Top

Noul iphone 3g

Asta e si asta stie sa faca !

[youtube zTASTyPd1gY 415 347]

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • A.I. 10 June 2008, 09:07

    daca ar da si de mancare la animale, as lua unul pentru la tara :D…altfel, nu ma intereseaza :)

  • banditul 10 June 2008, 11:12

    La inceput nu intelegeam de ce toata lumea e innebunita dupa iPhone; in ultimul timp ma gandesc ca nu mi-ar displacea sa am si eu unul… :)

    Ultima insemnare a lui banditul este.. Slab

  • @adi 10 June 2008, 12:09

    nu prea intleeg eu care e diferenta fata de celalalt? ca are 3 g?

    Ultima insemnare a lui @adi este.. Red Umbrellas

  • bimus 10 June 2008, 12:20

    @A.I.: nu ai vazut ce scrie acolo wait few more weeks :)) ca sa vezi ce mai poate face

    Ultima insemnare a lui bimus este.. Videolog Ep.3: Ede si Arnhem

  • Adrian O. 10 June 2008, 14:07

    Ma gandesc sa imi iau unul, dar nu stiu daca as folosi chiar toate facilitatile lui. Asa ca, sa asteptam, sa vedem ce stie si ce poate face si sa decidem apoi.

    Ultima insemnare a lui Adrian O. este.. Sa nu exageram

  • KornNT 10 June 2008, 14:26

    Da si de mancare sau doar face ? :))

    Ultima insemnare a lui KornNT este.. Noul iphone 3g

  • miriam 10 June 2008, 16:59

    imi cam crapa si mie buza dupa unul…ma mai gandesc!

  • blizz 10 June 2008, 20:37

    Din nefericire nu are ceea ce vedem in clipul ala,ci mult mai putin.Aceiasi camera de 2 bani,aceleasi interdictii de a instala aplicatii sau a folosi o alta retea. Iar de data asta,este din plastic,nu din aluminiu.D-aia este mult mai ieftin.

    Ultima insemnare a lui blizz este.. [ro] Mo(n)stra de blog [I blog, you blog, they blog]

  • Cristian Teichner 11 June 2008, 13:20

    Filmeltul ales nu are legatura cu actualul produs, nu are camera de 5mpx si nici functiile afisate on screen nu exista :)
    Probabil este un filmulet facut de un fan Apple / iPhone in baza zvonurilor aparute inainte de lansare.

    Stii ce-i cel mai bun lucru?
    Daca ai urmarit acel keynote ai aflat deja, urmeaza sa fie disponibil in peste 70 de tari, inclusiv Romania iar pretul MAXIM este de $199 adica aprox 500 RON.

  • Cristian Teichner 11 June 2008, 15:49

    Eu sunt sigur ca nu au inlocuit aluminiul cu plasticul pentru a obtine un pret mai mic, e irelevant.

    Este un update optic, si marginea cromata este mai ingusta, telefonul este mai subtire aproape de margini. Este un produs nou cu un design nou :) Iar modelul alb pare foarte stylish!!

  • DJ_PsyHOtiK 8 September 2008, 07:42

    d’asta am io:P

Post a comment