Top

Youtube search and suggestions

De cateva zile bune am descoperit pe youtube o chestie pe care o stiam inca de cand foloseam blogspot. Atunci cand vrei sa cauti ceva, youtube-ul iti dau automat niste sugestii si se misca foarte repede.

Youtube Search SUggestions

Ar fi misto daca ar implementa si google-ul un astfel de search cu sugestii :)

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • iuli 18 June 2008, 18:25

    intra pe google, scrie “google experimental”, intra pe primul link si incearca Keyword suggestions ;)

    Ultima insemnare a lui iuli este.. bicicleta fuddy-duddy

  • marian 18 June 2008, 19:16

    da, ar fi fain sa fie si pe google dar … ar avea ceva de munca cei de la google pana sa faca ei toate sugestile avand in vedere ca au o baza de date imensa :D

    Ultima insemnare a lui marian este.. am luat si atestatul :)

  • _Alin_ 18 June 2008, 19:44

    Daca ai firefox si folosesti google ca motor de cautare in coltul din dreapta sus atunci la cautarea unui cuvant vei primii sugestii la fel ca in exemplul dat de tine. ;)

    [URL=http://www.imagehosting.com] [IMG]http://www.imagehosting.com/out.php/i1795774_printscr.JPG[/IMG][/URL]

  • wassup 18 June 2008, 19:52

    pai daca folosesti Firefox si folosesti si casuta de cautare Google, are asa ceva :)

  • Ingrid 18 June 2008, 20:08

    youtube? ai uitat sa specifici “atunci cand merge”
    Avantaj Gugal… merge tot timpul…. adica merge si cand nu merge iutub

  • Mircea 18 June 2008, 21:01

    Yahoo are asa ceva ;)

  • Saiph 18 June 2008, 21:31

    Ti-as fi spus ca in firefox, google are deja asa ceva, dar vad ca au spus-o inca vreo 2 inainte. Asta e…

    Ultima insemnare a lui Saiph este.. Ce sa faci cu 3 trilioane de dolari

  • Fiona 19 June 2008, 10:47

    google search-ul din google toolbar iti da si sugestii ;)

    Ultima insemnare a lui Fiona este.. HAI ROMANIA

  • alexandru.giurca 19 June 2008, 16:37

    Ar fii mai bine daca s-ar face si la google intradevar. Totusi e bine ca macar este la You Tube.

    Ultima insemnare a lui alexandru.giurca este.. Masina cu cel mai mic consum din lume

  • OutSider 19 June 2008, 17:41

    esti in urma ;)) cum au zis si restul si google are aceasta posibilitate , olix

    Ultima insemnare a lui OutSider este.. Un vănător de fulgere dă peste “ozn-uri”

  • Tomck@t 19 June 2008, 17:59

    Who the f*ck is “Armin Wrong”??? :))))

  • patrys 19 June 2008, 19:28

    ok “sfantul” GOOGLE mai are de exersat …
    pt. k nu are incorporat suggestions…la fel k Youtube;)

    what ??? ok am Firefox ….
    shy de ce trb. sa fac asta …intra pe google, scrie “google experimental”, intra pe primul link si incearca Keyword suggestions

    ar trb. sa includa suggestions k de’aia e GOOGLE “cel mai mare si cel mai tare”cik…dar vad k ia luat-o Youtube inainte :P:))=))

  • web2002 19 June 2008, 21:45