Top

Me la ziar

Aseara am avut la KissFM eu si Pussycat interviul cu Jay Sean ;) A iesit foarte ok, omul a fost foarte ok, iar emotiile au disparut pe parcurs :P

Azi am aparut si in ziar .. cu numele :P Mai exact in Cancan si apoi articolul a fost preluat de prietenii de la KissNews !

Sa va mai spun ca tot ieri am aparut si la Kiss Blitz la KissTV de vreo 4-5 ori in timpul zilei ? :)) Sa va mai spun ? :)) Nu va mai spun ca deja mi-o iau in cap :))

p.s. pentru cei care nu s-au prins aceasta insemnare este in mare parte ironica !! Multumesc !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Zappy 17 July 2008, 16:08

    Unde-i vipu!?!? Nu-i vipu….

  • cosminita 17 July 2008, 16:08

    si de fapt, who the fuck is ….Olix ? :)))))

  • `Andu` 17 July 2008, 16:11

    E si asta un inceput :)):P

  • Tzontzyca 17 July 2008, 16:22

    ieri la kisstv , azi nume in ziare … maine poimaine la vreo emisiune de divertisment :)):P

    Ultima insemnare a lui Tzontzyca este.. 3 MINCIUNI

  • anku 17 July 2008, 16:28

    prea multe pt o sg zi..a?
    lasa ca e bine :P
    tot asa si-ncontinuare ;)..si cine stie..maine poimaine unde ajungi ;;)

  • alina_tiri 17 July 2008, 16:47

    si ce baiat modest esti :)

  • cosminita 17 July 2008, 16:56

    si se mai face, ca este in crestere,maaai :D

  • alina_tiri 17 July 2008, 17:13

    In mare parte ironica,bine spus… anyway,eu m-as simti bine in pielea ta acum :)

  • miriam 17 July 2008, 17:25

    @alina_tiri si crezi ca el nu se simte bine?

    E totusi o recompensa a muncii si pasiunii tale asa ca meriti sa te simti bine.

  • Andra 17 July 2008, 17:53

    Deja ti-ai luat-o in cap asa ca ori ne zici, ori nu ne zici, tot aia e! :)) :P

    Ultima insemnare a lui Andra este.. Leapşă!?

  • Sergiu 17 July 2008, 17:59

    Eu ti-am zis acum cateva zile ca esti vedet. :))

  • flory 17 July 2008, 19:41

    Esti prea tare si in ziar si la tv….toate o data:)))

  • Florin 17 July 2008, 21:12

    foarte ok este o expresie oribila care nu inseamna absolut nimic. ok nu are grad de comparatie, how can you ppl not get that? nu te mai zgarci la cuvinte, daca tot ti-a lasat o impresie buna, fa-i si tu un compliment care sa insemne macar ceva.

    pam-pam!

  • sorin 17 July 2008, 22:08

    Olix….felicitari….:)..chiar te felicit….

    Ultima insemnare a lui sorin este.. Codurile Postale – care sunt?

  • A.I. 18 July 2008, 08:42

    si ce te lauzi ma, ce te lauzi ? si eu am vorbit ieri de cateva ori cu 2 comisari si chiar mi-au pus poza la afisierul de la intrare in sectie. hai ca sunt mai tare ca tine :D

  • KornNT 18 July 2008, 11:45

    deci olix o sa ajungi o mare stea printre mii de stele daca mai ajungi asa pe la TV.

    Felicitari pentru ce ai realizat la radio tu si Pussycat. ;)

    Ultima insemnare a lui KornNT este.. Bilete suplimentate la Metallica

  • Fără Sens 18 July 2008, 23:15

    Cancan-ul abia aşteaptă chestiuni de genu :))

    Ultima insemnare a lui Fără Sens este.. Terapie prin IRC

Post a comment