Top

Eat me, I’m all full of choco !

M-a pus naiba sa-mi cumpar ieri un spray Axe d`ala de miroase a ciocolata, azi dimineatza am dat cu el pe mine, in cantitati aproape industriale, iar acum imi tot vine sa ma musc de maini, de burta, de orice, am o pofta continua de apa, ciocolata, alune, ciocolata, ciocolata si inca putina ciocolata !

Mai vrea cineva o parte din mine ? :))

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • A.I. 7 July 2008, 13:28

    ciocolata alba sau neagra ? cu alune, stafide, sau simpla, cu lapte ? normala sau amara ? :))

  • Szimcsi 7 July 2008, 13:34

    Vreau si eu, vreau si eu! =p~ Mi-ai facut-o! Acum musai sa-mi iau o cioco!

  • miriam 7 July 2008, 13:45

    de aia nu imi place mie nici un fel de spray cu miros de fructe…

    Pe de alta parte…nevoia de ciocolata e ca urmare a unui grad ridicat de stres, iar ciocolata e buna…combate stresul (creierul emite seratonina cand papi ciocolata si combate stresul)

  • A.I. 7 July 2008, 13:47

    bine ca e ciocolata si nu sunt fructe…altfel il bazaiau mustele :D

  • KornNT 7 July 2008, 14:06

    e ca in reclama Olix treci pe strada te musca fetele de funt ;)) iti rup o mana te musca de fata de urechi sau alte parti ale corpului :P :D

    Ultima insemnare a lui KornNT este.. Wouu

  • Andra 7 July 2008, 14:10

    Hahaha :))).

    Tocmai ce am terminat de papat un Kinder Pingui (delicious!) daaar… pastreaza-te pentru mai tarziu. ;;) Sa stai la rece, sa nu te topesti! Asa, merci!

    LE: Hehe, am postat in acelasi timp comentariile! ;))

    Ultima insemnare a lui Andra este.. Ce faci atunci când…? II

  • Alexandru Giurca 7 July 2008, 14:40

    :)):)):)):))

    Ultima insemnare a lui Alexandru Giurca este.. Vizitati Berlin-ul (II)

  • Kittutza 7 July 2008, 14:43

    Yummmmyy

  • anku 7 July 2008, 15:45

    delicios ! :>
    =p~ ciocooooo ..
    sa chemi intr`o sambata seara numai fete in studio..si sa folosesti sprayu` asta …sa vezi ce-o sa iasa :))

  • KornNT 7 July 2008, 16:24

    ai grija mare Olix :))

    Ultima insemnare a lui KornNT este.. Wouu

  • ioana 7 July 2008, 16:43

    olix e ingrijorator ca tie iti e pofta de tine?

  • @di 7 July 2008, 16:45

    Ma gandesc poate maine scot astia un parfum cu miros de mici sau ciorba de burta, mancare chinezeasca.. sau alte cele…si atunci sa vezi omor pe tine:)))

    Ultima insemnare a lui ADI POSTEUCA este.. Prieten al unui prieten

  • Alex 7 July 2008, 18:49

    Cel mai tare parfum … parfumul ce il simtit in firobuze shi tramvaie. Sa fie unu sa miroasa a ciocolata … s-ar simtii aiurea =)

  • Crisulik 7 July 2008, 18:57

    ciocolataaaaaaaaaaa=P~=P~=P~….stai sa ma gandesc
    ciocolata sau raman pe capshunile mele cu frishk:-??

    sunt in dubii..nushu pe care sa o aleg:P
    ba da stiu….;)))

    aman2:X….capshuni cu frishk si dupa la desert te am pe tine:X

  • Sergiu 7 July 2008, 19:01

    Eu care imi faceam probleme care din parfumurile Dior Homme, Terre d’Hermes si L’Eau D’Issey Miyake sa mi-l iau… Gata, Axe de ciocolata imi iau. :))

    @ioana:nu e ingrijorator… Am si ei un prieten care a avut o faza fenomenala la mare legata de pofta de sine, uitandu-se in oglinda. :P

  • sorin 7 July 2008, 21:38

    Prea tare. Eu vreau niste ciocolata cu frisca si capsuni:)…

    Ultima insemnare a lui sorin este.. Urmarile concursului “Romania-Tara mea”

  • alina 7 July 2008, 22:36

    Super tare oli,ai grija,nu e de gluma cand vine vorba de ciocolata,femeile o adora asa ca e posibil sa te trezesti atacat in plina strada sau mai rau..tarat undeva si violat de o ceata de femei infierbantate de aroma ta irezistibila :)) watch out!!! nu de alta dar imi place emisiunea ta de la radio :P

  • Andra 7 July 2008, 23:11

    Sa-ti mai spun ca recitind postul asta acum, mi-a venit brusc o idee in legatura cu discutia noastra de azi? :)) Si ce idee! =))

    Ultima insemnare a lui Andra este.. Ce faci atunci când…? II

  • Ani 8 July 2008, 16:02

    Eu vreau… eu vreau!!! ;;) Yummy!!!

  • Dianna 8 July 2008, 17:52

    :)) eu NU vreau o parte din tine…

    recunosc deskis ca sunt intr o perioada de disperare masiva determinata de bronzul irezistibil de pe trupul prietenului meu.si de noua tunsoare.:)…

    mai este adevarat ca eu nu poftesc nici daca vad mancare sau fructe, dulciuri, kestii..deci “gadilarea” olfactivului egal 0 efecte.

    mi se pare destul de “ciudatzel” ca iti vine si tie sa musti din tine :)…ASA CA ..iti recomand cu caldura cumpararea cat mai urgenta a unei cantitati respectabile de ciocolata care sa fie epuizata dupa ce se termina atat de PACATOSUL AXE…

    asa vei putea sa consumi….ciocolata :)…si sa iti pastrezi integritatea corporala..

    ;)

  • LaLOKA 8 July 2008, 18:58

    buna..cum sa-ti spun eu tie……..MA INNEBUNESTE VOCEA TA LA RADIO…gata,am reusit:D..hmm…referitor la axe-chocolate……yammy yammy yammy…
    papa-te-as;;)..sa revenim ..ai o voce incredibil de sexy..ar!

  • Dianna 8 July 2008, 23:44

    Da may da ma excita :) dar acum m am profilat pe PARFUMUL LU’ PRIETENA miu pe pielea lu prietena miu :) intzelegi?…

    adica e mai complicat decat simpla idee MA EXCITA PARFUMUL..

    ssiii :) adu mi si mie un exemplar de femeie/barbat sincera/sincer care nu este excitata/excitat de un parfum fain! :)

    HAI SA FIM SERIOSI! ;)))

    gataa! despre parfum plus bronz :) si etc ca ma urc pe …pereti! :P

  • Sergiu 9 July 2008, 16:49

    Vezi, eu practic de asta m-am lasat de fumat. Ca inainte toate fetele imi spuneau ca miros frumos, si dupa aia imi ziceau doar ca miros a tigari. :)) Ar trebui pus comment-ul Diannei pe pachetul de tigari, nu niste poze stupide.

    Si da, daca o fata miroase bine imi intorc capul dupa ea ca sa miros mai bine, si daca nu e asa grozava, presupun.

  • DJ_PsyHOtik 15 July 2008, 15:30

    OLiX am si eu unu…eram pe drum vorbeam cu o amica si vine un kaine langa mine si isi face nevoa pe adidashi!!! deci LOOME luati’va dar datzi’va numai kd stitzi k nu o sa avetzi animale prin preajma

Post a comment