Top

Norisori

Daca va mai aduceti aminte de furtuna de saptamana trecuta de la Timisoara si de pozele cu fulgere, astazi am o singura poza cu niste norisori foooarte misto, pozati de undeva de la o terasa din Mall-ul din Timisoara.

Norisori Timisoara

Poza e venita pe mail de la niste timisoreni carora le multumesc ;)

Intre timp a mai venit o poza de la amicul Stefan ! Ia uite, aceeasi nori !

Chiar ca scarry !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Kittutza 26 May 2008, 13:53

    Cat de taaaare

    Ultima insemnare a lui Kittutza este.. Credeam ca azi voi fi free

  • lisa 26 May 2008, 13:56

    ce infricosator!!!

  • stteff 26 May 2008, 14:12

    frumosi norii…

  • A.I. 26 May 2008, 14:14

    daca era tata acolo, batea ferestrele in obloane…tornada curata :))

  • da_bear 26 May 2008, 14:30

    a fost intr-o dimineata si prin bucuresti anul trecut. aveu o forma mult mai scary… eu am crezut ca e o nava extraterestra prima oara :)

  • FunInTheSun 26 May 2008, 15:14

    doar niste ” norisori ” ; nimic rau in asta :))

  • Dan Terteci 26 May 2008, 15:45

    Se schimba clima, pardon, s-a schimat. Pacat de planeta asta!

    Ultima insemnare a lui Dan Terteci este.. Maxie, in ajutorul celor de la Ursici

  • Cristian Teichner 26 May 2008, 16:17

    The End is near! :D

  • bancheru 26 May 2008, 16:20

    Ăia îs norişori :)) ce horror arată… ăia-s norişoroi :))

  • alina 26 May 2008, 19:11

    am si eu niste poze cu norisori facut ieri :D le dau cu 10.000 bucata. cine vrea? cine mai doreste?

  • bomb_squad 27 May 2008, 11:41

    as avea sh yo niste cu niste poze cu nori scarry din iasi de curand :D ….
    da din pacate nu pot sa le pun …
    ps:vremea rea a trecut vine varaaaaaaaaa :)
    (ceea ce e cam nasol k o sa fie o CALDURA ;)), vai de capul nostru…da ce sa facem …asta e :| ….traim in epoca moderna :D …sh tre sa o acceptam asa cum e,cu rele sh cu bune) ;)

  • alina 27 May 2008, 14:38

    @bomb_squad:

    ia vezi! eu am zis prima ca am poze!! (am uitat sa mentionez din iasi)…… a fost destul de scary duminica, nu?

  • Vany 27 May 2008, 21:23

    Cand m-am mutat in Tm anul trecut am crezut k ma mut in cel mai dragut si linistit oras din Romania….de cateva saptamani mi-e frica de ce se petrece aici…:-SS mai ales ca dupa ce le aud din casa…ziua urmatoare vad pozele la tine pe blog :-S nasol …