Top

Mesaje de Pasti – NOT FOR ME !

Tin sa le multumesc inca de pe acum tuturor celor care nu-mi vor da massuri nici pe messenger si nici pe telefoanele mobile cu mesaje idioate de Pasti !

Era sa uit, nu vrea nici felicitari virtuale !

Ne vedem la Timisoara in week-end :)

p.s. 1) pan` la urma cum e corect ? Mesaje de Pasti sau mesaje de Paste ?

p.s. 2) moama ce SEO o sa fac cu insemnarea asta =))

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • banditul 24 April 2008, 17:32

    Prefer un telefon sau o vizita in locul unui sms sec care e trimis si retrimis de ani de zile si care oricum nu e scris de persoana respectiva. Sau, eventual, un sms cu o simpla urare, fara x iepurasi care aduc y oua pt mine sau stiu eu ce versuri dubioase sau rasuflate.

    bandituls last blog post..Drept urmare…

  • Patrik 24 April 2008, 17:48

    Mesaje de Pasti stiu eu ca e corect dar in ziua de azi nu se mai stie :))

  • SimionAlexandra 24 April 2008, 17:49

    Corect e Paşte ;) :D Dar mai nou se folosesc ambele forme…limba română…

  • Kittutza 24 April 2008, 18:46

    Bine ca ai zis,ca tocmai ma pregateam sa trimit felicitari :P

    Kittutzas last blog post..Ce mai zi…

  • Simplu 24 April 2008, 18:53

    Sunt altii care ti-au luat-o cu mult inainte cu SEO, s-au apucat de scris de prin martie pe tema asta :D
    Oricum, Paste Fericit!

    Simplus last blog post..Programe pentru recuperarea fisierelor sterse

  • Kittutza 24 April 2008, 18:54

    @OLiX inca o astept…unde e ? :D

    Kittutzas last blog post..Ce mai zi…

  • Ana 24 April 2008, 20:08

    Realizezi ca oricum nu ai scapare, nu? :)

  • A.I. 24 April 2008, 20:44

    kittutza, eventual sa adaugi la sfarsit: “daca nu trimiti mai departe la 10 persoane, o sa-ti stea ouale rosii in gat” :D

  • Kittutza 24 April 2008, 20:58

    @A.I , u are funny !

    @OLiX pe pagina ta de hi5 scrie ca nu esti credincios :-? am citit bine ?

    Kittutzas last blog post..Nu citi,nu e nimic interesant

  • alina 24 April 2008, 21:31

    @Olix Cu ocazia Sfintelor Sarbatori de Paste iti doresc ca toata lumina sfanta sa ti se coboare in suflet, in casa …..

    just kidding! da adresa ca-ti trimit si eu vederi acasa:)) dar trebuie sa trimiti si tu una la locul tau :))

  • Adrian O. 24 April 2008, 21:33

    Ti-am spus ca trebuie sa scrii un post cu “mesaje de Pasti”. Sa vezi vizitatori, mai multi ca la cel cu Earth Day!
    Serios acum, pe langa ca sunt unii oameni care nu se obosesc sa trimita mesaje individualizate de Pasti, ci trimit mass-uri, nici macar nu fac efortul de a compune un mesaj, ci il iau de-a gata de pe internet. Penibil!

  • danmesser 24 April 2008, 22:30

    Biserica acceptă ambele forme (Paşte/Paşti). Banul neimpozitabil să curgă, altfel, să-i spună fiecare cum vrea!… :D

  • alina 25 April 2008, 21:12

    @olix e “vii” …:)) nu am chef sa merg 17 ore cu trenul de la iasi la timisoara ca sa vin peste tine. :)):)) =))=))

  • KORY 26 April 2008, 22:04

    VA UREZ PASTE FERICCIT