Top

Pitzipoanca revine

Dupa ce wordpressul a taiat contul de pitzipoance, baietii s-au reapucat serios de treaba si tocmai au redeschis siteul la o noua adresa, adica aici :) Enjoy the pitzi !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Sergiu 5 May 2008, 13:13

    Chiar ma plictiseam azi noapte si am vazut ca nu mai mergea site-ul lor. Ma intreb de ce le-a sters blog-ul wordpress-u’.

  • d3vilgirl 5 May 2008, 13:18

    da de unde shtii u ca sunt baietzi? :D oricum… ne bucuram cu totzii :) hai sa dam un party :D/

    d3vilgirls last blog post..Bad Pitzi s-a intors

  • Sergiu 5 May 2008, 13:59

    Poate i-a facut o inspectie tehnica detinatorului siteului. :P Daca e fata, trebuie sa il ardem pe Olix pe rug pentru promovarea de informatii mincinoase. lol

  • RainyDay 6 May 2008, 10:31

    Ce bine! I missed them! :D

  • tanti_getuta 6 May 2008, 13:34

    chiar va era doar de mine ? :D

  • Anamaria 1 June 2008, 16:40

    Mie iar nu-mi merge:((

  • Mara 1 June 2008, 19:31

    Sunt 2 fete…nu s baietzi:))

  • rozza 2 June 2008, 00:40

    Sunt 2 fete…
    Citeste articolul asta si ai sa vezi ca spune despre ele ca le plac si lor tocurile si in + vorbesc despre ele la feminin :).

    http://www.cotidianul.ro/dealerii_de_cocalari_si_pitipoance-47157.html

  • mitza 24 June 2008, 20:48

    nu mai pot sa accesez pitzipoanca.org!!!!!help

  • arle 24 June 2008, 21:26

    aaaaa…de ce nu mai merge pitzipoanca.org????????sunt complet dezamagita ca nu mai are cine sa ma faca sa rad in fiecare zi….acum trebuie sa ma apuc eu singura sa caut pe hi5 poze cu pitzipoancee…FAra voi…viata o sa fie mai plictisitoare…Vrem pitzipoanca.org inapoi!! Poate ne ajuta si pe noi cineva si ne spune de ce nu mai merge site-ul!!

  • andreea 24 June 2008, 22:58

    :(( si mie imi pare rau ca au disparut pitzipoancele……… le urmaream in fiecare zi