Top

OneFM te trimite la Amsterdam !

De cateva zile OneFM are un nou site si trimite si o gasca de 4 omuletzi la Amsterdam, la Sensation Black !! Ideea concursului mi se pare foarte tare, dar si mai tari mi se par pozele pe care oamenii le trimit pentru acest concurs ! Uitati-va si voi la ele aici ;)

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Radu 27 June 2008, 17:47

    pe ce frecventa se prinde OneFm ???

  • OLiX 27 June 2008, 18:32

    depinde din ce oras esti, mai bine verifica pe site http://www.onefm.ro:

  • cel mai misto tip din Romania 27 June 2008, 18:39

    Sunt si poze nud :))
    Ca sa nu mai zic de baietii care ne arata fundul. :D

  • bimus 27 June 2008, 19:20

    hi hi .. cand o sa ajung in bucuresti o sa pun si eu o poza :>

  • Crystyna 27 June 2008, 20:07

    :)) super poze
    unele dintre ele sunte chiar super ;)

  • RainyDay 27 June 2008, 23:48

    Baaaaaaaa, s-a incheiat concursul! De doua zile! :)) Azi au sunat si pe castigator! :P
    Sunt haioase tare pozele, intr-adevar.

  • bimus 28 June 2008, 01:02

    @RainyDay: ms de veste .. eu chiar eram incantat :)))

    Ultima insemnare a lui bimus este.. Videolog Ep.5: Marea Nordului si Harlem

  • Alexandru Giurca 28 June 2008, 12:01

    Pozele sunt tari de tot!

    Ultima insemnare a lui Alexandru Giurca este.. Camera video cu transfer direct pe YouTube

  • @di 28 June 2008, 19:56

    eu plek la amsterdam … asa ca ma oftica One fm mi-a luat-o ininte .. si cumparasem impreuna bilete:(

    Ultima insemnare a lui @di este.. EU beu !!

  • Saiph 28 June 2008, 21:36

    Hehehe. Noul site onefm.ro a picat. Cel putin, eu nu am reusit sa intru. Si zi-mi si mie, unde zici ca sunt bazinele alea tari in timisoara? Ca ma duc intr-o tabara acolo prin august.

    Ultima insemnare a lui Saiph este.. Ce am câştigat la Euro2008

  • Ioana 28 June 2008, 23:38

    hey, a fost concurs pt.black sensation? nice
    eu stau in Amsterdam, white sensation e weekend-ul viitor!
    va pup
    Ioana

  • RainyDay 29 June 2008, 21:26

    Da, concursul a fost pt Black Sensation, si dupa cum spuneam mai sus, castigatorul a fost deja desemnat. :)

  • Mariusica 3 July 2008, 13:15

    da. misto concursul. petrecerea e super tare. ams i eu cateva fisiere video. sensation black si sensation white. am de amandoua :D

Post a comment