Top

Lesbians

lesbians

Oare asa sa fie ? :))

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • d3vilgirl 1 July 2008, 00:48

    =)) genial :)) cateodata asa e :)) cunosc persoane de genu =))

  • Makavelis 1 July 2008, 01:21

    Ceva de genul gasesti in politica in fiecare zi :)) Oricum tare desenul

  • rozza 1 July 2008, 01:27

    Morala este: ce nu fac fetele pt bani :))

    Ultima insemnare a lui rozza este.. Suflete perche

  • A.I. 1 July 2008, 08:29

    priveste mai adanc rozza: asta e noua ordine mondiala in care noi, heterosexualii saraci o sa fim marginalizati :D

  • KornNT 1 July 2008, 09:40

    e tare :)) si cred ca asa e =))

    Ultima insemnare a lui KornNT este.. Reclama la Rom

  • d3vilgirl 1 July 2008, 11:25

    @A.I.: du-te mah :) ca nu toate femeile sunt lesbi. Bine, ca multe umbla dupa banii e partea a doua :)) da mai sunt si exceptii.

    Ultima insemnare a lui d3vilgirl este.. Melodia zilei 1.07.2008

  • Sergiu 1 July 2008, 12:04

    Gata, de acum si eu umblu dupa bani. M-am saturat de habarnistele din trafic cu BMW-uri cand eu ma dau cu Dacia. Acum cat de nasol poate sa fie sa ai o prietena de 50 de ani… De fapt, uitandu-ma la pozele cu prietena mea, destul de nasol. :P

    Si acum pe bune, nu e vina fetelor ca vor barbati cu bani. Prost nu e ala care cere, ci ala care da.

  • A.I. 1 July 2008, 12:21

    teorema NEW AGE:
    daca nu toate femeile sunt lesbi si nu toate femeile umbla dupa bani, in conditiile in care exista barbati care vor sa umble dupa bani si habarnistele au bmw ===> (rezulta):

    la 50(cincizeci) de ani habarnistele vor deveni lesbi sau vor avea amanti barbati de 20 de ani care umbla dupa bani.

    corolarul NEW AGE: in conditiile in care habarnistele au bmw si sunt lesbi, atunci ele au 50 de ani. barbatul care umbla dupa bani e necunoscuta X.

  • rozza 1 July 2008, 14:34

    Imi place cum gandesti A.I. :)).Totusi,eu inca sper la o lume mai buna :-< unde nu toate fetele sunt pitzi ahtiate dupa bani 8-|. Anyway,desenul este de nota 20+.Reflecta realitatea sec 21. Ultima insemnare a lui rozza este.. Suflete perche

  • Sergiu 1 July 2008, 15:01

    AI, daca aveam logica ta, treceam analiza si nu eram exmatriculat acum :))

  • @di 1 July 2008, 18:15

    Cred ca trebuie sa ai destul de multi bani pentru 2 femei :)))

    Ultima insemnare a lui @di este.. Urban race

  • Mihai 1 July 2008, 18:42

    evolutia omului in privinta orientarii sexuale

  • Alexandru Giurca 1 July 2008, 19:54

    E tare si cred ca sa este!!!

    Ultima insemnare a lui Alexandru Giurca este.. Blogger permite postarea planificata

  • Crystyna_rg 1 July 2008, 20:41

    =))=))=))=))=)) f tare

  • Andreea 1 July 2008, 22:08

    =))=))=))=))=)) tareeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!! =))=))=))=))=))

    Ultima insemnare a lui Andreea este.. Abea acum incepe vacanta adevarata :P

  • demi 2 July 2008, 10:22

    asa este!

  • @di 2 July 2008, 14:27

    Olix se pare ca meditez mult la acest subiect de vreme ce nu ai mai postat nimik nou :))

    Ultima insemnare a lui @di este.. Strip TEASE

  • adi 2 July 2008, 14:28

    olix… ce faci acum iti numer banii sau cauti 2 lesbiene:))

    Ultima insemnare a lui adi este.. Neon Dragonflies

Post a comment