Top

Furtuna la Timisoara

Din auzite stiu ca aseara a fost o mega-furtuna la Timisoara ;) Am primit de la o colega pe mail 3 poze superbe cu fulgere surprinse in Piata Unirii ! Excelente poze, nu stiu cine le-a facut, dar felicitari !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • CaTa 21 May 2008, 14:29

    fantastice pozele ! felicitari fotografului !

    CaTas last blog post..VAND KIT XENON AUTO PENTRU ORICE TIP DE MASINA H1,H3,H4,H7,H8, ETC

  • de ce? 21 May 2008, 14:46

    damn, a avut rabdare pentru poze :)

    de ce?s last blog post..Matematica

  • Pyuric 21 May 2008, 15:24

    Mama cat de marfa sunt :O :X

    Pyurics last blog post..Vineri: concert Andreea Banica in Twice

  • Andreea 21 May 2008, 18:15

    Tari pozele. Si eu fotografiez fulgere da niciodata nu am avut ocazia ca fotografiez asa minunatii. Asta inseamna sa fi in locul potrivit la momentul potrivit.Felicitari fotografului.

  • wassup 21 May 2008, 18:34

    wow … superbe poze. si eu am vrut sa fotografiez dar nu am vedere asa buna spre cerul liber. data viitoare o sa merg si eu afara, sa prind ceva k-lumea :)

    wassups last blog post..Google Talk chatback

  • A.I. 21 May 2008, 20:28

    @wassup: ai sanse in noaptea asta :)

    @OLiX: uite-aici fulgere…nu ca ala mic si prapadit al tau, de acum 2-3 saptamani :))

  • wassup 21 May 2008, 22:24

    @A.I. sunt din oradea :)

    wassups last blog post..Google Talk chatback

  • rozza 21 May 2008, 23:32

    Dumnezeulee :O.Recunosc ca eu nu le-am vazut pentru ca sunt o mare fricoasa si aveam toate draperiile trase [si cel mai probabil dormeam :))].

    Sunt superbe.
    Si in Tm mai nou asa e: dimineata pana la pranz: fain frumos,cald de mori si seara incepe ploaia sau furtuna :|.Vad ca astazi o fost mai ok..

    rozzas last blog post..Liberty Parade 2008

  • A.I. 22 May 2008, 09:15

    @OLiX: fulgerica, de pe 22 aprilie :)

  • Coral 22 May 2008, 21:43

    F misto pozele si eu am pozat vreo 3 da nu asa artistice.

  • FunInTheSun 24 May 2008, 08:53

    Superbe pozele , dar oare cat mai induram urgiile astea ?

    Ultima insemnare a lui FunInTheSun este.. Rainbow says " CHEESE " !

  • Mr. White 26 May 2008, 13:29

    Interesante pozele. Am prins si yo odata o poza de genu asta. Eram la granita la bulgari, faceam poze cu mobilu si am reusit sa fac poza la un fulger :)

    P.S. Poti sa uploadezi si tu pozele la rezolutie maxima pe blog? :D

  • patratzel 24 July 2008, 23:20

    absolut fabuloase…ai telant ;))…bafta in continuare >:D<

  • Alex 11 September 2008, 12:10

    Cunosc persoana care a facut pozele acestea!:)

    Ultima insemnare a lui Alex este..

  • Eugen Uidumac 16 June 2009, 12:46

    Pozele sunt facute de Constantin Duma. In general, e frumos sa intrebi inainte sa le postezi pe net.

  • chiar el 25 March 2010, 22:26

    ca sa confirm shi eu pozele sunt ale maestrului Constantin Duma. ce l putzin adauga numele acolo sus langa poze. pentru ca nu ai primit numele odata cu pozele nu este o scuza. Nu le poti publica fara acordul autorului chiar daca le gasesti pe google.

  • Eu 22 April 2010, 00:31

    Voi va bucurati de poze,dar alti au pierdut bani,astazi 21 martie pe la ora 16-16.30, in jurul localitati Criciova, sa napustit un nor NEGRU,a fost o furtuna in care a plouat cat se poate de mult si traznete cat s aputut,lasand saturile criciova,jdioara,ciresu fara cablu tv,telefon,curent arzand transformatoare de pe stalpi,televizoare,frigidere,PCuri si multe altele

Post a comment