Top

Sunt balonat !

Am baut aseara in emisie, in timp ce ma uitam la meci, doua doze de bere si am mancat o gramada de alune. Acum stau in pat si ma simt balonat ca dracu` :(

Cine naiba m-a pus sa beau bere ?? Atata bere !!??

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Kittutza 14 June 2008, 00:48

    Doar atata bere inseamna mult ? ;))

    Ultima insemnare a lui Kittutza este.. Cand esti obosit,n-ai chef de nimic

  • draqos 14 June 2008, 00:49

    apoi daca din 2 beri esti gata… :)

    Ultima insemnare a lui draqos este.. Programe si Aplicatii PC

  • Kittutza 14 June 2008, 00:51

    Si ce poza ai pus :)) Dar crezi ca de-abia acum isi face efectul berea aia ? hmm :-?

    Ultima insemnare a lui Kittutza este.. Cand esti obosit,n-ai chef de nimic

  • Kittutza 14 June 2008, 01:47

    Vai,acum am vazut si eu ce comentatoare sunt :X (scuze,n-are legatura cu postul asta,dar ma mir.223!)

    P.S: Si nu esti singur.Esti singurel,bing bang…
    Ultima insemnare a lui Kittutza este.. Cand esti obosit,n-ai chef de nimic

  • A.I. 14 June 2008, 03:15

    asta e pedeapsa ca nu ai voie sa bei la locul de munca :D

  • anonim 14 June 2008, 08:48

    dak de la 2 beri te imbeti….

  • KornNT 14 June 2008, 10:18

    Trebuia sa iei vreo pastila ceva sa te dezumfli. Tare poza care ai puso :)) :D

    Ultima insemnare a lui KornNT este.. Romania-Italia

  • Alex 14 June 2008, 10:44

    2 beri? ma dezamagesti :P record personal 12 xD

  • iliana 14 June 2008, 11:32

    saracutzul de tine , ia un colebil si o sa iti revi ;)

  • adriana 14 June 2008, 11:48

    da .. shi eu am gretzuri,dimineatza !ce sa fac .. shi n-am baut nici o .. bere,acum na fiecare,cu cel doare ! =)) .. :-? da..hmm cn te-o fi pus ;)) oare doar ti-am zis ,sa-mi pastrezi,shi mie .. dc. n-ai vrut ! .. din alea 5 beri care au mai ramas prin,frigider !

  • adriana 14 June 2008, 12:50

    nu inca :)) =))

  • adriana 14 June 2008, 12:54

    da nu m-am simtit f bine ,o fi schimbarea de anotimp vara-iarna iarna-vara