Top

Adevarul despre adevar

De multe ori dupa ce vedeam un episod din Grey’s Anatomy vroiam sa si scriu ceva pe blog, acum insa chiar vreau sa citez ultimele cuvinte din episodul tocmai vizionat:

“Dar iata adevarul despre adevar – doare.

Asa ca mintim.”

Foarte .. adevarat !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • TheBes7 24 June 2008, 17:55

    Da … adevarul intotdeauna doare, dar cateodata adevarul este cel mai greu de crezut.

    Ultima insemnare a lui TheBes7 este.. Verzisori.Com

  • d3vilgirl 24 June 2008, 18:25

    da… din pacate… desi cred totusi ca minciuna descoperita doare mai tare decat adevarul…

  • adelina 24 June 2008, 18:40

    grey e un serial care spune lucrurile asa cum sunt, care te ajuta sa intelegi multe si care te invata si mai multe :D…cel putin asta s-a intamplat pt mine….sunt fan grey:X:X

  • @di 24 June 2008, 19:07

    sa inteleg ca nuza ta e “anatomia lui grey” ? sau una dintre fetele din serial :))

    Ultima insemnare a lui @di este.. Radio 21 fara Buzdugan si Morar

  • anetoiu 24 June 2008, 20:12

    minciuna-i ca un drog, nu e buna dar iti place :D

  • OutSider 25 June 2008, 09:33

    dar uneori… la sfarsit minciuna doare prea tare.. cand afla respectivul ca nu iai spus adevarul asa ca mai bine ii spui adevarul in fata.. doare foarte tare pe moment dar.. doar atata! pe cand cu minciunea.. doare tare si pe parcurs si mai are si gust de tradare..dezamagire..

    Ultima insemnare a lui OutSider este.. Batranica face legea

  • Sergiu 25 June 2008, 11:28

    anetoiu, adica eu imi droghez prietena daca o mint? :))

    Ce deep esti Olix. lol

  • A.I. 25 June 2008, 11:34

    filozofilor… :))

  • e-util 25 June 2008, 14:11

    Da , doare adevarul însă trebuie sa luăm unele decizii astfel încât sa nu ne doară mai încolo.

    Ultima insemnare a lui e-util este.. Germania vs. Turcia – semifinale EURO 2008

  • dackriss 25 June 2008, 22:04

    da doare adevarul uneori trebuie spus uneori trebuie modelat. Ce-i spui prietenei tale cand te intreaba daca s-a ingrasat ? sau daca i se vede f pronuntzata celulita in costumul de baie ca doar mergi al strand acum … sau de cand esti la Bucuresti la piscina ? ii spui adevarul chiar daca doare ?

  • Cristian Ciofu 26 June 2008, 11:25

    superba replica :)

    Ultima insemnare a lui Cristian Ciofu este.. cel mai misto tip din Romania

  • Anemari 2 July 2008, 03:00

    Cred că Grey’s Anatomy este cel mai bun serial de până acum, chiar ai ce să înveţi din el.

Post a comment