Top

Iesiri nocturne

Nu stiu cum s-a intamplat, dar nici saptamana asta n-am reusit sa ma culc mai devreme de ora 1, defapt azi sper sa adorm la 1 si ceva, ca zilele trecute am adormit numa` dupa ora 2 ;)

Luni si marti am avut o scuza ca am stat on air la radio pana la miezu` noptii, dar miercuri am fost la a doua petrecere eOK.ro la Urban cafe, unde a fost destul de dragutz, blogger, twitteristi, distractie si mancare grasit + poze facute de Edi ;)

Azi a fost joi, iar dupa radio m-am intalnit cu prietenul Cata din Timisoara la o bere si 4 mici la o terasa foarte misto din regie.

Maine, defapt .. azi :p e deja vineri. Sper sa nu dorm pe mine la job si dupa ora 22 sa ma duc totusi acasa si sa ma odihnesc pentru ziua de sambata :P

Gata, la somn cu mine :) ca oricum n-am nimic interesant de spus :D Aaaa, ba da ! Pentru ca era in trecere prin radio Toni Tecuceanu (de la Carcotasi), l-am invitat in studio si am facut doua interventii cu el, una in care-l imita pe Jiji Becali, iar una in care-l imita pe Nastase. A fost genial si am ras de ma dureau falcie !

Acum somn ! (p.s. rugati-va pentru mine ca macar astazi sa-si faca efect cele doua espresso de dimineatza)

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Kittutza 20 June 2008, 02:51

    Somn usor!

  • Bobe (xZibitBMN) 20 June 2008, 03:08

    intr-adevar a fost tare emisiunea si faptul ca a trecut toni pe acolo nu numai pe tine te-a facut sa te doara falcile ci si noi cei depe chat si zic eu si restu de ascultatori a fost genial
    nici eu nu prea m-am impacat cu somnul
    miane. de fapt azi am primul examen din sesiune :( dar trecem si peste asta
    asteptam ziua de sambata
    odihna placuta
    gata si eu ma bag la somn

  • Dan Terteci 20 June 2008, 08:33

    No, te-ai trezit!? Ca eu tot ma rog! ;) O zi buna sa ai!

    Ultima insemnare a lui Dan Terteci este.. Cica nu sunt emo!

  • KornNT 20 June 2008, 10:13

    erai sexy in poza aia de grup ;)) si Pussycat infuleca de mama focului :P

    Ultima insemnare a lui KornNT este.. Rise up (reggae remix)

  • rainy 20 June 2008, 10:34

    Doua expresso si un Magne B6, nu mai dormi pana maine dimineatza, si nici n-o sa te simti obosit. Garantez. :D

  • OutSider 20 June 2008, 13:10

    cine stie ce visezi.. cu ochi deschisi de nu dormi , olix..;))
    am sa ma rog sa dormi de la 8 seara deja:P:))

    Ultima insemnare a lui OutSider este.. Lista de bancuri a la lost-partea 1

  • Adrian O. 20 June 2008, 13:17

    Oli, ştii ce e de făcut atunci când nu-şi fac efectul cele două cafele de dimineaţă? Mai bagi una… şi încerci să te agiţi puţin, să nu te prindă somnul la birou :)

    Ultima insemnare a lui Adrian O. este.. Avem o ţară. Cum ne batem joc de ea?

  • patrys 20 June 2008, 14:15

    cva ANTIsomnorici….mmmmmmmmmmmmm… ia sa vedem:-?

    un dush rece…tot e cald afara…:) & putin sport ( gimnastica / jogging :D ) … si esty k NOU !!!

  • A.I. 20 June 2008, 15:08

    exista o singura solutie: tine un sarpe veninos in studio…ia sa vezi cum nu te mai ia somnul cateva zile la rand :D

  • Dan Terteci 20 June 2008, 17:13

    @Olix
    Tu ai zis “Acum somn ! (p.s. rugati-va pentru mine ca macar astazi sa-si faca efect cele doua espresso de dimineatza)” si vroiam sa-ti fiu de ajutor! ;)

    Ultima insemnare a lui Dan Terteci este.. La bal

  • anku 21 June 2008, 01:32

    ppfff…oliiixxx….odihneste-te :O
    sa-ti reincarci fortele…pana sambata…sa rezisti mai mult :D
    cine stie…poate stai mai mult cu noi
    da nu-mi fac eu griji…faci ce faci si mereu esti in forma :D
    somn usor acum ! :*

  • @di 21 June 2008, 14:49

    Olix ma gandeam ca din cand in cand sa scrii si nsite bloguri in timp ce dormi :))).

    Ultima insemnare a lui @di este.. Yellow Bicycle

Post a comment