Top

Mireasa la Partyd

Inca o editie de nota 10+ a Partydului KissFM si asta nu o spun eu, nu ma laud singur, ci au spus-o cele peste 400 de SMSuri primite de la ascultatori si gramada de oameni care au ascultat si m-au sunat astazi sa-mi spuna ca le-a placut !

Ii multumesc colegului Dan Fintescu pentru ca a acceptat invitatia (te-ai descurcat excelent Dane si sper ca la un moment dat sa fim colegi si pe radio :P), ii salut si pe Florin care a trecut pe studio, pe ascultatoarea Anushka si prietena ei, pe Mihai Bendeac de la Mondenii cu care am intrat in direct, pe Bebelusa Oana pe care am trezit-o din somn (pentru ca la Ibiza se doarme ziua, nu noaptea), pe cele 2 prietene Andree dar si pe mireasa care a venit furata de la nunta direct in studioul KissFM !

Treaba cu Mireasa furata a fost highlightul serii, in cateva secude se umpluse studioul cu vreo 30 de nuntasi, iar pe radio am facut super atmosfera !

Daca v-a placut ce ati auzit aseara si vreti sa reauziti sau daca n-ati auzit si vreti s-o faceti, puteti downloada emisiunea de sambata asta de pe acest link, iar pe blogul emisiunii aveti si playlistul mixului meu din emisiune :P

Va las acum sa va delectati cu cateva poze de aseara si sper ca in curand sa fac rost si de inregistrarea video de pe camera operatorului care a filmat nunta ;)

[slideshow=29]

Saptamana viitoare facem editia cu numarul 40, dar inca nu am nimic pregatit pentru atunci :D Keep in touch ;)

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Miriam 22 June 2008, 21:57

    a fost super faza cu mireasa! Si…in general…

  • Cricket 22 June 2008, 22:28

    A fost foarte tare emisiunea de aseara, iar faza cu mireasa a fost geniala…. :)

    Ultima insemnare a lui Cricket este.. I want my very own fairy tale!!!

  • Kittutza 22 June 2008, 22:42

    Super.Eu din pacate am pierdut. :|

    Ultima insemnare a lui Kittutza este.. Cea mai misto tipa din Romania

  • Andu 22 June 2008, 22:46

    Felicitari pentru emisiune. Am auzit de partid, insa nu am avut niciodata ocazia sa ascult emisiunea.

    Sunt si acum uimit ca o astfel de muzica se da la un radio din Romania.

    Felicitari, ati mai castigat un fan, in momentele in care sunt acasa sambata seara :)

    Ultima insemnare a lui Andu este.. La naiba fata, in puii mei!

  • iliana 22 June 2008, 23:31

    Felicitari Olix ! :)
    sa vedem ce mai urmeaza, ca ne surprinzi cu tot felul de invitati , mireasa furata …f tare ;) muzica buna si distractie la maxim
    o admosfera misto la voi in studio care era f aglomerat dar si pe chat :)

  • Dan Fintescu 23 June 2008, 00:03

    M-am simtit genial aseara la Partyd. Mai cheama-ma. Promit sa vin de fiecare cu mare drag. :D

  • andisv 23 June 2008, 00:23

    tare faza cu mireasa, nu am reusit sa prind emisiunea de sapt asta, dar 40 o prind singur. inregistrarea am luat-o si am ascultat-o.

    olix propunere pt partyd: spit – dawn .
    nu cred ca am auzit-o.

  • rozza 23 June 2008, 01:02

    Deci,emisiunea de aseara a fost geniala! Mi-a parut rau numai ca s-a terminat asa de devreme :(.
    Sper ca sapt viitoare sa va lungiti pana la 5 dimineata :)).

    Regret numa` ca n-am prins emisiunea de data trecuta :(.Am ratatat distractie :(.Anyway,ma revansez sapt care vine :D.

    Pot si eu propunere?:)) Dj Rynno si Sylvia-Fantasy of love.Poate o incluzi intr-un mix de-al tau,pentru ca suna foarte bine si e o piesa super misto :).Daca nu gasesti melodia,o urc eu pe sendspace si postez linku aici.Daca se poate,bineinteles.

    PS: Am murit de ras cand v-am auzit cu localitatea aia “Izbitesti” sau ceva de genu =)).Mare nebun e si Fintescu asta :)).Sa-l mai chemi in emisiune ca vad ca ies super partyuri :).

    Ultima insemnare a lui rozza este.. zambet de vacanta

  • A.I. 23 June 2008, 09:06

    hahaha…eu acum am aflat de mireasa…ca nu am rezistat mai mult de ora 12 :). pe 12 iulie am si eu o nunta…dar e mai greu sa vin cu mireasa furata de la targoviste :D

  • nashu_mare 23 June 2008, 09:56

    A mers bine emisiunea ta, in timp ce grataream in aer liber. Din pacate acolo unde faceam eu fum se auzeau mai puternic bulgarii.

    Ultima insemnare a lui nashu_mare este.. De ce in Bucuresti?

  • andisv 23 June 2008, 10:03

    @ olix .. e piesa noua de la spit.

  • Cristian Teichner 23 June 2008, 11:39

    Excelent! Tot. :)

  • marian 23 June 2008, 12:48

    fain baieti , keep it up :)

    Ultima insemnare a lui marian este.. prima proba – romana oral

  • KornNT 23 June 2008, 14:22

    Olix acuma ascult ai eu emisiunea inregistrata su pana acuma e fain muzica e misto ;) pavat ca nu am venit si eu . dar eu am fost la concert unde a cantat Vama si solistul trupei No Mercy

    Ultima insemnare a lui KornNT este.. Rise up (reggae remix)

  • @di 23 June 2008, 16:20

    Sa inteleg ca ai adus forte proaspete? Dan Fintescu, iar cu mireasa a fost blat , pentru promovare:))) glumesc

    Ultima insemnare a lui @di este.. Radio 21 fara Buzdugan si Morar

  • Dianna 23 June 2008, 20:42

    Foarteee taaarreeee , mireasa, Fintzescu, OLIX, Partyd…..MUZICA de muzica, mixuri……oare mai e loc si de altceva …..??! CRED CA NUUU! :)

  • marietutza 24 June 2008, 01:15

    Mah, pana acum nu am avut ocazia sa te ascult la radio, nu prea prind eu PartYdul, dar acum am ascultat inregistrarea si tareeeee mult mi-a mai placut. Chiar va distrati acolo si se simte. Bravo, Olix! Succes in continuare!

  • DJ_PsyHOtik 24 June 2008, 13:56

    bua olixe…pe chat n’ai dat shamphanie…raule…

    si…melodia cu fluieratu s-o bagi in editzi 40 ca prima melodie…altfel ma sup pe u:))

Post a comment