Top

Boxele Speaker

A trebuit sa-mi schimb boxele de la job, iar cand am comandat “o pereche de boxe” nu ma asteptam sa primesc niste boxe marca .. Speaker care se aud la fel ca si difuzoarele de la laptop :))

Boxele Speaker

Don’t buy this !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • danmesser 12 June 2008, 16:31

    Ahahahaha, ţi-a luat firma săpuniere! :D

    Ultima insemnare a lui danmesser este.. Parfumul străzilor

  • KornNT 12 June 2008, 21:55

    mai bine le salai pe alea de la laptop

    Ultima insemnare a lui KornNT este.. Cristinao Ronaldo declarat cel mai frumos jucator de la EURO 2008

  • alexandru.giurca 13 June 2008, 09:32

    Mai bine nu le mai cumparai.

    Ultima insemnare a lui alexandru.giurca este.. Euro 2008: Fara mijloc

  • A.I. 13 June 2008, 09:34

    wow…super…e editie limitata ? :D

  • razvanserbu 13 June 2008, 17:42

    Ai avut noroc cu carul, bine ca nu erau marca “BOXE” ca erau facute in Ferentari si nu se auzea nimic cu ele.

    Ultima insemnare a lui razvanserbu este.. Make reloaded – pe motocicletă

  • Guitz 13 June 2008, 20:25

    Moama ghinion pentru tine…eu folosesc o combina JVC de 140w, merge super:D

  • Adrian 13 June 2008, 23:34

    nu am citit inca blogul tau, dar arata f misto. felicitari.

    Ultima insemnare a lui Adrian este.. Studenţii vor case, politicienii vor buzunare pline

  • danmesser 14 June 2008, 01:25

    Am avut deosebitul privilegiu de a asculta în direct aceste boxe și pot să spun că ultima dată am auzit astfel de sunete la tranzistorul bunicii, e greu de redat în cuvinte cîte amintiri și nostalgii îți poate trezi o pereche de asemenea porcării! :D

  • danmesser 14 June 2008, 22:18

    Wow, uite ce înseamnă să ai awareness :)
    Acuma, nu știu dacă or să-ți aducă niște Harman Kardon, dar… gestul contează! :D

  • Ayann 16 June 2008, 06:38

    am avut si eu din alea cand am cumparat pc-ul … da parca nu asta era firma :P … m-am uitat pe certificat ca eram curios si scrie … : Multimedia Speaker :> si arata cutia ceva mai misto … :)) da mi-a trebuit ceva sa gasesc unde scrie numele lor … f de calitate oricum :))

    si na … f buna faza cu scrisul pe blog pana la urma

Post a comment