Top

Commenturi cu dobanda

Inca nu am inteles care-i treaba cu commenturile de pe hi5, dar se pare ca unii fac afaceri din asa ceva :))

Commenturi pe hi5

Eu zic mai bine sa-mi trimiteti 50 de lei in cont si va dau eu cate commeturi vretzi =)) Va bagatzi ? :)) Hi5 Frate !!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Kittutza 16 June 2008, 00:02

    :)) Eu aveam un prieten care isi facea prieteni straini si le spunea : “We are friends now.Let’s make a business.You give me all fives and I give you all fives.You comment my pictures and I comment your pictures.It’s a nice idea”.Era un mesaj standard pentru toti.Disperat taticule…Eu nu stiu de unde goana asta dupa comentarii,five-uri…

    Ultima insemnare a lui Kittutza este.. De-ale muncii

  • Andrei 16 June 2008, 02:40

    pai e simplu.. cu cat au mai multe, cu atat sunt mai ‘cul’ si mai ‘tru’

    Ultima insemnare a lui Andrei este.. Turabo Grand Om

  • iza 16 June 2008, 05:51

    mda,am si eu o prietena care face la fel;da anunt si pe mess(adik mass),si pe hi5 trimitand un mesaj la toti prietenii;ma rog,chestia asta e o porcarie pt ca oricum cine vrea iti lasa comm si cine nu,nu!

  • Ani 16 June 2008, 08:05

    Nu trebuia sa ii zici “commenturi cu dobanda” … trebuia sa fie “commenturi doar cu buletinul” =)))))))

  • A.I. 16 June 2008, 08:59

    e si o chestie aiurea aici. chiar ieri vorbeam cu o prietena care mi-a lasat un comment la profil…dar de care habar n-avea. ca la randul ei sa afle ca are un comment de la mine de care nu stiam eu. hi5-ul baga aiurea comenturi, cand ti-e lumea mai draga…de obicei sunt imagini, nu texte.

  • miriam 16 June 2008, 10:02

    aiureli de lume care are timp

  • marian 16 June 2008, 10:12

    vai, deja sunt penibili oamenii astia cu hi5

    Ultima insemnare a lui marian este.. it was great :)

  • rainy 16 June 2008, 10:43

    Ioi, virusi pe hi5?! That’s lame! :))
    Imi place ideea cu banii, comment-uri pe bani. Asa da! Hai sa ne facem o afacere: eu iti aduc pushtii doritori de laude online, tu le insemnezi pagina cu vesnicele “ce tare esti”, “unde te uitai?” si “mumoasa poza”, iar la final impartim banii. Nu suna bine? :D

  • rainy 16 June 2008, 13:06

    Asta cu vedeta e alta poveste. Ti-am zis ca atunci cand o sa ceara lumea sa faca poze cu tine, daca ma aflu prin preajma, o sa le cer bani. :D
    Vezi cate idei de afaceri am? :>

  • @di 16 June 2008, 14:41

    Iti dai seama ca se pote afacere cu Hi5. Maine poimine dai bani pentru commenturi sau sa sa intrii in lista cuiva:))

    Ultima insemnare a lui @di este.. Red Umbrellas

  • adriana 16 June 2008, 14:50

    Uite mai nou,kum fac unii combinatzii pe net ,olix te bagi ? =)) http://www.hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?userid=264826381 uite,mai nou ,kum fac unii banii ! foarte tare,olix,te incanta ..ce spui ! si mai sunt afaceri cu gramada ! ..dc . se reprofileaza olix si castiga cei 50 de mii,intru ,si eu in joc dc nu imi mut si eu job-ul pe Hi 5 asa o sa fie “cul” =bg si tu trico-ul (sunt curioasa ct fane or sa si-l doreasca ) ..o sa te imbogatesti olix,dar,imi dai,shi mie macar o parte k a fs ideea mea =))

  • adriana 16 June 2008, 14:57

    plus ca unii dc o sa cauti vei gasi de vanzare si parfumuri ..

  • andisv 16 June 2008, 16:11

    olix daca imi lesi un comment ascult emisiunea ta pana no sa mai fie :>>>

    asta da comertz :)))

  • KornNT 16 June 2008, 18:47

    Hi5 Olix ! Aia creca sunt obsedati din aia de Hi5 sau alte genuri :)) =))

    Ultima insemnare a lui KornNT este.. Vreme mohorata.

  • adriana 17 June 2008, 19:05

    uite fetele super-frumoase de pe hi 5;))

  • adriana 17 June 2008, 19:07
  • Andrei 21 June 2008, 13:14

    Daca te-ai lansat in afacere, si probabil ca nu mai faci fata “comenzilor”, as fi si eu intersat pentru o colaborare. :P

    Ultima insemnare a lui Andrei este.. Cel mai misto tip din Romania

  • Dumitrel 11 March 2009, 22:07

    ia comentatzi voi despre link`ul asta…si care crede ca merita sa se inregistreze si din mailul care`l primeste sa descarce raportul…va asigur ca nu`i nici un fel de virus sau altceva;)

Post a comment