Top

Mars Delight

De cateva zile a aparut la chioscul de langa platourile noastre de filmare Mars Delight !

mars delight

Va spun sincer ca pana acum eram fan Snickers, dar noul Mars Delight incepe sa semene putintel cu Snickersul, e crocant, e din doua bucatzele si e .. yummy ! Delicios !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • samurai 21 May 2008, 16:01

    noooooooooooooo!!! nu stricati Marsul!!! mars kicks Snicker’s ass!!! Mars rules!!! lasati Marsul asa cum e!!!

  • d3vilgirl 21 May 2008, 18:07

    arata interesant… ia sa caut shi eu sa vad cum e :) multzumim olix pentru idee :)

    d3vilgirls last blog post..Sa traiesc cu numele!!!

  • Miriam 21 May 2008, 18:20

    hello…Mars nu intra in cura de slabire…

  • d3vilgirl 22 May 2008, 00:47

    cica n-aveau mars delight la mine la alimentara :D da aduc… de abia ashtept :D

    d3vilgirls last blog post..Sa traiesc cu numele!!!

  • Makavelis 22 May 2008, 01:22

    Nu vreau sa par cine stie cum insa imi aduceam de dincolo cate 2 cutii la fiecare vacanta, ma si gandeam: in cati ani vor ajunge si la noi ?
    Sper sa vad maine pe rafturile din supermarketuri

    Makaveliss last blog post..Anelka, Vieri…jeguri de astea

  • samurai 22 May 2008, 12:52

    ok, o sa incerc. iar tu sa incerci inghetata Mars. fie la “galetusa” fie la bar, e cat ciocolata mars. da’ vezi ca te cam ard la buzunar. pe mine ma ard la sufletel!

  • samurai 22 May 2008, 14:15

    Mars kicks Snicker’s ass :))

  • iliana 22 May 2008, 22:09

    sunt curioasa cum e , m-as duce acuma sa imi cumpar dar ploua prea tare :p asa ca pe maine

  • Dia 22 May 2008, 23:38

    Haha…de vreo saptamana mananc si eu de-asta… si e intr-adevar super super bun, noua mea pasiune :)

  • iliana 23 May 2008, 11:12

    gata cu misterul tocmai am incercat si eu noul mars Delight iam, iam e foarte bun …;)

  • Andra 23 May 2008, 15:09

    Eu n-am vazut inca prin magazine. Tre’ sa ma holbez mai bine, poate.. :-s

    Sunt chiar curioasa, tinand cont de faptul ca ador Snickers-ul si nu mars-ul.. :))

    Ultima insemnare a lui Andra este.. Converse <3

  • Cristina 8 December 2008, 20:26

    yo nu am vazut mars delight decat la TV in magazine nu am vazut deloc:-?? vorba Andrei creca trebuie sa ma holbez mai bine…..:-w

Post a comment