Top

N-ai cu cine..

niste manelisti :))

niste manelisti

Si totusi poate-mi explica si mie cineva de ce pe mess toti sunt “boss”, “sefu`”, “super”, “xxl”, “frumosu`” samd :(

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • d3vilgirl 14 June 2008, 13:19

    nimic nu stii… lipsa de incredere in sine… daia :D

    Ultima insemnare a lui d3vilgirl este.. Ce-mi place

  • adriana 14 June 2008, 13:27

    de placere prob,da ce cauta la tine in lista :)))

  • adriana 14 June 2008, 13:27

    n-ai cu cine mah,niste tarani

  • Kittutza 14 June 2008, 13:35

    Loool =))

    Sy…da la mn pt thoathe prentzesele…se styeeee.

    Ultima insemnare a lui Kittutza este.. Nani

  • FunInTheSun 14 June 2008, 14:31

    olix , te rog eu mult , am pe vecina leonora de 89 ani si nu pot sa ii dau o dedicatie house ca moare saraca … dolanescu ceva ? :))

    si o explicatie logica de ce smecherii sunt pe mess cu ” boss ” , ” sefhu ” , “xxl ” , ” best ” sau domnisoarele cu ” sexy ” , ” dulcik ” nu cred ca exista . pur si simplu , le sta in caracter si vor sa fie superiori si sa iasa in evidenta . dar la cati sunt , nu mai iese nici naiba in evidenta :)

    Ultima insemnare a lui FunInTheSun este.. VAMA – Fotomodele LIVE @ Arenele Romane , 06.06.2008

  • Adrian O. 14 June 2008, 14:37

    $heful $$uprem la toti vreau o dedicatzie pentru…nu mai pot scrie, ca se rupe tastatura si crapa monitorul de la stilul asta de scris…:)
    Toti sunt sefi, bastani, meseriasi, super si cum vrei tu, dar in realitate cei mai multi sunt niste penibili care au nevoie de asemenea “reinforcement” sa se simta bine, sa fie barbati.

    Ultima insemnare a lui Adrian O. este.. De ce ești rău?

  • Andreea 14 June 2008, 17:03

    LOL =))

    Astia cu “boss” , “XXL” etc. :P sunt cei care se cred cei mai tari si de aia “boss” , “XXL” etc. De obicei sunt pusti :D:D:D

    Ultima insemnare a lui Andreea este.. Prietenii

  • Andrei 14 June 2008, 17:25

    Haus haus haus! Lupii baaaa!

    Ultima insemnare a lui Andrei este.. Turabo Grand Om

  • OutSider 14 June 2008, 17:48

    nu ai observat ca are doar 17 ani? asa ca nu-i om adevarat cu capul pe umeri inca ;) te joci cu adolescenti;))olix

  • simplu.alex 15 June 2008, 04:00

    :-j :) e dezastru e prapad cataCLISMA sindromul down la tot pasu’, pfff:)dak nu e vreo strategie de marketing:)o caterink in plus de a atrage atentia:)….e dezastru

  • -sLv- 15 June 2008, 12:01

    Cee taree.. hy k e prea de tot =)) pt toti frati mey k am mai multi =)) ce pnm =))

    Oo daa :P =))

  • -sLv- 15 June 2008, 12:02

    Un pot gasi shi yo ID`ul tau de mess OLIX?? :P

  • Adrianno 15 June 2008, 16:39

    lol =)) incredibil :))

    Ultima insemnare a lui Adrianno este.. Emo Test Results:

  • OutSider 15 June 2008, 19:04

    app ce mess ai tu? sau ce plug in folosesti? ca i fain rau si as vrea si eu :P daca se poate

  • DJ_PsyHOtik 15 June 2008, 21:27

    Ce vrei mha???nijte tzarani…un manelist k asta nu e nici gutza:)))=)))

  • Seby 15 June 2008, 22:20

    Trebuia macar sa ii cenzurezi id-ul :D

    Ultima insemnare a lui Seby este.. Prea mult timp liber

  • Andrei 16 June 2008, 15:08

    Oricum a vorbit destul de politicos. :P

    Ultima insemnare a lui Andrei este.. Optimizare pentru WordPress – Mic ghid SEO

  • TheBoss 16 June 2008, 21:46

    Pfffff mai olix mai..dar macar a fost amabil=)) uita-te cum a vb :))

  • allexy 17 June 2008, 08:58

    pff…abia acum realizez ca trebuie sa imi fac o curatenie in lista , am destui cu “dulcik” seful tututror si alti ..cocalari de acest gen care mai si trimit massuri stupide gen “cine are mel. gutaza – etc etc etc” , problema e ca mi-am expus ID-ul pe websiteul personal si alte siteuri si imi dau toti add , sa creat un instinct , cand vad un mass de ala dau direct Esc si nu ma mai uit la el , dar daca tot a venit vara..o sa dau Detele nu Esc :)

  • Bobe (xZibitBMN) 19 June 2008, 03:55

    o explicatie legata de nickurile cu ..xxl, scumpi etc. ar fi :
    ei nu prea sunt inzestrati de la natura shi atunci se auto inzestreaza (zic ei) punandu-si tot felul de nick nameuri – la fel cum fac shi cei cu mashinile impopotzonate sau lantu de un kg (cocalarii) sau fetele de merg cu nasu pe sus si ochelarii pe urechi (pitzipoancele)
    cam asta zic eu ca e ideea

Post a comment