Top

Party mare sambata seara !

Sambata asta Partydul KissFM implineste 40 de editii, mai exact 40 de sambete de super petreceri in direct la KissFM !

Initial l-am chemat pe Geo Da Silva care mi-a promis ca vine si ca facem super show, am promovat emisiunea, pe bloguri samd. Astazi am reusit sa vorbesc eu el si mi-a spus ca a uitat si ca si-a programat altceva. Neserios !

In ajutor mi-a sarit bunul prieten Nick Kamarera cu care o sa facem megashowul de sambata seara, iar pentru ca tot e editia 40 m-am gandit sa invitam in studio si 10 ascultatori ! Asadar, detaliile le gasiti pe blogul emisiunii si daca sunteti cititori ai acestui blog si vreti sa ne distram impreuna sambata seara va astept sa urmati instructiunile de pe linkul de mai sus. Mi-ar face mare placere sa sarbatorim impreuna !

Va astept !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • RainyDay 26 June 2008, 23:21

    Interesanta idee. Imi place. Sa vedem unde incap zece oameni in studioul ala, ca e destul de micutz. ;))
    Trimit si eu mail imediat, dar mai intai sa caut o poza in care am iesit bine. :))

  • Dan 26 June 2008, 23:24

    as fi vrut sa vina Geo Da Silva , da poate ca are deja ceva aere de vedeta , sau poate pur si simplu o uitat, oricum vb ta OliX, neserios
    si-asa Nick Kamarera ii super tare , chiar mai tare decat Geo

  • RainyDay 26 June 2008, 23:26

    Daaaaa, vin, sunt prima pe lista…tocmai editam comentariul. Tre’ sa sarbatoresc cumva ca am terminat facultatea :d Can’t wait.

  • RainyDay 26 June 2008, 23:28

    Eu zic sa facem cheta sa ii lom niste MemoPlus, Lecitina ceva lu’ nea Geo. :d

  • miriam 27 June 2008, 01:21

    si mie imi palce DJ Nick k a mixat atunci cu DJ Bic Ice si a fost fain!

    Nu stiu de ce ai scris motiv “serios” intre ghilimele ca nu am inteles.

    Daca eram in Buc ma ofeream si eu! Ma primeai?

  • Kittutza 27 June 2008, 01:33

    Yuuup :D Vin,vin :D

  • rozza 27 June 2008, 02:06

    Urat din partea lui..abia asteptam emisiunea,dar in nici un caz pentru ca ar fi venit el,oricum nu-l suport.

    Sunt sigura ca va fi super show,pentru ca Nick a mai fost la Partyd si a fost nebunie :X.Abia astept :X.

    Sper sa stati vreo 7h in emisie ;;).

    Ultima insemnare a lui rozza este.. Ha ha ha

  • nashu_mare 27 June 2008, 07:48

    Oliiii, da’ de ce ai nevoie de poza? Vroiam sa vin si eu dar n-am decat pozele de pe hi5. Ma simt discriminat. :D

    Ultima insemnare a lui nashu_mare este.. De bagat la cap

  • A.I. 27 June 2008, 09:23

    bleah…faceti party numai cand nu pot eu sa ajung in bucuresti :(

  • @di 27 June 2008, 11:33

    Si eu care credeam ca PARTIDUL e inpotriva “PARTY”-ului… dar se pare ca am trait alte vremuri :)))

    Ultima insemnare a lui @di este.. 4×4 Badarani

  • adi 27 June 2008, 11:36

    party.. party .. partyD. Maine poimine olix ajungi mare membru de partyd… sau doamne fereste DICTATOR:))

    Ultima insemnare a lui adi este.. Neon Dragonflies

  • A.I. 27 June 2008, 12:47

    poate apuc si eu sa va urmaresc…sunt curios cine o sa fie acolo :)

  • anku 27 June 2008, 13:57

    vreau si euuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :D
    mai e loc si pt mine ?:-s
    :D

  • Andreea 27 June 2008, 15:33

    Ce as veni si eu da nu pot ca ca nus la Buc si din Tg Mures e cale lunga :((:((:((

    Oricum distractie placta presimt ca va vi un mega party :D:D:D

    Ultima insemnare a lui Andreea este.. Asta da inceput de vacanta

  • A.I. 27 June 2008, 16:07

    olix, nu stiu daca ai timp pana miane…ar fi misto sa faci niste carnete de partid…pentru toti cei care vin in studio :)

  • rozza 27 June 2008, 18:16

    [Avantaju de a fi din Bucuresti 8-|]

    As veni si eu,dar de la Tm pana la Buc e caleee lungaaaaa :)).

    Anyway,insisit si te rog mult sa dai maine Dj Rynno & Sylvia- Fantasy of love ;;).Pretty please ;;)

    And btw,odihneste-te ca maine o sa ai mult de furca cu ascultatorii la Partyd :))

    Ultima insemnare a lui rozza este.. DOAR prieteni

  • sorin 27 June 2008, 21:42

    Hai la party