Top

Tu ce ai licita ? El isi liciteaza viatza !!

Un australian isi liciteaza viatza pe ebay ! Am dat stirea asta pe radio si i-am si intrebat pe ascultatorii nostri ce si-ar licita ei :) SMS-urie venite de la ei le pun, pe parcurs ce vin si aici pe blog !

  • As da la licitatie colectia mea de postere xD care sunt in jur de 1200. :) oare cat as primi pe ele? :)) Ioanna din Oradea
  • Sunt mihai din roman,eu mas vinde p mine la o gagik misto.Dak are bani ma duc si de geaba, bani sa aiba k ne intelegem noi dupa aceea.
  • Eu l-as vinde pe taicamiu.as da si bani daca l-ar lua cineva
  • Eu as putea vinde un strop din fericirea mea pt k asta inseamna suficient de mult cat sa fac fericite milioane de persoane.Andreea.
  • EU UNUL DAU LA LICITATIE NISTE CARTI VECHI DIN ANUL 1986 CU VALEA PRAHOVEI SI SINAIA. VLAD (PE CELE DOUA CARTI VECHI ASDORI SA INCEAPA LICITATIA DE LA 1000€.VLAD POIANA TAPULUI)
  • as vinde-o pe fosta prietena care m-a parasit si acum regreta si spera sa ne impacam.cat iau pe ea? detali: 1.65 m,50 kg bruneta.Dani.arad
  • Eu as vrea sa vand dragostea mea neconditionata si sa licitez the money
  • eu as licita pe cineva de care stiu k nu am nevoie vrodata: BASESCU :D mina 17anisori. bucurejti
  • Eu imi dau la licitatie mimutoi de plus care sunt cam proape 150. Cat imi dati pe ei ? pysycutza din anglia
  • Pe papusa OANA ZAVORANU,de cand o am numai de ghinion am parte(GRATIS)! VA PUP
  • EU UNUL M-AS DA UNEI FETE PASIONATA DE MUNTE DAR DACA MA CUMPARA TREBUIE SA AIBE MARE GRIJA DE MINE SI LA BATRANETE DACA POATE.VLAD POIANA TAPULUI
  • Sal…as vinde si eu poze cu soramea facute prin gaura cheii…ii bunoaca numai ca tre sa le developez…as licita pt nr d tel a unei fete d 16 ani:))alex bm
  • Eu licitez hartie igienica folosita pe o parte, glumesc normal. As licita colectia de pahare de la promotii. :) Catalina din Constanta. pup
  • Eu as scoate la licitatie toti vecini mei. Chiar as oferii eu bani numai sa ii ia cineva d aici. Sunt groaznici!!! Robert…Targoviste
  • Eu as darui gratis ucigasilor,pe toti manelisti si in special fanii lor p care ìi cunosc,dar ìi urasc. DIANA.
  • As licita-o pe MAMA prietenei mele care nu ma putea vedea in ochi, dar de cind m-a prins cu ficasa imi face avansuri
  • Eu m as licita pe mine sa crape sotul meu de ciuda cand ar vedea ca altii dau bani sa ma aibe:) LAVI
  • Buna. Cat credeti ca am lua pentru  gazda noastra ,care in afara de cuvantul “economie” nu stie sa zica altceva. Semneaza trei studente terorizate de o baba nebuna :-):-):-)
  • As licita periuta mea de dinti dar imi e frika ka nu o sa aveti grija de ea…de la CaTuTzu
  • Eu as scoate la licitatie toti dusmanii pt k oricum cum scapi de unii vin altii !!! Yonel Tineti-o tot asa, sunteti extraordinari!

Astea au fost mesajele si chiar am ras bine de tot la unele dintre ele !

Tu ce ai licita ? Lasa un comment pana in ora 22 si-l citim pe post !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • A.I. 23 June 2008, 20:22

    pe australianul ala sigur il cumpara bin laden…ii leaga niste dinamita de burta si ii da drumul in lume :D

    eu as licita niste neuroni…ca sunt multi fara :)

  • patrys 23 June 2008, 20:27

    eu ash licita ghentile p care mama nu le mai suporta ptr. k am prea multe, asa zice mama;)) (dar mie chiar nu mi se pare ca am prea MUUUUUUUUULTE, p bune) ;))…si ash mai licita colectia mea d monezi:D
    poop:*

  • anetoiu 23 June 2008, 20:35

    mi-as licita niste site-uri pe care incerc de mult sa le vand :)

    Ultima insemnare a lui anetoiu este.. Foto blog

  • Dianna 23 June 2008, 20:36

    Cred ca as transforma fericirea din sufletul meu de acum si as incerca sa vad daca CINEVA din lumea aceasta mare ar avea banu’ sa o “cumpere”. Sunt insa sigura ca fare mine si fara EL fericirea NOASTRA nu ar avea niciun efect asupra altora desi ar fi cumparata scump!

  • UrbanReality 23 June 2008, 21:08

    eu m-as licita pe mine :D contra unei case de vacanta la munte si 30 de tone de bere :P

  • Kittutza 23 June 2008, 21:18

    Mi-as licita timpul liber.Am destul.Si n-am ce face cu el.

    Ultima insemnare a lui Kittutza este.. Cred ca am gasit…

  • coruptiealin 23 June 2008, 21:39

    statul roman ar trebui sa liciteze coruptia din romania si in acest fel am deveni cea mai bogata tara din lume:))

  • iliana 23 June 2008, 21:40

    eu as scoate la licitatie pe sefa mea ….care ma enerveaza cand ne zmotoceste si urla la noi…

  • KornNT 23 June 2008, 21:49

    eu as licita colectia de prezervative a lui tata ;) :))

    Ultima insemnare a lui KornNT este.. Concert

  • Crystyna 23 June 2008, 21:51

    Eu mi-as vinde diriga…. la pachet cu toti nervii nostrii si scaunul ergonomic de pe care ne rugam de fiecare data cand vine la ora sa cada si sa mai radem si noi putin :))

    ps: i-as vinde-o unui tip, tot o ajunge pensia si nu e casatorita:))

  • miriam 23 June 2008, 23:21

    hei! Ce spui de colectia ta de CIP/uri si alte reviste din anii ’90 despre calculatoare? As lua ceva? Nu le iei tu? As mai face loc pe aici!

  • KornNT 23 June 2008, 23:44

    gratis olix? :-?

    Ultima insemnare a lui KornNT este.. Concert

  • Iulya 24 June 2008, 00:07

    Chiar colectia de CHIP si Pcworld [parca] a lu’ tata.Am foarte multe pe sub bat.:|

  • Dan Terteci 24 June 2008, 09:47

    As face si eu la fel. dar e nevoie sa gasesc un om destept si prost. Destept pentru a i-o vinde eu si prost pentru a o cumpara el.

    Ultima insemnare a lui Dan Terteci este.. Inainte si dupa cafea

  • Sergiu 24 June 2008, 13:48

    lol, am Level-urile pe vreo 3 ani prin dulap. Le vrea cineva? :)) Doamne, cat ma puteam juca la calculator acum 5-6 ani. Deh, nu descoperisem fetele inca.

  • Coral 24 June 2008, 14:07

    Imi vand examenul de vineri de la Mecanica…doritori?:D

  • UrbanReality 24 June 2008, 18:06

    eu as mai licita prostia din institutiile statului…

    Ultima insemnare a lui UrbanReality este.. Intrebare.

  • rozza 24 June 2008, 23:01

    Mi-a placut mult ce a spus A.I. :)).Cred ca si eu as face la fel..:-??

    As mai licita telefonul meu sublim,un Siemens A52,(ma intreb cat as lua pe el..10 Ron?:)) )colectia mea de postere cu Eminem de cand eram mica si probabil cam atata :-?.

    Ultima insemnare a lui rozza este.. zambet de vacanta

  • just_me_cryss 25 June 2008, 13:10

    eu o licitez pe sotia iubitului meu…de fapt o dau si gratis numai sa scap de ea :D

    si ii scot la licitatie si pe copiii vecinilor mei care mai ales de cand sunt in vacanta, incep sa cante de la 8 dimineata…nu-i mai suport!!! sa ma scape cineva de ei…:))

  • just_me_cryss 25 June 2008, 14:02

    pana o cumpara cineva la licitatie pe sotie, inca sunt amanta, apoi mai vedem :P

    chiar…te bagi, OLiX? :)

  • Sergiu 25 June 2008, 14:38

    Coral, am si eu niste restante de vandut. Facem un schimb? :)

    just_me_cryss, daca sotia lui stie sa gateasca si sa faca curat, o primesc eu.

  • just_me_cryss 25 June 2008, 14:57

    @Sergiu: yupyyy….ti-o trimit cu fundita rosie printr-o firma de curierat rapid :P…dar cu copiii vecinilor cum ramane? nu vrei sa ai un studio de radio la tine in casa? :D