Top

La Multi Ani Serbanica !!

Astazi este ziua lui Serban Huidu si prin acest post vreau sa-i uram cu totzii La Multi Ani !!

Serban Huidu

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • psaico 16 July 2008, 00:18

    ooo LMA :D
    musai sa vad emisiunea de diseara ;)

    Ultima insemnare a lui psaico este.. Scurte de azi – 15 iulie 2008

  • Kittutza 16 July 2008, 00:22

    Oooo, La multi ani !

    Ultima insemnare a lui Kittutza este.. Nu prea am chef

  • Andu 16 July 2008, 00:26

    La multi ani serbanica si mult succes! usor la tort ca te-ai facut cat zmarandescu :D

    Ultima insemnare a lui Andu este.. Ce facultate trebuie sa termini pentru un salariu de 1.000 de euro pe luna

  • Stefan 16 July 2008, 01:16

    Sa creasca mare (da’ nu prea mare ca dup-aia tre sa-mi iau televizor widescreen ca sa intre tot pe ecran) si sa fie si mai carcotas conasul Serbanishu in anul ce tocmai a inceput pentru ‘mnealui! :)

    Ultima insemnare a lui Stefan este.. Wofty

  • Mariusica 16 July 2008, 01:26

    la multi ani serbanica :).

  • Tzontzyca 16 July 2008, 07:03

    la multi ani :P

    Ultima insemnare a lui Tzontzyca este.. Sleep

  • DJ_PsyHOtik 16 July 2008, 07:19

    LA MULTZI ANI Serbanica….!…sa tii se indeplineasca tot ce vrei! :P s’a fkt bhaiatu mhare!

  • QRAN (TM-Sinandrei) 16 July 2008, 08:04

    Happy Birthday Serbanica!!!Sa cresti mare:))

  • Dan Terteci 16 July 2008, 09:06

    Sa ne traiasca!

    Ultima insemnare a lui Dan Terteci este.. O zi de rahat

  • Sergiu 16 July 2008, 12:58

    La multi ani! Ce slab era Huidu acum vreo 4 ani. :))

    Tare poza btw. Probabil e una din multele poze pe care le tot promite Huidu in timpul cronicii, dar care eventual nu ajung pe site. :P

  • iliana 16 July 2008, 13:03

    La multi ani ! multa , multa sananate ca-i mai buna decat toate .
    Rac ca mine :D

  • LaLOKA 16 July 2008, 13:21

    sante,Serbanica:).la mai multe cronicutze:))
    @Sergiu:nu va mai luati de kilogramele lui:))ii sta bine si asa:P:))

  • Patrys 16 July 2008, 13:23

    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*
    La muuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUlti AnI Serban!!!!!! :*

    SERBAN HUIDU CEL MAI TARE CARCOTAS:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

    PuPiCi dulci:*

  • A.I. 16 July 2008, 13:27

    mai putem sa spunem ceva dupa urarile lui patrys ? :)

    la multi ani serbane

  • Szimcsi 16 July 2008, 13:38

    Astazi e ziua taaaa
    Zi frumoasa ca tine…

    La multi ani, Serbanica! :* :X

  • anku 16 July 2008, 14:19

    LA MULTI ANIIIIIII , Serbanica !!!! >:d< multa sanatate si fericire si tot ce iti doresti !:*

  • RainyDay 16 July 2008, 14:35

    La multi ani, Serbanica! Sanatate maxima si sa-ti aduca numai bucurii cel mic!

    p.s. Oli, vezi ca mi-a soptit un gugustiuc ca Serban e acum la radio si da de baut! Roaga-te sa-ti mai ramana si tie ceva…ca deh, pana la 7, cand ajungi tu, e cale luuungaaaa! :P

  • RainyDay 16 July 2008, 14:43

    Uite-l, la bautura moka e primu’! :)) Las’ ca vin si io diseara, poate nu-mi pastrezi si mie ceva! :))

  • tibi 16 July 2008, 18:39

    La multi ani Serban si sa carcotesti cu spor alaturi de Mishu Gainusa si-n continuare la radio si Tv!

    Ultima insemnare a lui tibi este.. Vive la France!

  • flory 16 July 2008, 18:54

    La multi ani si la multi bani!!!!Sa ne traiesti….:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**:*:**:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

  • sorin 16 July 2008, 19:56

    La multi ani Serbanica. Sa ne traiesti si sa ne faci mai buni si mai veseli prin emisiunile voastre

    Ultima insemnare a lui sorin este.. Un altfel tip de publicitate

  • marian 16 July 2008, 22:29

    da , e tare serban , nota 10 pt tot ce face :)
    si tie olix ;) TEN :)

    Ultima insemnare a lui marian este.. altfel merge treaba

  • Benny 17 July 2008, 00:57

    Happy Birthday!:D

    Ultima insemnare a lui Benny este.. Bandidos – Atunci cand esti tanar – eOk TV News

  • Reghi 17 July 2008, 01:52

    La Multi Aaaaaaaani!!!!!!!! I love cârcotași!!!! :D

    Ultima insemnare a lui Reghi este.. Moments in Time 1

  • Bianca Linta 17 July 2008, 04:10

    Si din partea mea ii urez un La Multi Ani calduros tare lui Serbanica :-)

    Ultima insemnare a lui Bianca Linta este.. I’ve been tagged…

Post a comment