Top

Marti 13 666 lol

Ieri a fost marti 13, cica 3 ceasuri rele si alte porcarii ;) N-am avut niciun ceas rau, totul a mers struna si a fost bine ;) Haios e ca ieri, blogul pe care tocmai il cititi voi, a avut 666 de vizitatori unici convofm eXTReMe Tracking ;)) Deci lol !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • A.I. 14 May 2008, 08:38

    de-abia acum mi-am dat seama de ce am avut ieri cea mai de rahat zi din ultima luna.

  • iliana 14 May 2008, 08:40

    a fost o zi normala fara nici un incident , Doamne multam …am ras toata ziua …;)
    666?! ciudat

  • Mihnea 14 May 2008, 10:36

    ba uite, eu pe marti 13 am reusit sa iau la un examen pe care l-am picat cu o luna in urma… deci… de-ar fi asa toata sesiunea numa marti 13:) si de-as lua eu la toate examenele numai 66666 ( glumesc de fapt eu sunt un student eminent, numai cu note de 10 – :-\” )

  • bancheru 14 May 2008, 11:20

    deci imposibil aşa ceva , cum naiba 666 de vizitatori într-o zi de 13… nu-i a bună….

    bancherus last blog post..s-a mai dus o stea

  • A.I. 14 May 2008, 11:25

    buhuhu…olix e the devil iar noi sufletele pe care le-a adunat…buhuhu =))

  • d3vilgirl 14 May 2008, 11:32

    =)) hahahaha :P pai am avut motive :)) lasa ca tot nu ai avut parte de ghinioane :D oricum… foarte tare faza cu 666, doar ca am vazut eu un film conform caruia nr lu the devil :D nu e 666 ci 999 :)) nu mai shtiu exact cum se numea

  • kittti 14 May 2008, 12:27

    Mda, nu mi s-a intamplat nimic neobisnuit , doar ca am dat un examen si nu m-am putut concentra f tare, nu am putut copia…:)) aia sa fi fost singura mea problema de marti 13. In rest o prietena buna si-a accidentat masina si ne-am plimbat “putin” pe la politie.In rest a fost ok :D

  • A.I. 14 May 2008, 13:01

    @d3vilgirl: sigur numaru’ lu’ za devil nu e 69 ? :))

  • Andu 14 May 2008, 22:42

    Am dat simulare la romana. A cazut subiectul 13 si am stat si in banca 13, deci am fost al 13-lea pe lista. Intr-o zi banala de marti 13..

    Andus last blog post..Prolog !

  • d3vilgirl 14 May 2008, 23:33

    @A.I.: eh :) nush… ziceam shi eu din auzite sau vazute :))

    d3vilgirls last blog post..Ce e mai bine?

  • cipoc 15 May 2008, 09:44

    aveai 13 comm inainte de a posta eu:))

    cipocs last blog post..gagica zilei 13.05

Post a comment