Top

Striptease la metrou ! Tu i-ai da bani ?

Ia uitati-va voi ce face o fata la metrou .. fara inhibitzii .. fara bani .. fara .. haine ..

Si inca odata, aceeasi fata, streaptease la metrou !!

[poll id=”26″]

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • danmesser 3 June 2008, 00:37

    Prea tare! :) I-aș da bani, desigur, de ce să-i dau un șut în fund?
    Pute a nespălat sau a aurolac? Nu.
    Își expune vreo malformație, eventual provocată? Nu. Aș putea spune, chiar dimpotrivă :)
    Se tînguie că are 15 frați acasă și un tată bețiv care-o bate? Nu.
    So? Aș întreba-o doar ca tanti aia care se aude în primul clip, spre final: “Mai vii și mîine?” :D

  • Miriam 3 June 2008, 01:17

    o fi pus vreun pariu cu cineva ca o face!

    Inainte de decembrie ’89 asta s-ar fi numit atentat importiva bunelor moravuri…

    Acum? Totusi parca nu e metroul chiar cel mai portivit loc pentru asa ceva.

    Aici nu poti sa pui bilinuta cu AP sau 15 ani si poate mai sunt si copilasi in metrou.

  • A.I. 3 June 2008, 01:44

    i-as da un sut in fund…exista locuri specializate unde poate sa-si exercite meseria :D…dar considera ca la metrou se fac bani mai usor

  • FunInTheSun 3 June 2008, 09:53

    munca in folosul comunitatii :)) ce e rau ? :)

    Ultima insemnare a lui FunInTheSun este.. Promisiunea e promisiune

  • samurai 3 June 2008, 10:19

    poll-ul tau e incomplet.
    i-as da, sigur ca i-as da…si inca cum…

  • OLiX 3 June 2008, 10:46

    @samurai: esti sigur ?

    @danmesser: =)) ooo daaa !! nu zici deloc rau ;)

  • samurai 3 June 2008, 11:10

    sunt absolut sigur ca i-as da.

  • A.I. 3 June 2008, 11:24

    @samurai: da’ cred ca si ea ti-ar da…de o sa imbogatesti doctorii pe urma :D

  • samurai 3 June 2008, 11:56

    let me worry about that, ok? :D

  • Adrian O. 3 June 2008, 12:54

    Nu i-as da bani, nici macar nu m-as uita. As intoarce privirea sau as inchide ochii. De duminica am devenit om la casa lui, cu obligatii serioase, asa ca…
    Acum, partea pe care sper ca nu o citeste sotia: In conditiile astea, as vrea sa se introduca metrou si la Baia Mare :))

    Ultima insemnare a lui Adrian O. este.. Un discurs obosit

  • Blue 3 June 2008, 13:03

    Aoleu, tati, nu si-a ales bine tara sa faca asta. Nu numai ca nu primeste bani (cati merita?) dar o mai si alearga lumea cu torte aprinse. In USA ar prinde foarte bine chestia (desi aia au legi mai stricte si pentru asta o baga la bulau o noapte). Documenteaza-te putin despre cum se cerseste in USA. Cum zicea cineva mai sus, fara malformatii la vedere, fara tanguiri, fara “nenea, mor de foame”. Am vazut cersetori acolo (in poze) cu faze de genul “need money for beer”, “need money to go back to Africa”, “will sing for money, will stop singing for beer” si etc. Daca as vedea la noi pe strada unul d-asta cu o abordare mai amuzanta, i-as da ceva. M-am plictisit de toti tiganii cu un milion de frati acasa, cu mama moarta in bombardamentele de la WTC, cu tatal fara 5 picioare si 14 maini si etc.
    Ah, da, la noi mai si put toti.
    Despre ce vorbeam? Da, don’shoara de la metrou, bravo ei, desi nu cred ca face asta pentru bani.

  • bimus 3 June 2008, 13:30

    in sfarsit metroul nostru a ajuns vedeta.. cred ca daca tot se schimba primarul .. si sa nu fie schimbati cei din metrorex .. au facut aceasta bomba .. si lumea filmeaza cu telefonul .. (sau nu .. vezi prima filmare care e cam dubios de buna) si sa fie reclama gratuita la metrorex

    Ultima insemnare a lui bimus este.. Videolog Ep.2: Amsterdam

  • @di 3 June 2008, 13:31

    E facatura. Se vede intr-o filmare cum exista un operator profesionist ce o filmeaza.
    Este operator profesionist pt ca:
    1. are o camera profi care in conditiile unui metrou luminat salb, si fara o sursa de lumina , in mainile unui necunoscator nu ar filma corect
    2. cand face zoom are claritate si pe sanului domnisoarei cat si pe fata babutei.

    a cui a fost idee jos palaria se pare ca si-a facut publicitate gratis. S-au unplut bloguriel de acest filmuletz:)

    Ultima insemnare a lui @di este.. Red Umbrellas

  • bimus 3 June 2008, 13:33

    @@di: bingo!

    Ultima insemnare a lui bimus este.. Videolog Ep.2: Amsterdam

  • marian 3 June 2008, 14:01

    eu i-as da un sut in fund pentru ca daca ii dau bani poate mai prind curaj inca cateva usuratice si imediat devenim ca in filmele SF :))

    Ultima insemnare a lui marian este.. despre tableta grafica

  • Dragoshel 3 June 2008, 14:20

    ita, tu i-ai da un sut in fund a??? :)) normal ca bani

    cam putine variante de raspuns la sondaju asta…

    ma da io de ce nu intalnesc asa ceva???

  • iulian 3 June 2008, 18:53

    aplauze nenica, asta in primul rand, pe urma un bis ceva :P

  • Victor 3 June 2008, 19:46

    Eu i-aş da în fund.

    Ultima insemnare a lui Victor este.. Astăzi nu sărbătoresc nimic

  • KornNT 3 June 2008, 22:29

    face si ea un ban sa iese la un suc :P :))

  • kittti 4 June 2008, 13:00

    Doamne fereste! Nici bani, si nici suturi in fund, poate doar ceva de poamana , un sutien nou ca ala vechi vad ca si-l tot lasa pe jos, face mizerie, face mizerie!!!!

  • Blue 4 June 2008, 15:34

    @@di: A draq teorie a conspiratiei! Eu cre’ ca e de fapt aliena (femininu’ de la “alien”).

  • Sergiu 4 June 2008, 18:49

    I-as da bani! =)) Prea tare!!! As muri de ras in primul rand. Acum imi pare rau ca nu merg mai des cu metroul… Mai bine decat unui ciung din ala de vrea bani pentru tigari.

  • andee 5 June 2008, 01:07

    bai eu nu ma nimeresc in metroul ala :( …defapt la c ore merg eu cu metroul nici n-ar avea unde sa urce. Foarte cul totusi noua metroda de cersit

  • yo nigger 5 June 2008, 20:22

    yo nu i-as da nici bani dar nici un sut in fund…cum sa-i dai un sut in fund??noi nu dam in femei, noi le f***m(nu t supara de formulare)…Cred ca tipa a incercat o data, a vazut ca-i iese ceva castig si continua…ma intreb d c nu face videochat?ar iesi mai bn…

  • porecla 6 June 2008, 01:32

    nu moare asta de foame, nici o grija. e probabil vreo aspiranta la statutul de fotomodel/prezentatoare de emisiuni de divertisment/actrita de telenovela, care si-a dat seama ca va atrage cu siguranta atentia cu o chestie socanta de genul asta. nu cred ca lipseste mult pana o veti vedea la fabrica de facut “staruri” peste noapte, otv sau daca fata are pretentii otzara mai ridicate, in vreun tabloid de scandal. de-acolo e uuusor..simona senzual sta drept dovada :)

    de la mine un sut in fund, pentru ca asa cum nu mi-ar placea sa inceapa vreun disperat sa-si dea jos hainele de pe el in metrou, la fel mi se pare de flagrant sa vina o pipitzoanca, oricat ar arata de bine, sa se despoaie intr-un loc public unde poate sunt prezenti si copii.. tipa ar trebui chiar amendata!

  • Alex 14 June 2008, 19:10

    I-as da bani si i-as cere numaru de telefon ;-) poate ofera si prestatii mai private

  • danutz_slr 19 June 2008, 22:48

    foooarte tare………………cine-i jtie programu????

Post a comment