Top

Apa

Nu va e dor de un strand decent? De o piscina linistita in care sa faceti baie linistiti fara sa va deranjeze cocalarii sau copiii care se joaca zbierand ?

dive in

Eu abia astept luna iulie sa ajung un week-end acasa in Timisoara si sa merg pe No Name sau Heaven sa ma bronzez si sa fac baie .. linistit ;)

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • d3vilgirl 25 June 2008, 23:47

    eu fac baie in mare… pe plaja din spatele bolcului unde nu prea e lume :) aaaa si vezi ca ai mancat un “n” la “zbierad”

    Ultima insemnare a lui d3vilgirl este.. Drillbit Taylor

  • Andu 25 June 2008, 23:54

    Nu exista asa ceva, asa ca abia astept concediu & bulgari :>

    Ultima insemnare a lui Andu este.. Poate…

  • cipoc 26 June 2008, 00:54

    iti recomand si strandul din piatra neamt daca esti prin zona

    Ultima insemnare a lui cipoc este.. inca o chestie ciudata

  • rozza 26 June 2008, 01:32

    Ai dreptate.Jur,am fost pe Umt zilele trecute si am zis ca nu mai merg veci pururi.Toti cocalarii se aruncau ca tampitii in apa si stropeau pe toti :|.Penibil,pe bune.
    Tot Heavenu` e baza,sincer.

    Ultima insemnare a lui rozza este.. Ha ha ha

  • anetoiu 26 June 2008, 09:16

    si eu plec de acasa in iulie insa la mare :) si deabea astept :D

    Ultima insemnare a lui anetoiu este.. Carmen Hara 4

  • Mihai 26 June 2008, 09:27

    pacat.. dar pe la mine pe aici nu sunt stranduri eu sunt in zona de munte si..:(

    Ultima insemnare a lui Mihai este.. Trenurile viitorului vor prelua călătorii fără să oprească în staţii

  • just_me_cryss 26 June 2008, 10:35

    Mihai, facem schimb? Vii tu in Constanta si eu merg la tine la munte? :D asta mi-as dori cel mai muuuulllltttt :)

  • A.I. 26 June 2008, 11:14

    care pleaca la mare sa-mi spuna daca are loc de un bagaj in plus :D

  • samurai 26 June 2008, 11:29

    bai nene, unde dracu sunt bazinele alea din poza?
    la noi aicisa? sau elsewhere?

  • e-util 26 June 2008, 11:54

    ohho hooo ce dor mi-e de apa insa trebuie sa termin cu bacalaureatul si pe urma urmeaza distractia :D

    Ultima insemnare a lui e-util este.. Germania vs. Turcia – REZUMAT

  • Coral 26 June 2008, 12:45

    Eu merg la Gyula la strand, f tare acolo, curat 8 bazine, unu cu valuri, bazin olimpic si e la doar 50 de km de Arad.

  • samurai 26 June 2008, 12:53

    hai ca deja ma enervati cu bazinele voastre. numai in cacatul asta de oras n-ai unde sa te duci…
    bine ca sunteti voi destepti astia din nord si nord-est…

  • samurai 26 June 2008, 13:35

    vest! pardon, ma scuzati.
    era voi astia din nord si nord-vest…

  • Coral 26 June 2008, 14:59

    Pai ce sa zic avem noroc…e aproape si ieftin..nu e vina mea ca la noi nu se poate face niciodata nimic si daca se face se distruge.

  • d3vilgirl 26 June 2008, 16:25

    @samurai: de aia din sud-est nu te iei? ca aia au marea aproape… :) (adik eu :) )

  • Tzontzyca 26 June 2008, 21:09

    Esti din Timisoara??Foarte frumos… am stat si eu 3 luni pe acolo …

  • Sergiu 26 June 2008, 22:38

    Bleu Ciel is the answer! Bine, cel putin asa zic prietenele mele care au fost destul de nesimtite sa se duca fara mine :)) Sor’mea si-a uitat portofelul pe acolo cat facea altceva si au venit sa o caute sa il dea inapoi. O sa merg si eu sa vad cum e.

  • Tzontzyca 26 June 2008, 23:51

    @OLiX: dar nu mai bine si mai frumos ca in Timisoara

  • Sergiu 27 June 2008, 09:10

    Olix, e pe langa Kristal(la vreo 200m or so). Cum vii dinspre Stefan cel Mare pe Barbu Vacarescu faci stanga pe o strada(verdi), dar nu stiu exact unde pe strada aia e. In fine, nu am fost asa ca nu bag promovare agresiva ca nu stiu daca e chiar asa. E 35RON intrarea, deci banuiesc ca tiganii sunt oarecum descurajati de pret. Dupa ce scap de restante poate merg si eu. :)

  • d3vilgirl 27 June 2008, 10:25

    @OLiX: iti pastrez un loc langa mine daca vrei :) prosopu meu e ocupat :)) cu je =))

    Ultima insemnare a lui d3vilgirl este.. Disturbia

  • samurai 27 June 2008, 10:32

    @d3vilgirl: HUO!

  • d3vilgirl 1 July 2008, 01:06

    @OLiX: n-am… e de o persoana :))
    @samurai: da da da :) join the club :))))

    Ultima insemnare a lui d3vilgirl este.. Ai votat Mazare? Adio Tan-Tan

  • UrbanReality 2 July 2008, 20:14

    la mine e simplu, eu ma duc la Tasnad sau la carei, dar daca am chef dau o fuga pana in tara vecina, la Nyiregyhaza, alta viata, alta lume ;)

    Ultima insemnare a lui UrbanReality este.. Dincolo de vise exista realitate.

  • dackriss 3 July 2008, 13:44

    Si zici ca vii la Timisoara? ca in Noname e linistit…. :)
    se pare ca nu ai mai fost de mult… poate linistit la ora 8 dimineatza dar nici atunci nu e sigur. Bazinul e destul de mic, apa cam naspa, atmosfera … multa galagie, si am fost duminica dimineatza :)
    In Haven nu am ajuns anul asta, dar mai e timp … nu sunt nici in Timisoara destule bazine si astea 2 mai ok cat de cat sunt pline ca toti se inghesuie aici si preturile nu sunt mici.

  • Anca 3 July 2008, 21:59

    vezi ca s-a deschis si termalul weekendul trecut, e ala care era tot timpul in constructie

  • deny bya frumusica 22 February 2010, 20:32

    dc nu megeti la maco in ungaria ca e super cu topogan cu apa 2 bazine de bebe,unul de copii ce nu stiu sa innoate,profesionisti,cu valuri,2 cu apa fierbinte si petrol,cu masajsi atat.:)

  • Poli_razvi69 11 July 2011, 21:49

    unde e facuta poza?

Post a comment