Top

Nasol meci

2-0 :( eh, bine ca am terminat macar prima repriza cu succes ..

OLiX hai romania

Noi sa fim sanatosi :(

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • miriam 17 June 2008, 23:39

    pai la ce te asteptai?

  • Benny 18 June 2008, 00:03

    Nu cont ca am pierdut! Calificati sau nu eu tot strig! HAI ROMANIA!:D

  • rainy 18 June 2008, 00:20

    Eu nu pricep cum putea cineva sa spere macar ca am fi avut sanse sa batem Olanda! =))

  • movieaddicted 18 June 2008, 00:21

    oribil meci :(

    Ultima insemnare a lui movieaddicted este.. Posterul filmului Vicky Cristina Barcelona

  • just_me_cryss 18 June 2008, 01:05

    urat intr-adevar, dar macar am ajuns pana aici si poate la campionatul urmator nu mai picam in cea mai strong grupa :D …oricum BRAVO, BAIETI!!!

  • d3vilgirl 18 June 2008, 02:17

    lumea imi spunea, la meciul Italia-Olanda, ca sa bata Olanda pt ca avem sanse sa ii batem noi pe ei dupa aia, ca trebuie sa ne facem griji cu Italia, eu le spuneam ca de la Olanda mancam bataie… dar nuuuu Batman Batman… eh… noi sa fim sanatosi… data viitoare…

    Ultima insemnare a lui d3vilgirl este.. Confesiunile unui ateu

  • just_me_cryss 18 June 2008, 02:26

    si eu sunt de aceeasi parere cu tine, OLiX, desi as vrea sa castige Portugalia anul asta…mai vedem :) si by the way: dragutza poza ta de suporter :)

  • danmesser 18 June 2008, 03:31

    Măi OLiX, noi eram sănătoși și dacă îi băteam :D
    Sînt oare singurul care are senzația că în prima repriză ne-au invitat să le dăm gol și la pauză au hotărît că nu merităm să mergem alături de ei mai departe? :D

  • Ani 18 June 2008, 08:40

    @danmesser… nu esti singurul… eu una sunt de acord cu tine… ne-au lasat mai moale in prima repriza … da nu am stiut noi sa profitam!!! Am jucat mai prost decat in meciul cu Italia… de fapt… parca nu am prea jucat…
    A… si inca o chestie… naspa din partea celor de la Pro… de dimineata la stiri au zis ca romanii au iesit pe strazi dupa meci… si au “certat” echipa… sincer… nu stiu cum a fost in restul oraselor, dar in Sibiu in centru nu s-a strigat decat “Sumtem mandrii de voi!!!” si “Hai Romania!!!”

  • A.I. 18 June 2008, 10:25

    eu m-am culcat cand au dat italienii al doilea gol…deja nici nu ma mai interesa rezultatul de la romania-olanda :)

  • adriana 18 June 2008, 10:33

    se putea si mai bine 8-|

  • anca24 18 June 2008, 11:35

    nu-i condamn,au muncit baietii da’acuma ce credeau ca si olanda au un banel si isi baga mingea in poarta,sau ca franta cu italia fac egal..tot asteptau olandezii aia sa-i atacam,au ratat ne-au lasat,da’s-au plictisit si au aratat fotbal…e trist dar astia suntem!:(

  • Fiona 19 June 2008, 11:03

    Nu meciul cu Franta, cum sa BATEM Olanda? Un egal era frumos, chiar daca nu ajuta pra mult :P

    Asta e, am urmarit toate meciurile, dar ce-i sa-i faci? alta data la mai mare.

    Ultima insemnare a lui Fiona este.. HAI ROMANIA

Post a comment