Top

Dezordine ordonata

Cred ca fiecare a avut in camera/casa lui la un moment dat o maaare dezordine, dar totusi, in dezordinea aia, cat era ea de mare, fiecare isi gasea lucrurile, stia exact unde se afla fiecare chestioara, sub ce haina, pat, masa sau dulap trebuie sa caute dupa ea ;)

Ok, dar stiti ce-i nasol? Cand iti face cineva ordine prin camera si apoi incepi sa nu-ti mai gasesti lucrurile. Ele defapt sunt sau ajung fiecare la locul potrivit, doar ca tu nu le gandesti acolo unde le stiai pana acum.

Baby, unde mi-e card readerul ??

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Andreea 6 June 2008, 15:58

    Stiu cum e. La mine cand invat pentru ceva examene nu cumva sa intri in camera mea ca e dezordinea de pe lume, dar stiu fiecare lucru unde e.Mie mama imi face chesti de astea si ea de multe ori mi le pune in masina de spalat, iar dimineata ma trezesc ca numi gasesc hainele si nam cu merge la scoala :P:P:P Noroc cu rochitele ca alea nu le prea port la scoala si stau in dulap bine mersi iar in momente din astea ele sunt salvarea mea :D:D:D

  • kittti 6 June 2008, 16:10

    eu doar vroiam sa fac putina ordine, dar iti zic, trebuie sa fie pe acolo:P pup

  • Andreea 6 June 2008, 16:11

    Scuze de exprimarea jalnica da is cam somnoroasa si numi dau seama cat de corect ma exprim si scriu :P:P:P

    Ultima insemnare a lui Andreea este.. Tatal nostru

  • OLiX 6 June 2008, 17:07

    @Andreea: ahaaa, acum inteleg de ce fetele poarta rochitze =))

    Ultima insemnare a lui OLiX este.. Dezordine ordonata

  • ROOLLY 6 June 2008, 17:29

    Cu dezordinea s-a obisnuit fiecare la el in cameradar partea naspa e atunci cand vine cineva la tine in vizita sau iti duci prietena la tine:))

    Ultima insemnare a lui ROOLLY este.. A vazut peste 28.000 de filme

  • bimus 6 June 2008, 17:31

    asa-mi spunea invatatoarea in 1-4 ca fiecare in dezordinea lui are ordinea lui. adevarat grãia

    Ultima insemnare a lui bimus este.. Televiziunea Digitala: Televiziunea pe internet

  • Miriam 6 June 2008, 20:13

    tot mai bine ar fi sa fie ordine ca atunci chiar gasesti toate lucrurile. Dar asta e taaaaaaaaaaaaarrrrrrrreeeeeeeeeeeeeeee greu.

  • Adrian O. 7 June 2008, 12:33

    Dezordinea este ceva relativ. Atata vreme cat tu stii unde iti pui lucrurile si de unde sa le iei, degeaba iti spune oricine ca e “dezordine” in camera. Poti sa raspunzi ca e “ordine in stilul meu” :)
    Daca Baby a ta a gasit card-readerul (irelevant unde l-a pus dupa aceea) inseamna ca nu era dezordine in camera de la inceput :)

    Ultima insemnare a lui Adrian O. este.. Euro 2008

  • Alex 6 July 2008, 21:10

    :P:P:P esti cel mai tare , OLIX

Post a comment