Top

Oare care sa fie ..

Discutie mai devreme cu un ascultator pe IDul emisiunii noastre :P

Laci Gall: imi spuneti si mie site vostru de radio
Laci Gall: va rog
Partydul KissFM: pai tu care crezi ca ar putea sa fie siteul kissfm ?
Partydul KissFM: logic asa daca stai sa te gandesti
Laci Gall: www.kissfm.ro
Partydul KissFM: pai vezi ?
Partydul KissFM: de ce mai intrebi atunci ? :P

hmm …

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Iulya 17 May 2008, 13:07

    Bai ce ai cu el? E ‘grele’!

  • ade 17 May 2008, 13:24

    pfiu.aveam intentia de a te saluta dar vad ca nu mai esti pe ym acu`.:| ai si plecat:))

  • d3vilgirl 17 May 2008, 13:24

    aoleu ce rau eshti :D daca omu era un pic mai blond… nah :)) poate nu a auzit de google :P

    d3vilgirls last blog post..Foarte tare frate

  • Miriam 17 May 2008, 13:35

    beyyyyyyyyyyyyyyy Olix nu toata lumea mananca issfm pe paine ca tine, asa ca fii mai indulgent.

    Cu fanii trebuie sa te porti frumos, ca daca nu le arati consideratie nu mai sunt fani.

    Sa nu zici ca nu are importanta daca e un fan mai mult sau mai putin…ca ma supar.

  • d3vilgirl 17 May 2008, 14:16

    @OLiX: :) da shtiu… da sa zicem ca nu il ducea capu… macar cu google sa gaseasca :D

    d3vilgirls last blog post..Foarte tare frate

  • Miriam 17 May 2008, 14:22

    oai da…dar poate el a vrut sa se bage in seama cu tine

  • RainyDay 17 May 2008, 15:26

    Dar site-ul Kiss FM nu e mykiss.ro? =)) Na acum dilema!

    Si cred ca omul a vrut doar sa se bage in seama cu tine si n-a stiut cum, asa ca “a inventat” o intrebare”. :))

  • marian 17 May 2008, 15:38

    @OLiX e manelist laci ala cred :))

  • RainyDay 17 May 2008, 15:44

    Pai da, stiu ca e un portal, dar teoretic ala e site-ul…
    In fine, nevermind. :)

  • andrei 19 May 2008, 10:02

    Uite ca siteul kissfm nu e kissfm.ro ci mykiss.ro . Pe asta il promoveaza lumea :-) Evident promovat dar neupdatat de o buna bucata de vreme . Cele cateva stiri despre promotii nu se pun :-) Nu mai spun ca toti DJ ii Kiss au pagini separate pe blogspot sau orice alta platforma si IGNORA siteul statiei . De parca ar fi fiecare pe cont propriu acolo in emisie .Sau chiar asha e ? Au intrat directorul de programe si cel de marketing in concediu ? Sau fac cursuri la 21 unde apare cate un site pt fiecare promotie ?

  • A.I. 19 May 2008, 11:49

    @OLiX: “Legat de blogurile colegilor mei, eu m-am ocupat de ele, dar in special pentru treaba cu webcamul si chatul.”…gata, tu esti vinovatul nr. 1 :))

  • andrei 20 May 2008, 09:07

    Nu am zis ca e rau ca DJ ii sa aiba bloguri. Dar mi se pare aiurea sa faci un contract tu ,radioul no1 si cineva sa iti dea tzeapa. Voi nu aveti avocati acolo ? O sursa buna de ascultatori de pe mykiss si-au vazut blogurile, ideile abandonate de Kiss pt ca “a picat contractul” .Aiurea tare si neserioasa faza din parta unora care se cred no1. Cum ar fi ca maine HI5 sa zica ne pare rau dar din cauza ca unii pe care noi i-am platit nu si-au facut treaba inchidem siteul . Nu ti s-ar para ciudat ? Iar termenul dat : din toamna ..e si mai tare ! Pana in toamna poate dispare Internetul :-)))

Post a comment