Top

Partydul de aseara :P

Ei, aseara, precum ii spuneam cuiva intr-un SMS, emisiunea a iesit peste asteptari ! Sincer, ma asteptam sa fiu singur in studio, sa beau ceva, sa pun mixul de 5 ore, sa dansez si apoi sa plec linistit acasa ;)

OLiX si Zappy la rasarit
N-a fost deloc asa ! M-am intalnit in oras cu Simona (Zappy) care vroia sa se distreze dar n-avea cum si cu cine, asa ca am invitat-o la Partyd, apoi am vorbit cu Raul sa vina si el, el a mai venit cu inca vreo 5 persoane, pe chat am vorbit cu XzibitBMN (Bobe), Sorin si apoi cu Dj Anne, care au venit si ei in studio, fiecare cu cate o sticla de suc, o doza de bere, un energizant !

A iesit o petrecere pe ciste ! Am dansat, am baut, am vorbit si ne-am distrat, intr-un cuvant, pana la 6 dimineatza cand am ramas doar eu cu Zappy si am vazut rasaritul de pe acoperis !

Lui Zappy trebuie sa-i multumesc pentru ca a fost chat addicted, adica a stat toata emisiunea de vorba cu oamenii de pe chat, chestie pe care eu nu prea am timp sa o fac din cauza ca dansez sau fac altceva, oricum nu pot sta locului in studio !

Am avut si 3 sarbatoriti, Ciak de pe chat, Cristinica si Bebelusa Delia, cu ultimele doua am si vorbit in direct si le-am urat La Multi Ani la 00 noaptea fix !
Sper ca ati fost si voi alaturi de noi, iar daca vreti sa reascultati emisiunea o puteti downloada de aici: partea1 + partea2 :P Playlistul il gasiti pe blogul emisiunii ;)

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • psaico 6 July 2008, 15:53

    foarte tare :D treaba iese bine cand e ceva spontan ;)

  • FunInTheSun 6 July 2008, 16:09

    da da da , olix a fost in forma si ne`a tinut si pe noi nedormiti :) 41 a trecut , 42 , 43 , … acum vine 50 – editia de aur … trebuie sa fie cu totul special :-w

    ma intrebam aseara … daca ar fi partydul in fiecare seara , ce mai faceam cu somnul ? :)

    Ultima insemnare a lui FunInTheSun este.. Fara titlu .

  • A.I. 6 July 2008, 16:14

    a fost misto aseara si zappy s-a descurcat minunat :)…dar prea multi neadaptati pe chat :D

  • sorin 6 July 2008, 16:22

    Olix a iesit super tare. Pai oricum e partyd in fiecare seara, doar ca nu va fi intalnire de partyd in fiecare seara:).

    Ultima insemnare a lui sorin este.. Urmarile concursului “Romania-Tara mea”

  • Bobe (xZibitBMN) 6 July 2008, 16:27

    ehheee iar ne-am distrat, iar am facut atmosfera

    CE MAI ne-am simtit minunat

  • Sergiu 6 July 2008, 19:11

    FunInTheSun, problema cea mai mare e ce facea el cu somnu’… A fost misto aseara. Am ascultat si eu cat invatam pana pe la vreo 2. Ai uitat ca e ziua americii pe 4, eh? :))

  • anku 6 July 2008, 19:16

    da….a iest chiar f bine emisiunea..ma gandeam eu ca nu o sa ramai sg pe acolo :P
    nu te lasa lumea :D
    bv..tot asa ;;)
    emisiuni din ce in ce mai frumoase :X

  • bancheru 6 July 2008, 19:20

    super tare, am fost din nou după mult timp unul din ascultatori aseară si iar am adormit cu castile pe urechi.. foarte tare… oare de ce nu e partyd in fiecare seara de luni pana duminica… ar fi mai misto…

  • Sergiu 6 July 2008, 19:30

    bancheru, in primul rand sunt niste strategii de marketing. Daca e o perioada intre emisiuni oamenii doresc mai mult sa o asculte pe urmatoarea. Asta pe langa faptul ca ar fi obositor.

    Si in al doilea rand… De ce l-ar plati KissFM pe Olix mai mult sau nu l-ar mai folosi ziua ca sa se duca noaptea la radio in timpul saptamanii cand ratingul e mai mic din cauza ca lumea se culca mai devreme(servici)?

  • Marian 6 July 2008, 22:56

    A fost marfa aseara, incantat de cunostinta. Sper sa mai vorbim si sa ne mai intalnim cu totii. Concertul cu Fatboy Slim e un motiv!!
    Acum ascult mixul de aseara:P

  • marian 7 July 2008, 00:04

    super tare :)
    am remarcat doua lucruri din poza din acest articol.

    1. erai foarte obosit – se vede pe ochii tai.
    2. te potrivesti cu zappy ;)

    bafta OLiX ;)

    Ultima insemnare a lui marian este.. today was a good day

  • iliana 7 July 2008, 00:09

    super si emisiunea de-aseara;) muzica buna, distractie povesti pe chat cu lumea ,dar nu se compara cu ceea ce se intampla in studiou :P
    Simona a fost foarte dragutza si a vb pe chat cu toata lumea :)
    azi maine e din nou week-end :D

  • Zappy 7 July 2008, 01:13

    Olix, ne potrivim, zice lumea. Noi zicem ca nu. :))
    Mersi iliana!
    Sper sa ne mai vedem cu totii soon :)

    Ultima insemnare a lui Zappy este.. Amalgam de sambata seara

  • Zappy 7 July 2008, 10:30

    Lasa-i ca le trece cand ne schimbam poza de la avatar.

    Ultima insemnare a lui Zappy este.. Cu buza umflata

  • Adrian O. 8 July 2008, 12:22

    “Sincer, ma asteptam sa fiu singur in studio, sa beau ceva, sa pun mixul de 5 ore, sa dansez si apoi sa plec linistit acasa” – da, ca de obicei asta faci :))

    Ultima insemnare a lui Adrian O. este.. De ce să facem ceva?

Post a comment