Top

Cu bagatul asta in seama :P

Cand un baiat baga prea mult in seama o fata sau .. invers, inseamna ca respectivul vrea defapt ceva de la fata aia (sau invers) ? :P

Cred ca da :))

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • cristina 10 July 2008, 12:26

    nu neaparat. poate baiatul se plictiseste

  • rainy 10 July 2008, 12:28

    Neah, nu e o regula. Depinde de situatie, ca de fiecare data. Eu, de exemplu, am multi prieteni baieti, care imi sunt doar amici si cu unii vorbesc in fiecare zi…asta nu inseamna ca avem alte ganduri.
    Acum nu stiu la ce te referi tu. Fii mai explicit! :P
    In schimb, cand un necunoscut te baga prea mult in seama, devine spooky! Prietenii stiu de ce! :))

  • Kittutza 10 July 2008, 12:31

    Probabil.

    Ultima insemnare a lui Kittutza este.. M-am mutat

  • cristina 10 July 2008, 12:45

    si eu vorbesc zilnic cu diversi amici si asta nu inseamna automat ca vreau ceva de la ei. pur si simplu imi face placere sa fac schimb de idei cu ei:) daca ei cred altceva asta e partea a 2-a:)))

  • rainy 10 July 2008, 12:51

    Daca te refereai la tine, nu putem sa-ti oferim noi raspunsul, ci doar niste speculatii. :P

  • rainy 10 July 2008, 13:05

    Nu e suspect, e clar ca persoana respectiva te intereseaza mai mult. Ai doo alternative, puteti deveni amici foarte buni sau ceva mai mult. News flash, nu? :))

  • Tzontzyca 10 July 2008, 13:08

    hmm amici ? nu cred …daca deodata ai inceput sa vb mai mult decat inainte :)…Parerea mea … Bafta oricum :)

    Ultima insemnare a lui Tzontzyca este.. uooof

  • Tzontzyca 10 July 2008, 13:17

    @OLiX: pai asta am zis si eu …. nu cred ca doar amici … asa ca … bafta !:)

    Ultima insemnare a lui Tzontzyca este.. uooof

  • Adrian O. 10 July 2008, 13:20

    “suntem doar cunostinte dar eu as vrea ceva mai mult” – bag-o în seamă mai mult, şi poate se va întâmpla. Fingers crossed :)

    Ultima insemnare a lui Adrian O. este.. Aerul înălţimilor e tare…

  • Tzontzyca 10 July 2008, 13:24

    @OLiX: eeh … o sa iasa o sa iasa ;) sunt sigura …daca tu stii ca e ok si ca te merita …mergi pana unde trebuie … nu o sa iti para rau

    Ultima insemnare a lui Tzontzyca este.. uooof

  • miriam 10 July 2008, 15:27

    cat de tare o bagi in seama? Poate ca seamana a avalansa…si se sperie!

    Nici bagatul in seama excesiv, asa, de la inceput nu e bun! (stii la ce ma refer). Ia+o si tu mai incet.

  • Tequi 10 July 2008, 16:05

    Si, ea nu citeste blogu’? E o metoda de a-i da mai repede si clar de inteles? :D

  • Dianna 10 July 2008, 16:09

    Off..of may Olix….ce te mai complici si tu…

    Actioneaza si gata …

    ce o fi ..o fi..! :)

  • Tequi 10 July 2008, 16:13

    Creca nu stii tu. Din moment ce-l ai la status…:D Nu cred ca nu da ea un click mic acolo ;))

  • anku 10 July 2008, 17:11

    uu :>
    bafta olix…:D
    poate iese ceva frumos ;;) !

  • A.I. 11 July 2008, 10:45

    @OLiX: ca sa fii sigur, mai bine trimite-i un link cu postul asta si cu comentariile :). daca vrea si ea mai mult, poate chiar sa iti vina in intimpinare. daca nu, o sa-ti dai seama singur. :P

    @rainy: hai ca nu chiar asa rau…macar iti incarci cartela la telefon :D

  • A.I. 11 July 2008, 10:57

    stiu si eu cum e cu tatonarea asta…in lipsa sportului e buna ca iti creste adrenalina :)…cel putin in privinta mea :P

  • `Andu` 11 July 2008, 11:05

    si cum o cheama OLiX? Poate ai totusi norocul sa intre pe aici;)

  • `Andu` 11 July 2008, 11:18

    :)) spunem si eu……=))) hotule o lasi sa vina ea la tine:>

  • d3vilgirl 11 July 2008, 13:02

    ia uite… cate am pierdut de cand nu am mai intrat :) eu zic totusi sa nu te ambalezi prea tare, femeile e complicate :) oricum…bafta :)

    Ultima insemnare a lui d3vilgirl este.. Vacanta

  • LaLOKA 11 July 2008, 13:06

    sexy voice:):D,eu zic sa o bagi in seama des,dar sa faci in asa fel incat MACAR sa banuiasca ceva..cum ca te intereseaza viata ei,dar nu neaparat la modul prieteniei dintre voi,despre care am inteles ca exista deja.deoarece,daca ii vei vorbi cum ii vorbesti in fiecare zi,si intr-un final te hotarasti sa-i spui ca o inviti undeva sau chiar sa-i declari ca vrei cv mai mult de la relatia dintre voi,s-ar putea speria fata,si nu stii cum o sa reactioneze..eh,asta este parerea mea de fata care a trecut printr-o chestie de genu’..:D…intr-un final,faci cum doreste inima ta:)

  • Sergiu 11 July 2008, 18:33

    Olix, parca ai fi fosta mea in postul asta. :)) Oricum, eu m-am lasat de dat sfaturi de genul asta, desi eu cred ca da, daca o fata se baga in seama cu mine in fiecare zi si nush ce, cred ca vrea ceva de la mine. Depinde si cum vb acum. In fine…

  • Hub 11 July 2008, 20:19

    cand o fata se baga in seama,atunci fata aia chiar e plictisita rau .astept contrauri’ ;)

  • `Andu` 11 July 2008, 22:19

    nu neaparat ca e plictisita…..mai mult ca sigur il place daca se baga in seama cu el……si daca si el o place sa o bage in seama mai des si sa-i de-a de inteles asta…..asa se poate lega ceva…….sigur functioneaza….cel putin la mine a mers;)

  • `Andu` 11 July 2008, 23:19

    bafta si tie Olix…..fa ceva……nu de alta, dar sa nu ti-o fure altul:P

  • Sergiu 12 July 2008, 05:07

    Hub, sunt 3 variante de fapt…
    1)ii place de tine
    2)vrea ceva de la tine
    3)e plictisita
    Cum tuturor fetelor le place de mine, de 2 si 3 am aflat din experienta altora, evident. :P Dar chiar, nu v-ati dat seama ca toate intamplarile de rahat cand le auziti nu s-au intamplat celor care le povesteste, de obicei?

  • rozza 13 July 2008, 20:30

    Eu spun sa incerci sa o inviti undeva: film,pizza etc.In general la fete functioneaza chestia asta.Intai invit-o amical si vezi dup-aia ce se intampla.Cu siguranta,daca vrea cu tine,iti va da de inteles.Take your time si nu incerca sa fi altcineva decat esti :).
    Bafta !

    Ultima insemnare a lui rozza este.. de ce?

  • janedoe 14 July 2008, 20:07

    nu esti prea mare ca sa nu stii sa te descurci in situatii de genu asta? :P ..no offence :D

  • janedoe 14 July 2008, 21:25

    …probabil :P ..dar stii ca depinde de situatie .. unele atentii sunt pur amicale , iar cele subtile devin deja interesante si atunci se vrea ceva :)

Post a comment