Top

Timisoara e condusa de niste HANDICAPATI !

Nu, nu e calomnie, ci un mesaj cu poza atasata primit de la Cristi, un bun prieten de al meu din Timisoara ;)

handicapatii de la primaria timisoara

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • irinuca b 23 May 2008, 16:42

    Doamne fereste ca nu cumva, daca tot a luat locul handicapatului, sa-i ia si handicapul

  • marian 23 May 2008, 16:50

    poate chiar e handicapat cel de la volanul acelei masini … (mintal) :D

  • Miriam 23 May 2008, 16:53

    eh…daca nici pentru ei nu au locuri de parcare rezervate…ce sa mai zicem noi, muritorii de rand.

  • Cristian Teichner 23 May 2008, 17:17

    PMT = Primaria Municipiului Timisoara :)

  • rozza 23 May 2008, 22:16

    Mi se pare mie sau poza e facuta in parcarea din spate de la Bega? :))

    Ultima insemnare a lui rozza este.. Liberty Parade 2008

  • spooky 23 May 2008, 23:26

    Mare brabza :)) , am eu una cand masina politie parcheaza acolo :))

  • Dan Terteci 23 May 2008, 23:55

    N-ai cu cine, ba! Niste tarani!!!

    Ultima insemnare a lui Dan Terteci este.. Boierul Moflea a crescut!

  • Ovidake 24 May 2008, 06:21

    Cred cà pe partea soferului avea tapa de aia speciala pentru carucior:)))….hai mà nu va mai luatzi de ei…si ei sunt oameni(sau nu)..:))))….ia si o dedicatie de la mine ptr cititori!!!!!

    Robbie Riviera Feat. Sandy Rivera – Feel This(Tribal Mix)

  • FunInTheSun 24 May 2008, 19:41

    In sfarsit , o dovada scrisa . Asteptam noi semne de circulatie din partea Ministerului Transporturilor .

    Ultima insemnare a lui FunInTheSun este.. Lyberty Parade 2008

  • CaTa 25 May 2008, 03:19

    La adresa http://www.olix.ro/2008/05/23/timisoara-e-condusa-de-niste-handicapati/ ve-ti gasi dovada foto al unui abuz de parcare din Timisoara.
    Asteptam cu interes reactiile dumneavoastra

    asa suna sesizarea care am trimis-o la Politia Comunitara din Timisoara :) … pe langa multe alte companii din media: Agenda, Banateanul, Timpolis, Renasterea, Cancan, Click, Protv, Antena, Primatv, samd. BTW, a fost informat si Primarul Timisoarei, dl Gheorghe Ciuhandu – asteptam cu interes feedback-ul

    Ultima insemnare a lui CaTa este.. VAND KIT XENON AUTO PENTRU ORICE TIP DE MASINA H1,H3,H4,H7,H8, ETC

Post a comment