Top

Recunoasteti personajele ?

Daca nu v-ati uitat azi la emisiunea Teo Live la Prima, va intreb eu daca recunoasteti personajele ;)

Tipul e actor, ea e cantareata si nu formeaza un cuplu. Stiti cine sunt ? Eu din prima nu i-am recunoscut pe niciunul, dar cand m-am uitat mai atent la ei mi-am cam dat seama cine sunt ;)

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Kittutza 9 May 2008, 19:46

    Dan Bordeianu si…

    Kittutzas last blog post..Bye bye.Plec la Ploiesti

  • Kittutza 9 May 2008, 19:48

    Uni-k ?

    Kittutzas last blog post..Bye bye.Plec la Ploiesti

  • Andra 9 May 2008, 19:48

    Pe Dan l-am recunoscut din prima.

    Blonda e cumva Uni-k ? :-s

  • Kittutza 9 May 2008, 19:52

    Ce boschetar ? Boschetar drogat (adica mai rau) :D La prima vedere nu l-am recunoscut.M-am uitat mai atent…si am vazut si zambetul si mi-am dat seama.Nu-i sta rau tuns asa,dar barba aia…macar daca era mai aranjata.

    Kittutzas last blog post..Bye bye.Plec la Ploiesti

  • Andu 9 May 2008, 20:12

    Anul asta se poarte aspectul dezordonat, nearanjat. Cu barba si parul mai marisor.

  • Zappy 9 May 2008, 20:18

    Mama da ce indragostiti sunt… stau cam aproape :))))

    Zappys last blog post..Oamenii lui Dumnezeu

  • Saiph 9 May 2008, 21:00

    Pe Bordeianu l-am reunoscut. Nus tiu cum sau de ce, dar l-am recunoscut. Ea nu stiu cine e nici macar dupa ce mi-au spus altii :-))

    Saiphs last blog post..Cum pricep unii indiana

  • movieaddicted 9 May 2008, 21:42

    Eu l-am vazut ieri pe Dan Bordeianu (pe strada…) si parca nu arata asa :))

    movieaddicteds last blog post..Anna Friel @ InStyle

  • vank 9 May 2008, 22:19

    bordeianu se mai ocupa cu ceva? adica munceste ? ca de la o vreme tot apare la emisiuni de gospodine si nu inteleg de ce, a produs vreo gogonica?

  • RainyDay 9 May 2008, 23:29

    Deci…n-aveam nici cea mai vaga idee cine sunt aia doi! Sa-mi fie rusine! N-o sa mai ies trei zile din casa de rusine! :))

    Intrebare: “Uni-K” asta mai canta, sau ce presteaza in prezent? Scuzata-mi fie ignoranta crasa! :D

  • Sergiu 9 May 2008, 23:52

    Rainy, o presta prin dormitorul cuiva… :P

  • cflorin06 10 May 2008, 00:30

    nu se regaseste, trece printr-o perioada mai anosta si de aceea are aceste schimbari de stil dar interiorul lui cred ca e varza

  • RainyDay 10 May 2008, 11:13

    Sergiu, fara indoiala. Dar asta nu ne priveste pe noi! Atat timp cat nu face nimic ca persoana publica nu vad de ce ar trebui sa o vedem la TV.

  • patrys 10 May 2008, 12:15

    mey dan bordeianu sigur are un rol de boshorog intr-o telenovela…altfel nu imi explik de ce arata asa …p bune e nashpa(sau nu mai are lame de ras:)) … facem o cheta??? =)) )

    & uni-k…mey nu-mi vine sa cred…a disparut brusc de pe piata muzikla… iar akum a revenit intr-o emisiune TARE in compania unui boschetar…mda
    nu stiu c sa cred…p bune
    WoW

  • Andra 10 May 2008, 12:23

    @Kittutza: – Heeeiii, am postat deodata.. :))

    @OLiX: – da, Dan chiar arata naspa cu barba aia. :| E foarte aiurea. Oricum aspectul asta mai.. neingrijit mai tot timpul l-a avut, dar acum e chiar si mai si. Urat, urat!

    @vank: – Bordeianu mai joaca la Nottara in “Uzina de Placeri SA” dar in rest, nu stiu daca se mai ocupa cu altceva. Am inteles ca a facut de curand un scurtmetraj cu un prieten de-al lui.. Iar pe la Acasa, nu cred (nu stiu daca) ca o sa il mai vedem. :-??

    Andras last blog post..Eu, tu si… ea. *

  • Tequi 10 May 2008, 12:39

    EU am ghicit prima cine e aia! [e oare motiv de lauda?] :))

    Si da, in pozele puse pe blog iti cam dai seama si cine e el. Da’ asa, mici pe ecranul aparatului, mai greu :P

  • absolom 10 May 2008, 14:44

    Io l-am vazut acu o luna pe Bordeianu intr-o piesa de teatru, nu era tuns asa scurt era ceva mai mare si era ok, mai misto decat inainte. N-arata deloc ca un boschetar, tunsoarea asta chilug tre’sa fie pentru un film ceva.

  • vank 10 May 2008, 16:54

    deci bordeianu nu presteaza nimik. nush in ce film sa-l ia cineva la ce pretentii are el. eu chiar NU vreau sa dau peste el printr-un film bun ca imi strica chefu. mie omu asta imi inspira ceva sordid, libidinos si NASHPA. si mi se pare si cam pedofil. brrrrr. blonda e draguta dar i-am auzit vag de nume si pana sa ma dumiresc a cazut la fund. si de ce au fost chemati cei doi la emisiune? stiu, teo a intrat la ….pauza si avea nevoie sa sheruiasca cu cineva.:))

  • yani 10 May 2008, 19:51

    nu-mi place noua freza a lui dan bordeianu dar de unde stie vank ca nu presteaza nimic? lucreaza pe la vreo televiziune , o fi producator, o fi ziarist? bag mana in foc ca nici una nici alta, doar mistocareala, presupuneri.
    numai bordeianu poate sti in ce va juca la toamna cand ies noile seriale.
    faza e ca olix intrebase daca recunoastem personajele. pe bordeianu l-am recunoscut dar nu-mi place freza.
    pe unik deloc dar arata bine.

  • A.I. 10 May 2008, 21:28

    daca nu ziceai de tipa ca e cantareata si nu citeam commenturile pe urma, eu as fi crezut ca e jenna jameson :D