Top

Fedde Le Grand @ Arenele Romane

In seara asta am sa lipsesc de la radio pentru ca voi merge la concertul Fedde Le Grand de la Arenele Romane !

[youtube T84yA6VaRaI 415 347]

Mi-am intrat deja in mood-ul de party asa ca abia astept evenimentul de deseara !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • miriam 17 July 2008, 18:41

    si cine tine emisiunea?

  • anku 17 July 2008, 19:00

    :(
    distractie placuta acolo >:D< !

  • flory 17 July 2008, 19:48

    ne e dor deja d tn:(….oricum distractie plakuta:*

  • anku 17 July 2008, 22:12

    hai sa ne povestesti cum a fost :D

  • sorin 17 July 2008, 22:21

    Ups…avem coleg nou? Totusi nu ca tine Olix. Azi a fost pustiu chat-ul…..e pustiu fara tine la butoane

    Ultima insemnare a lui sorin este.. Si profesorii sunt prinsi cu mata-n sac

  • A.I. 18 July 2008, 08:32

    acum o sa intreb ca si la jay sean: cine e fedde ? :)

  • LaLOKA 18 July 2008, 10:20

    am trecut si eu aseara pe la arenele romane si am vazut ca era loomee,dornica de distractie..ya rite:))..am vzt niste minimalisti get-beget,care se credeau houseri:D masini de fitze cat cuprinde,oameni cu fitze cat cuprinde:)) si,da,cam asta era atmosfera p-acolo.Asta din ce am vazut eu:D pt ca nu stiu cine si cati erau inauntru:P

  • LaLOKA 18 July 2008, 10:23

    aa..sa ma contrazici daca era alt tip de oameni p-acolo:Dtu stii mai bine,ca ai fost acolo.
    poate omu’fedde?canta bine?;;)

  • Sergiu 18 July 2008, 10:51

    LaLOKA, mi-am jurat ca nu mai ies in bucuresti nicaieri mainstream, dar dupa admitere cred ca nu mai intru in casa cateva saptamani :)) dai draq de minimalisti si de idioti care se duc doar sa agate o panarama, i’m going to have fun!!!

    ptiu, abstinenta asta de distractii face ravagii.

  • LaLOKA 18 July 2008, 12:47

    @Sergiu,si eu sunt in aceeasi oala cu tine:Din ceea ce priveste abstinenta de distractii..de mult nu m-am mai fun si eu:))..i’m wainting for my vacantion and i want to have fun too:)sa inteleg ca nu prea agreezi nici tu copiile nereusite ale asa-zisilor houseri,nu?:P

  • Sergiu 19 July 2008, 02:16

    LaLOKA, nu agreez ipocrizia in general si falsitatea. Desi acum cateva zile am avut niste revelatii din alea de femeie la ciclu, legate de faptul ca fiecare suntem falsi in unele momente. :))

    Acum pe bune, la mine persoanele din jur conteaza mai mult decat muzica. Pot sa ma distrez si pe rap si pe Dan Spataru, daca lumea merge la distractie acolo. Daca se duc ca sa arate ca-s lume de societate, nu ma simt bine, orice muzica ar fii. La mine e nasol ca majoritatea prietenilor mei sunt fie rockeri, fie rapperi(nu cu cantatul, ci cu ascultatul :P) asa ca ma intereseaza lumea din club destul de mult. Asa pot sa fac private party intr-un bar si gata, daca imi e doar de prieteni. Desi a fost cam scumpa ultima distractie de genul. :))

  • LaLOKA 19 July 2008, 17:11

    Sergiu,cand o pui de-o distractie,e cam putin imposibil sa nu cheltui neste bani:)):Pca exista metode de a te simti bn cu bani putini,asta e altceva.:PDin tot ce ai scris aici,reiese ca nu-ti plac fitzele.Asta nu inseamna altceva decat ca tu nu esti un fitzos,ceea ce e de apreciat:))mai rar gasesti persoane ca tine:PMi-a placut partea cu Dan Spataru:))da,de acord cu tine:cand e rost de distractie,dansezi si pe muzica populara,mai ales ca generatia de azi habar nu are sa danseze pe muzica populara,prin urmare,va folosi miscari inventate sau vazute pe ici pe colo.rezultatul:”afon”in dans,No 1 in distractie:)).ps:sper ca nu se supara olix ca ne folosim de blogul lui ca sa facem schimb de pareri:)):))

  • Sergiu 19 July 2008, 20:07

    LaLOKA, unde am fost era bautura moka, deci eram si ametit, si nici nu stiu sa dansez pe muzica populara, dar a fost fun. :)) Mai ales ca erau numai fete pe acolo si nu ma lasau sa stau jos. La fel a fost si la balul de la mine. Am dansat in draci si m-am simtit bine. Dragii mei colegi au stat pe canapea sau n-au venit. Intr-un fel ma bucur ca m-au exmatriculat. Poate noii colegi sunt mai cool. :P

    Si nu cred ca se supara. O sa puna post luni dimineata ca are un nou record la commenturi. :P

Post a comment