Top

Fotbal nenicule !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Radu 26 June 2008, 12:26

    e superrrr tare tipu! mai ales ultima faza de la sfarsit e bestiala!

  • A.I. 26 June 2008, 12:41

    loveste mingea asa sictirit…de parca a calculat la zecimala ca acolo trebuie sa intre :)

  • bimus 26 June 2008, 13:41

    da dom`le are skill :))

    Ultima insemnare a lui bimus este.. Videolog Ep.5: Marea Nordului si Harlem

  • alina 26 June 2008, 13:56

    Eu cred ca e trucaj,sincer,unele faze sunt exagerate :)

  • just_me_cryss 26 June 2008, 16:30

    suuuper tareee!!! nu cred k e vreun trucaj- genial tipul :) cred k il face si pe Ronaldinho :P

  • Editor 26 June 2008, 18:46

    Foarte tare baiatul asta, mai gasesti o super-colectie de faze tari din fotbal, si un concurs, pe (reclama)
    ;)

  • marian 26 June 2008, 21:03

    super tare baiatu asta, ar fi tare daca s-ar juca la fel si in meciurile de la euro 2008 :D

  • wassup 27 June 2008, 01:07

    maine poimaine il vezi la vreo echipa de fotbal renumita, daca circula filmuletul pe internet.

    sare becali in fata oare? :))

  • miriam 27 June 2008, 01:28

    deci…e total!

    Cine ii culege mingile din tomberoane si cum miros mingile dupa aia? Sau in Franta tomberoanele sunt curate.

    Just askin’.

  • cipoc 27 June 2008, 23:16

    mult prea tare..punea mingea oriunde..

    Ultima insemnare a lui cipoc este.. asa da!??

  • Bobe (xZibitBMN) 29 June 2008, 07:41

    OMG deci am ramas masca (unde sunt si obosit ca acum am venit de la partyd:D:D:D am petrecut pe cinste)
    super tare tipu

  • sorin 29 June 2008, 07:50

    Filmuletul e criminal….inca mai am puterea sa rad dupa un party superb petrecut alaturi de voi….BOBE fugi la somn:)

    Ultima insemnare a lui sorin este.. De la partyD KissFM

  • patrys 29 June 2008, 11:16

    nu stiu cat d adevarat e filmuletzu’dar p bune e BEEEEEEEEEEEEEESTIAL TIPU’…am ras ku lacrimi :))
    ….suuuuuuuuuuuuuuuper tare=))=))=))

  • Crystyna_rg 30 June 2008, 19:04

    eu nu stiu ce sa zic…olix , mie nu mi se pare k tipul e copil :P
    anyway, foarte tare ;)

  • DBlog 10 July 2008, 22:51

    Chiar are fotbalul in sange

    Ultima insemnare a lui DBlog este.. Caracteristici:Nokia N73