Top

Romania – Olanda 1-1

Bancul zilei !!

Cica antrenorul olandei isi anunta jucatorii ca au meci contra Romaniei. Nimeni n-are chef, si la un moment dat portarul Van der Saar zice:

– Baieti, uite ce zic eu, joc eu singur contra Romaniei, si voi mergeti intr-un club, ok?

Toti sunt de acord. La un moment dat aprind televizorul si ce vad: 1-0 pentru Olanda, gol Van der Saar in minutul 5! Toti veseli, sting televizorul si se pun iar pe baute…

La capatul celor 90 de minute aprind din nou televizorul si… “Romania – Olanda 1-1, gol Mutu, in minutul 90.” Dau fuga toti la stadion si in vestiar il gasesc pe Van der Saar, disperat, cu capul in maini…

– Ce s-a intamplat mai Van der Saar?
– Baieti, imi pare sincer rau, am fost eliminat in minutul 6 …

=)) GENIAL !!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • FunInTheSun 16 June 2008, 22:54

    :))) genial bancul :))) =)) n`am mai ras de mult , chiar e unul bun :))

    uite altul, dar cred ca il stii :

    Cat se termina OLANDA – ROMANIA ?

    2 -1

    Goluri : Nicolita , Nicolita , respectiv Nicolita . :))

    Ultima insemnare a lui FunInTheSun este.. Baiazid si urmasii :)

  • catta 16 June 2008, 23:04

    tare bancul insa e mai vechi. e de pe vremea cand juca steaua in cupa uefa.

  • rainy 16 June 2008, 23:43

    Sad, but true, in one way or another! =))

  • jokr 17 June 2008, 00:05

    Intradevar e mai vechi bancu’ dar asta nu ma oprit sa il spun oricui dispus sa ma asculte de ficare data cand am iesit la terasa sa vedem meciurile romaniei . . . Hai Romania ! ca de obicei soarta noastra sta in mainile altora

  • Sergiu 17 June 2008, 00:08

    Prima data l-am auzit cu Gravesen si Danemarca prin 2003 cand ne-au lasat acasa ai draq. :-<

  • allexy 17 June 2008, 00:42

    Tare bancul , l-am auzit cand l-ai povestit OliX :)

    off subject: Duminica am fost la vot. (votat) – Partydul KissFM

  • iza 17 June 2008, 09:13

    awwwwwwwww esti tare cu bancu asta,pe bune:))))))))))))))))))

  • Stiri sport 17 June 2008, 11:45

    Tare bancul :)))) Stiam si eu o varianta… dar vad ca a fost personalizat in ton cu momentul :D

    Hai ROMANIA!!!

    Ultima insemnare a lui Stiri sport este.. Grupa B: Austria – Germania 0-1

  • patrys 17 June 2008, 12:59

    …mai vechi sau nu… BANCUL e fooooooooooarte tare frate !!!;))
    HAI ROMANIA !!! :)

  • Telefoane Nokia 17 June 2008, 13:19

    nu vreau egal..vreau sa-i batem..HAI ROMANIA!!!

    Ultima insemnare a lui Telefoane Nokia este.. Sony Ericsson W350i

  • razvanserbu 17 June 2008, 18:07

    Bancul asta e de vreo 3 zile pe cel putin 15 bloguri.

    Ultima insemnare a lui razvanserbu este.. Ai pisică, ai probleme…

  • Coral 17 June 2008, 19:12

    Haios rau da e si putin rautacios :))

  • Andreea 17 June 2008, 23:19

    =))=))=)) GENIALLLLLL =))=))=))

    Ultima insemnare a lui Andreea este.. Asta da inceput de vacanta

  • marian 19 June 2008, 15:01

    @OLiX super bancul :)) ceva asemanator s-a intamplat si in realitate :)))))))))))))

    Ultima insemnare a lui marian este.. Listen to your heart

Post a comment