Top

Nu vreau

lasa un cometariu

OLiX nu lasa commenturi la cerere, pentru ca OLiX nu pune in blogroll toate blogurile cu 3 vizitatori, pentru ca OLiX nu face nici banner exchange si pentru ca OLiX uraste manelele !

Am zis NU !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Kittutza 26 May 2008, 00:08

    Loooool :)) Nu fi nesi draga :)) …dar ea vrea un cum…ai putea sa te sacrifici :D

    Ultima insemnare a lui Kittutza este.. Credeam ca azi voi fi free

  • Miriam 26 May 2008, 00:12

    deci…a trebuit sa tot citesc ca sa pricep si eu ce a vrut sa spuna fata aia…

    Mare+i gradina lui Dumnezeu, dar multi mai sar si gardul!

  • rainy 26 May 2008, 00:19

    Asta e din ciclul “Lapta”, “suc de porto” si “buna dimi”. Bleah! Imi vine sa vomit! :sick:

  • Andu 26 May 2008, 00:23

    Nu fii nesi si lasa-i un coment “de dulce” fetei!

    Ultima insemnare a lui Andu este.. Zi de facultate

  • Gabuzu 26 May 2008, 00:43

    get a life dude :|

    Ultima insemnare a lui Gabuzu este.. Offline

  • Andra 26 May 2008, 00:45

    Hai mă OLiX, mă! Na’ acum de ce eşti nesi? (Vroiam să scriu “mrr, pisi sexi şi răăuu!” da’ mi-e că o să se înţeleagă ce nu trebuie! :)) )

    p.s. Nu spune!? Ăla e de pe haifaiv? :-s

    Ultima insemnare a lui Andra este.. Gigele, ne mişcăm şi noi mai cu talent?

  • d3vilgirl 26 May 2008, 01:38

    @Andra: daaaaaa :) OLiX are shi haicinci :)) shi fata nu vroia comment… ci “cum”… daca e din romana nu prea are sens… daca e din engleza… atunci e alta treaba :))

    Ultima insemnare a lui d3vilgirl este.. Open mic Stand-up Comedy

  • bimus 26 May 2008, 02:22

    “c u m” :))
    .

  • Andra 26 May 2008, 03:14

    @OLiX – Halal prieten! :| ( =)) )

    @d3vilgirl – Cred ca era in engleza, si nu stia cum sa-i sugereze lui OLiX ca ar avea o dorinta mai ascunsa cu el. Vezi, asterics? Si cand am zis ca ai fane nu m-ai crezut! :p ;)

  • d3vilgirl 26 May 2008, 09:15

    ba da ba da :)) OLiX are fane, OLiX are fane… cine e ma fane asta? :)))

    Ultima insemnare a lui d3vilgirl este.. Open mic Stand-up Comedy

  • Sergiu 26 May 2008, 09:27

    lol, imi aduc aminte ca si mie mi s-a intamplat. Eu fac misto de ele in comment-uri ca ma enerveaza cand cer. Fucking dymes.

    Nu mai vorbi despre tine la persoana a3a ca ma enerveaza oamenii care o fac. :))

  • bancheru 26 May 2008, 10:06

    ai fane adevarate nu gluma…

    Ultima insemnare a lui bancheru este.. Culmea mass-mediei

  • A.I. 26 May 2008, 10:09

    astea nu sunt fane…sunt disperate d’alea care alearga cu carnetelul de autografe dupa oameni :D

  • A.I. 26 May 2008, 10:11

    intrebare: de ce nu se mai pot edita posturile imediat dupa postare ?

  • d3vilgirl 26 May 2008, 10:33

    @A.I.: se poate da nu shtii u :D

  • A.I. 26 May 2008, 11:25

    @d3vilgirl: in mod normal dadeai click pe text si puteai sa editezi…acum nu se mai poate

  • Adrian O. 26 May 2008, 12:25

    Fata are blog cu 3 vizitatori, sau e manelista? Ca nu m-am lamurit :))

    Ultima insemnare a lui Adrian O. este.. Motoare

  • Andra 26 May 2008, 16:34

    Hahahahahah! =))))) OLiX are fane, OLiX are faneee! lalalalalalalallalala

    Ultima insemnare a lui Andra este.. Gigele, ne mişcăm şi noi mai cu talent?

  • d3vilgirl 26 May 2008, 23:32

    @Andra: shhhhhhhh… nu mai da shi u din casa tot :))

    Ultima insemnare a lui d3vilgirl este.. Test

  • Andra 27 May 2008, 14:16

    Gata tac! :)))) Nu promit, dar incerc! :D

    Ultima insemnare a lui Andra este.. Gigele, ne mişcăm şi noi mai cu talent?

Post a comment