Top

Casa de Piatra Reme !!

Astazi colega mea de la KissFM – Andreea Remetzan se maritaaaaaaaaa !! Casa de Piatra iti dorim buey !! Sa fiti fericiti si sanatosi !!

Casa de Piatra Andreea Remetan

Si avea doar 20 de ani :((

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • d3vilgirl 8 June 2008, 16:58

    Casa de Piatra ei :) maine poimaine te vedem si pe tine :))

    Ultima insemnare a lui d3vilgirl este.. What A Cartoon

  • Dianna 8 June 2008, 17:27

    Olix a zis..: Si avea doar 20 de ani ..Eu am observat: Si ARE doar 20 de ani! :)!!

  • movieaddicted 8 June 2008, 18:45

    eu nu am inteles, cine are/avea 20 de ani? :)

    Ultima insemnare a lui movieaddicted este.. Harry Potter and the Half-Blood Prince (2)

  • OLiX 8 June 2008, 19:35

    @d3vilgirl: pe mine ? :)) nu !!

    @Dianna: avea … acum .. e periduta :((

    @movieaddicted: Andreea !

    Ultima insemnare a lui OLiX este.. Casa de Piatra Reme !!

  • movieaddicted 8 June 2008, 19:44

    Casa de piatra Andreei atunci :D

    Ultima insemnare a lui movieaddicted este.. Harry Potter and the Half-Blood Prince (2)

  • KornNT 8 June 2008, 22:19

    Casa de piatra ii urez . ;)

  • Dianna 8 June 2008, 22:53

    Olix imi zise: @Dianna: avea … acum .. e periduta…

    personal consider ca ACUM este un om implinit..! :)..

    eu astept cu nerabdare clipa cand am sa spun DA. si cand multi, super multi vor afirma despre mine si alesul meu ca suntem pierdutzi, dusi, aiurea, ca am facut acest pas prea devreme etc..:)…PENTRU ca vom avea eu si el shansa sa avem fericirea noastra departe de totzi si de toate…

    P.S CASA DE PIATRA REME!!!

  • d3vilgirl 9 June 2008, 00:24

    @OLiX: asa ziceti toti :) pana va pune una capac… lasa ca stiu eu :D

    Ultima insemnare a lui d3vilgirl este.. What A Cartoon

  • web2002 9 June 2008, 11:45

    Casa de piatra REME! :)

  • A.I. 9 June 2008, 12:41

    lui olix ii e frica sa-si puna pirostriile :D

  • iliana 9 June 2008, 16:19

    Casa de piatra! :)

  • andreea remetzan 9 June 2008, 19:21

    cat de tareeeee:)))
    daca vrei iti dau poze in premiera:))
    multumesc tuturor pentru urari!
    va pup si…cu adevarat esti implinit dupa un asa eveniment!
    cu drag,reme:*

  • Dianna 9 June 2008, 21:17

    ;)) …Reme are aceasi opinie ca mine in ceea ce priveste casatoria aka….TE IMPLINESTE..! ;)) ..

    i m happyy!!!

  • farasens 10 June 2008, 00:18

    Dedică messengerului şi sacralitatea măritişului ? ..

    Ultima insemnare a lui farasens este.. Drogul “Ban”

  • Vyper 13 June 2008, 23:23

    :X:X La multi ani Reme! Si vreau si eu id ei:)..Se poat Olix?

  • just me 11 August 2008, 16:38

    Reme e cea mai vesela persoana pe care am cunoscut-o vreodata. si daaaaaaa casatoria ii prieste …, are un sot minunat ,e iubita si iubeste. NU poti sa nu-i savurezi cand sunt impreuna, sunt ca doi porumbei , love is in the air …
    Sa fiti fericiti dragii mei …
    Pup
    D

  • hex_deejay 18 September 2008, 01:24

    Eu nu zic de rau! Dar sa fie al naibii daca nu ma oftic! Nu pt ca-i este bine, ci pt ca am vazut si eu pe aici ca acum s-a mai spulberat un mit!!! Tre’ sa meditez! Aveam o febletze:Giulia. Acum Gy picase pe doi, si asta din cauza timbrului vocal al Remetzeancai. Dar… cum se face sa inteleg , artistic vorbind ca va fi la fel? Si in virtutea carui imbold va fi aceeasi “a tuturor”? Trist frate! TRIIIST! Auziti? Macar sa planga o tara de fani si de reme’iubitori, dar sa le fie lor bine (ASTORA DOI)! Reme’ , esti scumpa tare, urathaaa lumii ! (Emanuel- br)

    Ultima insemnare a lui hex_deejay este.. IRINA LUIZA POPA – Castigarea trofeului MAMAIA 2008

Post a comment