Top

Diseara ma dedic

In aceasta seara, dar si maine seara, de la 19, ma auziti la KissFM la Kiss By Kiss si ma vedeti si live pe webcam aici :P

Piese de vara, hituri ale momentului si o gramada de dedicatzii, deseara de la 19 la 22 .. cu mine :P sa ma ascultatzi :))

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Miriam 9 June 2008, 09:44

    de abia astept! Vei fi singur?

  • KornNT 9 June 2008, 11:27

    deci iar o sa fie mega super distractie . :)

  • bimus 9 June 2008, 12:07

    spor … si sa nu fii stresat :)

    Ultima insemnare a lui bimus este.. twitter

  • nashu_mare 9 June 2008, 12:12

    Nu are cum sa fie stresat, toti ascultatorii vor fi la televizor. :D

    Ultima insemnare a lui nashu_mare este.. Mass

  • Kittutza 9 June 2008, 12:28

    Mda..eu o sa fiu in Piata Constitutiei sa vad meciul.Sper sa fie misto.Si sper sa bata Romania :X Si…sper sa iti mearga bine diseara,Oli :)

    Ultima insemnare a lui Kittutza este.. Hai nu pe bune

  • A.I. 9 June 2008, 12:39

    olix sa intelegem ca nu esti microbist ? :) stai la munca in loc sa te duci sa vezi si tu primul meci al romaniei la euro ’08 :)

  • Andreea 9 June 2008, 13:11

    voi incerca sa te ascult si sa te vad promit :P:D:D:))

    Ultima insemnare a lui Andreea este.. Mi-am facut si eu cont pe Plurk

  • rainy 9 June 2008, 16:20

    Sa nu comentezi meciul!! Daca mai aud ceva de meciul ala, ma impusc! :)) Numai despre asta s-a vorbit in ultimele doua saptamani, minim! Mare scofala, o sa joace si Romania trei meciuri la Euro 2008, uau…

  • iliana 9 June 2008, 16:32

    cool :D ;)

  • rainy 9 June 2008, 16:56

    Nu-s “optimista”, sunt realista! ;)

  • KornNT 9 June 2008, 22:21

    A fost distractie pacat ca a fost si meciul ca era lume mai multa . Dar a fost bine si asa. :P

  • KornNT 9 June 2008, 22:22

    dar parca tu nu erai microbist :-? sau te-a prin si pe tine microbul :))

  • rainy 9 June 2008, 22:44

    Nu cred! Ce ironie! Am ajuns in Piatza Constitutiei pana la urma! =)) Ce-i drept, la meci m-am plictisit groaznic, da’ macar am avut parte de un mini concert Jukebox dupa, asa ca a meritat efortul (ploaie and stuff).
    Imi pare rau ca nu te-am ascultat. :( Sper ca a iesit ok emisiunea si promit ca ma revansez data viituare! :D

Post a comment