Top

VNC pe iPhone

Am descoperit si am reusit sa si testez in dimineata asta o chestie foarte misto ;) VNC pe iPhone ;) VNC-ul este un program prin care poti controla un calculator de la distanta, iar asta am reusit sa fac eu, ce-i drept, cam greu, dar prin iPhone :P lol =))
VNC pe iPhone 01

VNC pe iPhone 02

Tare, nu ? :P (stiu, sunt obsedat de jucarioara asta :P :P :P)

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • danvian 5 May 2008, 13:41

    Stim ca stii ca esti obsedat:P… si te’ntzelegem, adica y0 …si cre ca si Cristi….si fishu… cred :D …sau? /:)

  • d3vilgirl 5 May 2008, 14:29

    obsedat e putzin spus… daca s-ar putea te-ai insura cu iphoneu :)))) da lasa oli ca noi te iubim asha cum eshti :)))

    d3vilgirls last blog post..Bad Pitzi s-a intors

  • Miriam 5 May 2008, 16:41

    o sa iti treaca cand apare o alta jucarie!

    Cineva mi-a spus ca toti barbatii sunt obsedati de jucarii, diferenta e pretul care il aloca jucariilor. Pe masura ce se transforma din baieti in barbati pretul jucariilor creste exponential.

  • wassup 5 May 2008, 20:37

    Super tare. Si eu am vrut sa imi iau un I-Phone, dar are cam multe minusuri, mai astept pana la o versiune mai complexa :)

    wassups last blog post..Sondaj luna mai

  • cipoc 5 May 2008, 23:32

    era mult mai simplu cu un tel cu bluetooth si un adaptor pt calc:D

    cipocs last blog post..moda noua

  • George 6 May 2008, 09:27

    Oh wow, super, am folosit vnc in tz feluri dar la bluetooth nu m-am gandit. Cum isi face iPhone’ul refresh pe screen? Ma gandesc ca destul de lent…

  • Andrei 6 May 2008, 16:18

    asta intr-adevar e una din cele mai tari kestii posibile pe iPhone.. goddammit!! al meu nu creca poate..

    Andreis last blog post..1 mai la mare

  • DJ_PsyHOtiK 18 August 2008, 08:55

    zi cum ai facut:-w

    k am iPhone si eo si habar n-am…ia za:-w

  • DJ_PsyHOtiK 8 September 2008, 07:45

    pardon

    obsedati:)

    e prea tare aceasta jucarie de 3.5’…touchu e prea bun:))

    suntem 2 obsedati:))

  • Cristian 3 January 2010, 21:50

    Buna olix, in primul rand la multi ani pentru 2010 si in al doilea rand am si eu o rugaminte la tine, sunt un nou posesor de iphone de vreo 2 luni si daca poti sa ma ajuti sa-mi instalez si eu VNC-ul pe iphone si cu setarile de rigoare.

    Mersi si estept raspuns pe mail cristian1978ro@yahoo.com

Post a comment