Top

Shopping diseara

Azi e marti, in mod normal ar trebui sa stau la filmari la Cronica, dar pentru ca mi-am gasit ceva mai bun de facut, o sa ma duc la shopping :P Am un bon de cateva sute de lei pe care l-am primit cadou de Pasti si ma duc in Carrefour sa-mi cumpar un aspirator neaparat si apoi vad eu ce mai gasesc :P

In rest, nimic interesant azi, vreme frumoasa si spor maxim la lucru !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • d3vilgirl 6 May 2008, 17:51

    vezi sa-mi iei shi mie ceva frumos :))))

    d3vilgirls last blog post..Poze

  • A.I. 6 May 2008, 18:28

    sa se asorteze cu aspiratorul :))

  • d3vilgirl 6 May 2008, 19:01

    muahahahaha :)) bine :P mie imi convine :) da vezi sa nu uitzi catushele… :))))

    d3vilgirls last blog post..Cum am petrecut de Ziua Barbatului

  • mihaela 6 May 2008, 19:04

    te-am vazut azi la abonamenta, in ghencea;))imi pare rau k nu am apucat sa iti spun k te citesc cu placere;))but who knows, poate o sa te zaresc vreodata pe la pipera si vin str8 to you:)) let’s go str8 to no. 1:))

  • Andreea 6 May 2008, 19:31

    Distractie placuta la shoping :):):):P:P:P:P

    Andreeas last blog post..Asta sunt eu

  • eddie02 6 May 2008, 19:58

    De ar primi toata loomea bonuri ca tine ce bn ar fi…. :D .
    Ia-ti ceva frumos sa ne arati sambata la Partyd!!!!
    Ai facut cinste de ZIUA BARBATULUI???
    tare fazele cu reclame
    meci de meci http://youtube.com/watch?v=Zzr2xt5r8KU =))=))=))=))=))=))=))

  • marian 6 May 2008, 22:33

    ce bine e ca e vreme frumoasa la bucuresti :) pe vineri cred ca ajung pe acolo
    poate iesim la un suc :P

    marians last blog post..maine ar trebuii sa luam panglicile :D

  • mihaela 7 May 2008, 00:03

    nu ne cunostem, olix:( iti spuneam doar k imi place cum scrii si intamplarea a facut k azi, in drumul meu spre munk- pct de plecare ghencea, te-am zarit, dar nu am vrut sa te deranjez, aveai castile pe urechi..si eu tot in pipera lucrez:)

    @marian: tu nu ar tb sa iei nicio panglica..asta pana nu inveti sa scrii corect vb “a trebui” ;) citez:maine ar trebuii::|

  • RainyDay 7 May 2008, 03:16

    Ahaaaa, d-aia n-ai venit tu la filmari. O cauza nobila, ce sa zic..te scuz de data asta. :)) Sper ca ti-ai luat macar ceva ca lumea, in afara de aspiratorul ala. :)

Post a comment