Top

Au aparut pozele

Astazi am vazut si eu primul pachet de tzigari cu poza pe el, nu e o poza chiar asa urata, dar colegele mele deja incearca sa le mascheze cu tot felu` de hartiutze :P

Tzigari cu poza

Eu zic ca ar trebui sa-mi deschid o afacere acum, sa vand tabachere ;)

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Stefan 9 July 2008, 15:31

    Gandim la fel. :)) Nu numai tabachere, ci si suporturi pentru pachetele de tigari. :)

  • web2002 9 July 2008, 15:38

    a cui e poza??

  • Sergiu 9 July 2008, 16:41

    Perfect, fiindca ma lasasem oricum. lol

    Apropo, poza aia pare doar un copil retard care isi face singur poze in draci si tine aparatul prea aproape. :P

  • Zappy 9 July 2008, 17:05

    Cea mai gretoasa e aia cu gatul omului aluia…ceva oribil. Sau dintii aia stricati….ptiu…long live quitting!

    Ultima insemnare a lui Zappy este.. Catastrofe virtuale

  • web2002 9 July 2008, 17:09

    dar care e ideea campaniei?
    Imi zice si mie cineva?

  • Sergiu 9 July 2008, 17:10

    S-a dus bancul ala cu nu le vreau pe alea cu impotenta, ci pe alea cu cancerul… Acum sunt cu ce poza vrea fiecare. :))

  • king(razvan) 9 July 2008, 17:34

    super tare k au aparut sa vezi distractie :)))

  • web2002 9 July 2008, 17:43

    am aflat ce e cu pozele astea. yuk

  • Andra 9 July 2008, 17:45

    Ma si gandesc cum aratau daca apareau inaintea campaniei electorale. Te duceai la magazin: “Vreau si eu un pachet de tigari cu Vanghelie!”. :))

    p.s. “…dar colele mele…” ? :P

    Ultima insemnare a lui Andra este.. Se face prezenţa…

  • marian 9 July 2008, 17:57

    OLiX daca ai nevoie in afacerea asta de un partener sa ma anunti :)
    Spargem piatza :))

  • A.I. 9 July 2008, 18:34

    hmm…voi vorbiti si parca vad ca sunt doar 2-3 fumatori din 10 insi. eu sunt fumator si cred ca pozele or sa-si faca efectul in privinta mea, daca sunt chiar asa scarboase :). am stomacul sensibil la asemenea grozavii. :))

  • Alexandru Giurca 9 July 2008, 19:23

    Chiar ca o afacere.

  • bimus 9 July 2008, 19:38

    cred ca acum la inceput o sa se vorbeasca desre ele, iar dupa un timp o sa ajunga niste pachete de tigari, cu poze :) .. o sa se junga sa se faca colectii, albume he heeee

    Ultima insemnare a lui bimus este.. Orange Stufstock 2008

  • Adrian O. 9 July 2008, 19:40

    Se pare că s-au gândit și alții la asta. Văzusem un reportaj alaltăieri la știri, a crescut vânzarea la tabachere. Dar, mai este loc pe piază…:)

    Ultima insemnare a lui Adrian O. este.. Porția zilnică de nervi. Registrul Auto Român

  • LaLOKA 9 July 2008, 20:26

    foarte bine s-au gandit aceste capete luminate…sa puna poze socante pe pachetele de tigari..insa..eu zic ca s-au chinuit degeaba,…cu mentalitatea asta a romanilor,si cu stilul lor atat de inconfundabil si de nereprodus de alte popoare,(daca vad un caine lovit sau un batran picat pe jos,se uita,si trec mai departe)..nu cred ca-i va impresiona asa zisele “poze socante” de pe pachetele de tigari..in fine,mai bine asa,decat sa nu facem nimic ca sa-i schimbam p-astia:)

  • Crystyna_rg 9 July 2008, 21:44

    e buna ideea cu pozele horror dar se vede ca initiatorii nu s-au gandit ca mai sunt si alte modalitati de a stoca tigarile

  • A.I. 9 July 2008, 22:01

    sa fim seriosi…cati or sa-si cumpere tabachere ? sau cati or sa se lase de fumat cu pozele astea ? sau crezi ca or sa inceapa sa revanda tigari la bucata sa nu mai porti pachetul dupa tine ? o sa aiba un impact mic la inceput si pe urma o sa se obisnuiasca lumea cu asta.

  • Patrik 9 July 2008, 22:08

    In acest fel poate se mai gandesc unii de 2 x pana aprind o tigara

    Ultima insemnare a lui Patrik este.. Remember Lala ex-TNT?

  • rainy 10 July 2008, 12:31

    Ce scarbos. Nu sunt fumatoare inraita, dar sincer, decat sa vad chestiile alea, prefer sa ma abtin sa-mi cumpar un pachet. Insa, probabil ca pt cei ce le vor vedea zilnic, vor deveni obisnuinta si nu vor mai avea niciun efect de genul “eeeek!!!”. ;)

  • DBlog 10 July 2008, 22:37

    Eu nu fumez asa ca numi pasa……….

    Ultima insemnare a lui DBlog este.. Caracteristici:Nokia N73