Top

In love with Grey’s Anatomy

Serialul asta e genial ! Tocmai am terminat de vazut primul sezon si l-am pus la download pe al doilea. S-a terminat foarte misto si ce vroiam sa spun, sa scriu defapt pe blog, dupa ce vedeam fiecare episod, era ca ramaneam cu un zambet placut pe buze ;)

Stiu ca era o vreme cand se dadea la televizor serialul E.R. – Spitalul de Urgenta, sau ceva de genul asta, si evitam sa ma uit pentru ca era cu spitale, operatii, sange, samd si mie mi se face frica atunci cand aud de chestii de genul asta, mi se inmoaie picioarele cand vad sange sau siringi si in general prefer sa n-am legatura cu treburile astea.

Grey’s Anatomy, chiar daca e un serial care 95% se intampla in interiorul unui spital, are o gramada de alte povesti in jurul lui, povesti care decurc si sunt gandite foarte misto.

Serialul e deja la sezonul al 4-lea in State si abia astept sa ajung acolo ;)

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • raducu 28 May 2008, 19:19

    foarte frumos serial…eu is deja la seria a 4 dar nu prea mai am timp sa ma uit pt ca trebe sa invat pt bac :((…daca vrei iti pot da un site de unde poti sa download-ezi mai usor si mai repede….pt mai multe detalii contacteazama….mai este inca un serial cu doctori, dar este mai comic , SCRUBS.

    Ultima insemnare a lui raducu este.. honey_bunny: learning :(

  • d3vilgirl 28 May 2008, 19:23

    :) hmmm… am mai auzit eu de el, shi toata lumea care l-a vazut a zis ca e mishto… ia sa ma apuc shi eu de el :D

    Ultima insemnare a lui d3vilgirl este.. Sunwaves 4

  • ines 28 May 2008, 19:48

    Yep, ai dreptate:) Si creaza dependenta. Si eu care credeam ca nimic nu este mai placut decat Gilmore Girls:) Stai sa vezi putin mai incolo, pe la mijlocul seriei 3 ce se intampla… :-SS

  • raducu 28 May 2008, 19:49

    pai eu am http://scenefz.net si pe care iti merge cu viteza maxima admisa de banda….dar din cate stiu eu este cu invitatie…as putea sati dau….si poate ca primul sezon si al 2 nu o sati placa de la scrubs…dar de la 3 sunt foarte tari
    …mie imi place ca ii mai multa comedie decat in anatomia lui grey

    Ultima insemnare a lui raducu este.. honey_bunny: learning :(

  • A.I. 28 May 2008, 19:57

    @ines: gresit…nimic nu e mai misto decat sandy bell :D dar unii de pe aici sunt prea mici ca sa-si aminteasca :)

  • ines 28 May 2008, 20:06

    “Vas, Sandy, Sandy sans doute/Vas, Sandy, tu suis ta route/Suis ton chemin et boucles tes valises/Pour que ton reve se realise”… sau cam asa ceva:)

    Ultima insemnare a lui ines este.. Airbites sau Cum poţi să-ţi administrezi de acasă serviciile de internet, telefonie şi televiziune

  • banditul 28 May 2008, 20:07

    Eu ti-am zis ca e super tare! Iar afara chiar s-a terminat seria a 4a, asteptam un sezon nou in toamna. Pana atunci… :(
    Lasa ca nici eu nu-s fanul secventelor din sala de operatie in special, dar dupa atata timp m-am mai obisnuit :P Plus ca actiunea din serial face toti banii, iar poantele sunt ff tari ;)

    Ultima insemnare a lui banditul este.. Spam pe telefonul fix

  • adelina 28 May 2008, 20:17

    de fapt in state tocmai s-a terminat seria a 4a :)
    imi place la nebunie serialul asta :X
    pacat ca seria a 5a apare tocmai in toamna :((
    am invatat multe din grey…
    sa te uiti la tot :D

  • pinky 28 May 2008, 20:41

    Ai incercat House MD? :)

  • Iulya 28 May 2008, 23:02

    Da tot cu spitale e.E dragut serialul.

  • brindushi 28 May 2008, 23:04

    Grey’s m-a prins la TVR…au mers struna sezoanele 1 si 2 si apoi am trecut la alte variante pentru sezonul 3…dar urmarind si Desperate Housewives am vazut ca nu se compara umorul fin cu ultimul …Pot sa adaug pe lista de addictive FRIENDS? ;;) evergreen :X

  • pinky 28 May 2008, 23:14

    Tot cu spitale si cu un doctor “nebun”. Ca sa-i citez pe cei de pe IMDB “Genius has side effects” :D. Tocmai s-a terminat sezonul 4 si din cate am inteles o sa revina in toamna cu sezonul 5:D

  • bimus 28 May 2008, 23:47

    am vazut si eu cateva episoade din grey’s anatomy .. si ma tot intrebam cine-i grey :)) .. dar misto. bine ca sunt multe sezoane si pentru inceput poti vedea multe :)
    scrubs am inteles ca sunt pe la sezonul 7. eu am vazut primele 7 episoade din s 1 si mi-a placut .. dar abia acum mi-am amintit de el :)
    Dr House.. si asta e foarte inteligent serialul.. il dadea pe tvr si pe asta

    Ultima insemnare a lui bimus este.. Videolog Ep.1: Primii pasi in Olanda

  • Broken 29 May 2008, 03:10

    de acord :D e genial , am vazut tot pana acum , acum urmaresc cand apar urmatoarele ep din sez. 4 :)

    Ultima insemnare a lui Broken este.. Nou, Adaptat…..

  • @di 29 May 2008, 13:00

    Ma enervez ca la un moment dat combina pe toata lumea cu toata lumea… nu pare prea real… sicer devine un fel de Tanar si Nelinistit… dar oricum e foarte bine facut… regizat si jucat… scenariu insa e hollywood!!!

    Ultima insemnare a lui @di este.. Black&White Bamboo

  • ioana 29 May 2008, 13:14

    eu am ajuns la sezonul4 si o sa ma opresc pt ca deja a luat o turnura super ciudata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Si mi-e frica sa ma uit in continuare. O sa recuperez la capitolele Lost si Nesveste Disperate! Si in curand ma voi uita la 24 si Heroes!

  • bomb_squad 30 May 2008, 00:28

    super tareee serialu:super actori + super povesti de viata :D
    am toata seria 3 da prefer s m uit la tvr…(park suspansu e mai mare cand ashtept o saptamana ;)) )
    de-abia ashtept seria 4 :D

  • Ralux 30 May 2008, 20:00

    eu ma uitam la ER si am fost super incantata cand am inceput sa ma uit la Grey’s Anatomy. Am vazut toate cele 4 sezoane dar din pacate acum au luat o pauza pana la toamna. Abia astept sa inceapa din nou :D

  • green_boy 31 May 2008, 20:13

    poy serialu e si acu pe TVr 1..martea de la 12:30…e un sooper serial..imi place foarte mult…mai ales k joaca actrita mea preferata Katherine heigl

  • green_boy 31 May 2008, 20:17

    va sfatuiesc sa va uitati si la mesaje de dincolo cu jennifer love hewitt…e soooper mijto..e miercurea la 22 pe axn…cui ii plac filmele astea asa un pic mai horror..kiar e belea:)

  • jony 18 August 2008, 22:48

    olix de unde ti-ai facut rost de str pr sez 3?? da-mi si mie un link

  • rox 5 September 2008, 12:14

    Christina rullez!!!!!

    Ultima insemnare a lui rox este.. o zi de joi şi-un dinte nou

Post a comment