguri banatene. De marti dimineatza si pana sambata dimineatza mi-am propus sa vad rude, prieteni, amici si in special sa ajung la strand sa ma mai bronzez si sa ma mai balacesc prin apa. Singura mea problema e ca ma duc in timpul saptamanii si majoritatea amicilor sunt la joburi, dar sper sa-mi gasesc pe cineva cu care sa ma duc la bronzat ;))

Sambata dupa-masa revin in Bucuresti, dar nu si la radio. Revin pentru ca am bilet la concertul Lenny Kravitz si pentru ca voi merge cu Dan FIntescu + Miki Fintescu si poate ma mai vad acolo cu ceva oameni cunoscuti ;)

De azi intr-o saptamana revin la radio, tot de la ora 7 dar .. de dimineatza !! Impreuna cu …. :P Surpriza ! (neconfirmat inca). Week-end-ul urmator ma asteapta Creamfields la mare si apoi concediu in Grecia, iar duuuupa concediul in Grecia, mai exact in 14 august revin 100% la job, tot la matinal dar si in week-end la Partyd !

Din toamna .. alte surprize la radio :P

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • iliana 21 July 2008, 11:47

    Concediu placut ! ;)
    si de-abia astept sa revi la radio :D imi plac surprizele tale :P in 14 aug ma intorc si eu din concediu ;)

  • Tzontzyca 21 July 2008, 11:49

    Concediu si vreme faina sa ai ;)

    Ultima insemnare a lui Tzontzyca este.. Pofta Buna

  • Kittutza 21 July 2008, 11:51

    Ce program ! 7 dimineata ? Buu …

    Ultima insemnare a lui Kittutza este.. Numai ?

  • movieaddicted 21 July 2008, 12:24

    distractie placuta :)

    Ultima insemnare a lui movieaddicted este.. Harry Potter @ Empire

  • Sholo 21 July 2008, 12:41

    deci fara partyd 2 saptamani?:(

  • Dan Terteci 21 July 2008, 12:49

    Odihna placuta si sa te intorci sanatos!

    Ultima insemnare a lui Dan Terteci este.. Julio Iglesias era sa fie tepuit la Cluj

  • Miriam 21 July 2008, 13:07

    de abia astept sa ne revedem!

  • Psyho 21 July 2008, 13:29

    aha…deci pana la toamna nu mai ask kiss:))) am glumit mhai

    poat enu vii pana pe 19 SEP k ma sup

    Psyho…

    P.S. Concediuu plakt…Bronzare neagra

    P.S. VEZI SA NU TE ARZI!!!

  • anku 21 July 2008, 13:51

    hey..concediu placut! sa te bucuri din plin de el :D..nu conteaza k e doar 4 zile ;)

  • anku 21 July 2008, 13:59

    moahma :O..si 7 dimineata..e chiar aiurea :(

  • DJ_PsyHOtik 21 July 2008, 16:21

    aha…deci pana la toamna nu mai ask kiss) am glumit mhai

    poat enu vii pana pe 19 SEP k ma sup

    Psyho…

    P.S. Concediuu plakt…Bronzare neagra

    P.S. VEZI SA NU TE ARZI!!!

  • sorin 21 July 2008, 16:22

    Te invidiez dar ma bucur pentru tine. Concediu placut si sper ca cele 3 saptamani sa treaca cat mai repede si oricum mai vb si mai iesim. Nu radio ne leaga:). Asteptam sa revi la butoane.

  • `Andu` 21 July 2008, 16:31

    Concediu placut si o vreme excelenta!!!

  • Adrian O. 21 July 2008, 20:33

    Distracție faină în concediu. Grecia e frumoasă, depinde și cu cine mergi să te distrezi.

    Ultima insemnare a lui Adrian O. este.. Cu mașina

  • nashu_mare 21 July 2008, 20:40

    Bai, sa incepi si tu mai devreme ca eu pe la 7 si un sfert nu mai sunt in masina!

    Ultima insemnare a lui nashu_mare este.. Guest blogger

  • KornNT 21 July 2008, 23:04

    mini vacantza placuta Olix

    Ultima insemnare a lui KornNT este.. Mare realizare

  • uZZy TM 21 July 2008, 23:55

    OliX,hai ca mergem la strand :D

    Ultima insemnare a lui uZZy TM este.. Hello,people

  • LaLOKA 22 July 2008, 09:35

    Sa te bucuri de ea,chiar daca e scurta:P.Iti doresc vreme insorita:)..7 dimineata zici?:-?te mutzi de la o extrema la alta:)) de la 7 seara la 7 dimineata.Asa nu o sa-ti mai fie greu sa faci diferenta intre 19 si 7:)):P Si tot asa o sa tzina?3 ore?ca sa stiu daca apuc sa te ascult macar o ora:Dca eu ajung la munca abia la 9:P:P

  • Alex 22 July 2008, 13:06

    Nasoala perioada ti-ai ales sa vii in Tm :P … Vremea nu tzine cu tine :P Imi pare rau :P

  • @di 22 July 2008, 13:12

    Eu tocmai m-am intors din concediu… si acum am gustul amar in grua al Romaniei…si nostalgia concediului:(

    Ultima insemnare a lui @di este.. I am sterdam

  • FunInTheSun 22 July 2008, 20:35

    have fun in concediu :)

    eu propun ca sambata , cand este creamfields , sa suni la kiss fm in direct si sa ne pui in legatura cu atmosfera de acolo :) dar stai … ca se suprapune cu partydul :( si ai zis ca vor fi si surprize … numai in incurcaturi ne bagi :)

    Ultima insemnare a lui FunInTheSun este.. Playlist – so far on " Vine valu … "

  • mihdel 24 July 2008, 03:55

    pai super tare de tine;)..ai aflat pana la urma unde in grecia te duci?…sa faci muuulte poze :D:D….sa-mi dai si mie daca se poate;;)…ti-as cere sa-mi aduci un grec..dar e mai greu:)))…
    have fuuun>:D<

  • FunInTheSun 26 July 2008, 00:03

    ce`mi place ca olix raspunde la toata lumea , plus ca m`ai uns pe suflet cand ai zis de transmisiuni de la fata locului :)

    Ultima insemnare a lui FunInTheSun este.. Super piesa !

  • Victor 27 July 2008, 06:39

    S-a confirmat surpriza?
    Na că iar ai apărut la gazetă ( http://www.gandul.info/media/matinalul-kiss-fm-are-trei-prezentatori.html?3939;2816300 ) şi nu ai zis nimic.

Post a comment